سرویس اينترنت
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي تاکيد کرد که اختلالات اينترنت که اين روزها شاهديم به دليل اعمال فيلترينگ تلگرام است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در راس هیاتی از مدیران وزارت ارتباطات و شرکت‌های تابعه برای شرکت در کنفرانس سران مختار به مکزیک سفر کرد.
۱۳۸۹/۷/۱۲ - ۰ : ۲
تغییر عادات رفتاری کاربران ایرانی، مهم‌ترین عامل توسعه و تجاری‌سازی سرویس‌های ارتباطی نوین در کشور خواهد بود.
۱۳۸۹/۷/۱۲ - ۰ : ۱
تاکنون بیش از 870 هزار پورت ADSL در کل کشور توسط بخش خصوصی راه‌اندازی شده است.
۱۳۸۹/۶/۲۹ - ۱۴ : ۵۳
به گفته مدیرعامل اپراتور سراسری مبین نت، شبکه وایمکس این شرکت با حداقل پوشش شهرها و مراکز استان‌های کشور راه‌اندازی شد و طبق برنامه از مهر ماه جاری وارد فاز دوم پوشش دهی و تکمیل ظرفیت می‌شویم.
۱۳۸۹/۶/۲۹ - ۱۰ : ۰
مدیرعامل شرکت زیرساخت: قیمت اینترنت باز هم کاهش می‌یابد
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: بر اساس طرح تجاری سال گذشته مشخص شد که می‌توانیم 20 درصد کاهش قیمت پهنای باند داشته باشیم و امیدواریم برای سال آینده هم بتوانیم به همین میزان یا بیش‌تر کاهش داشته باشیم.
۱۳۸۹/۶/۲۸ - ۹ : ۵۵
نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران: استفاده از IT قیمت تمام شده را کاهش می‌دهد
نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: با توجه به اینکه امروز در تمام دنیا، IT در زندگی مردم از جمله امور فرهنگی، هنری و اقتصادی نقش مهمی را ایفا می‌کند ولی متاسفانه از بعضی مسوولان گرفته تا مردم عامه نسبت به این صنعت آشنایی لازم را ندارند که این ضربه بزرگی برای صنعت کشور و برقراری ارتباط بین صنعت و فناوری اطلاعات است.
۱۳۸۹/۶/۲۷ - ۱۱ : ۰
عضو اصلی شورای حل اختلافات اینترنتی: شکایات کاربران وایمکس بررسی می‌شود
به گفته عضو اصلی شورای حل اختلافات اینترنتی، مجتمع قضایی جرائم رایانه‌ای شکایات کاربران وایمکس را بررسی می‌کند.
۱۳۸۹/۶/۲۴ - ۹ : ۲۰
یک کارشناس در خصوص ممنوعیت موبیلیتی در فناوری وایمکس گفت: یکی از مزایای اینترنت وایمکس، موبیلیتی بودن آن است و این در حالی است که این موضوع ممنوع شده است.
۱۳۸۹/۶/۲۲ - ۱۲ : ۱۰
اولين سايت خبري تخصصي فناوري وايمکس و باندپهن در ايران با عنوان وايمکس نيوز آغاز به کار کرد.
۱۳۸۹/۶/۲۲ - ۱۰ : ۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه مشکل افزايش مقطعي جمعيت استان گيلان را مي توان با توسعه شبکه واي فاي حل کرد، گفت: تا پايان شهريور ماه تعداد نقاطي که داراي پوشش واي فاي هستند در اين استان به سه برابري فعلي افزايش پيدا مي کند.
- ۰ : ۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي