سرویس اينترنت
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي تاکيد کرد که اختلالات اينترنت که اين روزها شاهديم به دليل اعمال فيلترينگ تلگرام است.
معاون وزیر ارتباطات با بررسی مشکلات ارتباطی استان های در مسیر زوار اربعین، از برنامه ریزی برای تجهیز روستاهای مسیر زائران اربعین حسینی به اینترنت پرسرعت نسل سوم (۳G) خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۲۲ : ۳۲
مديرعامل يک شرکت اينترنتي گفت: منطق جدول شکايت‌ شرکت‌هاي اينترنتي آن‌چنان ضعيف است که تعداد شکايات به تنهايي يا تعداد شکايت‌ به کاربران اپراتور را ناديده گرفته و شرکتي با 15 هزار شکايت وضع بهتري از شرکت هزار شکايتي دارد.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۶ : ۷
وزير ارتباطات گفت: تا يک ماه آينده وضعيت مصوبه فروش اينترنت نامحدود مشخص مي‌شود و اين موضوع را به عنوان اولويت اين وزارتخانه در برنامه صد روزه دولت ديده ايم.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۳ : ۴۳
وزیر ارتباطات گفت: در شاخص نسبت هزینه به درآمد (ارزیدن)، ایران در 10 کشور اول دنیا در اینترنت موبایل قرار دارد اما در اینترنت ثابت شاخص بهتر از 90 نداریم و نشان از غیر طبیعی بودن قیمت اینترنت ثابت در کشور دارد.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۲ : ۱۴
گوگل قصد دارد اجرای برنامه ارائه خدمات رایگان اینترنت وای – فای خود را در اندونزی هم آغاز کند، این شرکت به همین منظور با ISP های محلی اندونزی همکاری خواهد کرد.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۰ : ۱۴
سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از نظارت جدی بر کم‌فروشی خدمات اینترنت در تمامی اپراتورهای ارایه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۰ : ۸
اپراتور ایرانسل، 12 بسته بلندمدت جدید برای اینترنت همراه ارائه کرد.
۱۳۹۶/۶/۴ - ۲۳ : ۵۵
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه از فيلترشکن استفاده نمي کنم، گفت: مسئولان در چارچوب مقررات مي‌توانند درخواست رفع فيلترينگ براي خود از کارگروه تعيين مصاديق فيلترينگ داشته باشند.
۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۳ : ۵۴
شیوه غلط اپراتور دوم تلفن همراه در رزرو بسته اینترنت و پیش خور کردن آن مصداق علنی تضییع حقوق مشترکان است که علیرغم طرح عمومی موضوع در سایه سکوت نهاد ناظر رگولاتوری همچنان سرپوشیده مانده است.
۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۴ : ۲۳
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از 950هزار شغلی که در برنامه دولت اشاره شده، 100هزار شغل در حوزه فناوری اطلاعات خواهد بود.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۷ : ۱۹
وزيرارتباطات با بيان اينکه به دنبال توسعه اقتصاد ديجيتال به عنوان مهمترين اولويت خود هستيم، اظهار کرد: اولين اولويت کاري ما اصلاح نظام تعرفه است که تعرفه‌هاي سرويس‌هاي موبايل و خانگي را متناسب سازي کنيم و گام اول را به سمت اصلاح بازار ببريم.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۲ : ۴
چين به تازگي اقدام به راه اندازي دادگاه سايبري در شهر هانگژو کرده که قرار است صرفا به پرونده هاي تجارت الکترونيک و مرتبط با اينترنت رسيدگي کند.
۱۳۹۶/۵/۲۸ - ۱۹ : ۳۰
تنها راهکار حل تهديد عليه دامنه‌هاي اينترنتي ايراني، ايجاد يک ثبت‌کننده بين‌المللي دامنه‌هاي GTLD ويژه ايرانيان است.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۸ : ۱۵
اقبال به اینترنت اشیا در میان صاحبان مشاغل روز به روز در حال افزایش است و صرف هزینه توسط شرکت های تجاری در این زمینه تا سال 2021به 5 تریلیون دلار می رسد.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۲۰ : ۱۳
اکنون کاربر ADSL حدود 100 گيگ ترافيک خارجي را 100 هزار تومان مي‌خرد که با تعرفه‌‌‌هاي جديد اينترنت قرار بود 30 گيگ حجم مشترک داخلي و خارجي را ماهانه 50 هزار تومان بخرد و بيش از 60 درصد بيشتر بپردازد.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۲ : ۴۳
اجرای مصوبه تعرفه‌های جدید اینترنت موسوم به تعرفه‌های اتصال محور که در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به تصویب رسیده اما هنوز ابلاغ نشده بود، به دستور وزیر ارتباطات متوقف شد.
۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱ : ۱۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي