سرویس تلفن همراه
وزیر ارتباطات از دسترسی به نسل پنجم ارتباطات همراه 5G ) و توسعه فناوری اینترنت اشیاء (IOT) به عنوان برنامه های سال 98نام برد.
رجيستري گوشي‌هاي موبايل از اول ارديبهشت‌ماه با قرار گرفتن تمامي‌ برندها در اين طرح، رسما آخرين مرحله را طي مي‌کند.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۳ : ۲
جزئیات و نحوه رجیستری گوشی مسافران تخلف در رجیستری 4000 تلفن همراه
مسافران خارجی که قصد استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانی را دارند، برای دریافت خدمات اپراتوری باید تجهیز مخابراتی خود را در سامانه الکترونیکی گمرک ثبت کنند زیرا در غیر این صورت تنها 30 روز قادر به استفاده از خدمات خواهند بود.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱ : ۵۷
از این پس مالیات بر ارزش افزوده شارژ سیم کارت های اعتباری همراه اول در صورت مصرف کسر می شود و به این ترتیب شارژ به قیمت اصلی و بدون کسر مالیات به فروش می رسد.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۳ : ۴
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا از ادامه اجراي طرح رجيستري گوشي هاي موبايل در سال جديد خبر داد و گفت: رجيستري برند سامسونگ از اوايل ارديبهشت ماه آغاز مي شود.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۳ : ۴۳
اگر یک اپراتور در محلی پوشش مناسبی نداشته باشد، مشترک می‌تواند از پوشش شبکه‌ای اپراتور دیگری استفاده کند؛ این طرح همان رومینگ ملی است که می‌تواند دغدغه پوشش شبکه را تا حدی برای کاربران حل کند.
۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۲۱ : ۵۲
امروزه گوشي‌هاي تلفن همراه به گنجينه‌هايي با ارزش از اطلاعات تبديل شده‌اند. گنجينه‌هايي که مي‌تواند تصاوير و فيلم‌هاي خصوصي باشد يا اطلاعات بانکي و يا اطلاعات کاري و محرمانه که در صورت انتشار عواقب جبران ناپذيري به دنبال خواهند داشت.
۱۳۹۷/۱/۱۳ - ۰ : ۱۱
به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول امسال نیز به تمامی مشترکین خود عیدی می دهد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۳۳
آخرین سری برندهای مشمول طرح رجیستری موبایل در سال 96 از فردا (شنبه 26 اسفندماه) به این طرح افزوده می‌شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۲۳ : ۳۳
رييس اتحاديه دستگاه‌هاي مخابراتي استان تهران با اشاره به تاثير اجراي طرح رجيستري در بازار گوشي‌هاي تلفن همراه به تغييرات جديد در حوزه نقل و انتقالات اين گوشي‌ها پرداخت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۲۳ : ۱۵
فردا شنبه با اجرای ششمین مرحله از طرح احراز اصالت تجهیزات دارای سیم‌کارت (رجیستری)، 7 برند و 2 مدل مشمول رجیستری شده‌اند و در هفته آینده نیز 2 برند جدید به این طرح اضافه خواهند شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱ : ۲۰
دارندگان گوشی تلفن همراه در صورت تغییر سیم‌کارت باید فرآیند انتقال بهره‌بردار را انجام دهند، در غیر این صورت دستگاهشان روی سیم‌کارت جدید فقط به مدت 30 روز قابل استفاده خواهد بود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۵ : ۲۱
طي حکمي از سوي مهندس حميد فرهنگ، مديرعامل شرکت ارتباطات سيار، شاهين آرپناهي به عنوان مديرکل ارتباطات همراه اول معرفي شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۲ : ۲۹
کد کلیدی اقدامات مربوط به رجیستری، همان IMEI است که با استفاده از روش‌های مختلف می‌توان آن را دریافت کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۹ : ۵۶
رئيس صنف فناوران رايانه تهران با اشاره به طرح رجيستري گوشي‌هاي تلفن همراه درباره شگرد جديد برخي از سوءاستفاده‌گران از عنوان رجيستري در بازار هشدار داد.
۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۷ : ۱۳
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اعلام کرد: گوشي‌هاي نشان نوکيا و هوآوي از شنبه ?? اسفندماه و نشان سوني و تکنو از شنبه ?? اسفند مشمول طرح احراز اصالت تجهيزات داراي سيم‌کارت (رجيستري) مي‌شوند.
۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۵ : ۳
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از تخلف دو اپراتور تلفن همراه براي افشاي بانک اطلاعاتي مشترکان به برخي وب سايت ها خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۴ : ۳۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي