سرویس تلفن همراه
اگرچه مکالمات نامحدود تلفن همراه در زمان ارائه با استقبال کاربران مواجه شده بود، با حذف اين طرح تشويقي، در حال حاضر مشترکان مي‌توانند بسته‌هاي ترکيبي اپراتورها را شامل ترکيبي از مکالمه، پيامک و حجم اينترنت دريافت کنند.
وزير ارتباطات با اشاره به آغاز فاز مانيتورينگ طرح رجيستري تلفن همراه از پايان مهرماه، بيان کرد: بايد مکانيزمي در نظر گرفته شود که با اضافه شدن درصد تعرفه گمرک نيز قيمت براي مصرف‌کننده نهايي تغيير نکند. همچنين طرح رجيستري عطف به ماسبق نمي‌شود بنابراين گوشي‌هايي که تا پيش از آغاز طرح فعال شده باشند، دچار مشکل نخواهند شد.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۵۹
وزير صنعت، معدن و تجارت از پياده سازي سامانه واردات گوشي تلفن همراه با هدف جلوگيري از قاچاق گوشي به کشور خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۵۴
رئيس کل گمرک کشور با اشاره به نشست مشترک با وزارت ارتباطات و وزارت صنعت با موضوع تعيين تکليف مساله رجيستري گوشي هاي تلفن همراه، از در نظر گرفتن تسهيلات بانکي براي برندهاي ثبت شده خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۵۰
به تازگی موبایلی ساخته شده که باتری ۴ هزار آمپری دارد و می توان یک روز کامل بدون نیاز به شارژ از آن استفاده کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۴۸
وزير ارتباطات گفت: سازمان تنظيم مقررات قول داده است که تا پايان مهرماه با راه‌اندازي که پيامک‌هاي مزاحم را گزارش و اين مشکل را حل کند.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۲۲ : ۴۴
طبق گزارش هاي منتشر شده، مشخص شده که گوشي همراه رئيس ستاد کارکنان کاخ سفيد، پس از مدتها استفاده از چند ماه پيش مورد هک و نفوذ مجرمان سايبري قرار گرفته بوده است.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴ : ۱۸
مدت‌ها است سرقت گوشي‌هاي موبايل و درز اطلاعات آن دغدغه مردم شده و براي حل اين مشکل تاکنون راه حل مناسبي ارائه نشده است؛ در حالي که با اجراي «طرح احراز اصالت گوشي تلفن همراه » اين مشکل پايان يافته و علاوه بر آن، گارانتي‌هاي غيرمعتبر از بازار IT جمع و خدمات پس از فروش استاندارد به تلفن‌هاي همراه ارائه خواهد شد.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۳ : ۵۵
یک تولید کننده چینی موبایل قصد دارد از موبایل جدیدی رونمایی کند که از آیفون قدرتمند تر است. این موبایل یک واحد پردازش عصبی دارد که عملیات هوش مصنوعی در موبایل را سرعت می دهد.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۳ : ۳۳
جايگاه اپراتورهاي تلفن همراه در اکوسيستم مخابرات همراه دچار تغييرات ساختاري مي‌شود و در اکوسيستم جديد سيم‌کارت‌هاي فيزيکي حذف و با فناوري eSIM جايگزين خواهند شد.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۲۳ : ۱۴
یک تولید کننده چینی موبایلی تاشو ساخته که ابعاد نمایشگر آن در حالت باز ۶.۸ اینچ است. همچنین ضخامت دستگاه در حالت تاشده نیز کمتر از ۱۰ میلیمتر است.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۲۲ : ۲۶
هنوز خاطره انفجار گوشی‌های گلکسی نوت 7 سامسونگ از اذهان عمومی پاک نشده که از انفجار گوشی آیفون 8 پلاس اپل خبری منتشر شده است.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۲۲ : ۱۸
اگرچه بخش اعظم استفاده از سرویس رومینگ بین‌المللی، مختص حضور در کشورهای خارجی است، اما گاهی ممکن است در شرایط اضطرار و پیش از رسیدن به مقصد سفر، در طول پرواز به برقراری ارتباط نیازمند شوید؛ در آن صورت می‌توانید از رومینگ پرواز اپراتورهای همراه استفاده کنید.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۲ : ۵۹
شرکت ارتباطات زیرساخت در ایام حج امسال، بیش از ۸ میلیون و ۳۵۰ هزار دقیقه مکالمه حجاج ایرانی را برقرار کرد.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۲ : ۵۴
در حوزه ICT معمولا مشکل توسط رسانه نمايش داده و حتي فرياد زده مي شود اما با نبود جديت کافي براي رفع، مشکل حاد مي شود. پس از سالها پيامک تبليغي انبوه ساماندهي شد و اکنون که معضل جديد پيامک‌ تبليغي سيمکارت‌هاي شخصي حاد شده، تصميم جديدي براي حل موضوع اتخاذ شده است.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۵ : ۲۳
بسیاری از کاربران گوشی‌های اندرویدی می‌دانند که قابلیت به روزرسانی سیستم عامل مذکور در نسخه‌های مختلف آن تنها صوری است و کاربران عملا نمی‌توانند این به روزرسانی را انجام دهند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴ : ۳۸
استقبال از گوشي جديد آيفون 8 اپل کمتر از حد انتظار بوده و همين مسأله موجب شده تا ارزش سهام اين شرکت در بازارهاي جهاني کاهش يابد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴ : ۱۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي