سرویس تلفن همراه
اگرچه مکالمات نامحدود تلفن همراه در زمان ارائه با استقبال کاربران مواجه شده بود، با حذف اين طرح تشويقي، در حال حاضر مشترکان مي‌توانند بسته‌هاي ترکيبي اپراتورها را شامل ترکيبي از مکالمه، پيامک و حجم اينترنت دريافت کنند.
اگر چه ضرر تشعشعات راديويي هنوز به اثبات نرسيده‌ اما برخي همچنان نگران تاثيرات آن بر بيماري‌ها و خصوصا سرطان‌هاي مختلف هستند. با وجود اين، با اعلام رگولاتوري، نتايج اندازه‌گيري دوره‌اي تشعشعات پرتوهاي راديويي در کشور کمتر از حد استاندارد ملي است که مي‌تواند نگراني‌ها را در اين باره کاهش دهد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰ : ۳۹
با توجه به اينکه اگر پين‌کد و پس از آن PUK خود را فراموش کرده و آنها را سه بار اشتباه وارد کنيد، سيم‌کارتتان مي‌سوزد، توصيه مي‌شود از وارد کردن شانسي اين کدهاي امنيتي خودداري شود و در صورت سوختن سيم‌کارت، تنها با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطي اپراتورها مي‌توانيد سيم‌کارت را مجددا دريافت کنيد.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۳ : ۲۴
پيشنهادهايي مطرح است که پس از اجراي رجيستري گوشي موبايل، گمرک مي‌تواند گوشي را جزء کالاهاي مسير سبز قرار دهد که اين امر شرايط بسيار مناسبي را براي افزايش واردات قانوني اين کالا فراهم خواهد کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۳ : ۱۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در واکنش به خبري مبني بر تحريم ايران از سوي انجمن جهاني موبايل (GSMA) گفت: اين خبر دقيق نيست.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۲۲ : ۴۱
طبق گزارش‌هاي منتشر شده، گوشي هوشمند آيفون ايکس اپل زماني که بصورت بي سيم شارژ مي شود، به کاربر يک انيميشن سه ‌بعدي نمايش خواهد داد.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۲۲ : ۳۶
عمر مفيد سيم‌کارت‌ها به اندازه بسياري به ميزان مصرف، مکالمه و ارسال پيامک و به‌طور کلي نحوه نگهداري از آن بستگي دارد.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۴ : ۳۱
مدير کل فناوري اطلاعات ستاد مرکزي مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: با اجراي طرح «پيشگيري از تجهيز تلفن همراه قاچاق» از تاريخ 28 مهرماه؛ افرادي که براي رجيستر کردن تلفن همراه هزينه‌اي از مردم دريافت کنند، بي ترديد کلاهبردار هستند.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۴ : ۲۶
در حالی که انجمن جهانی موبایل (GSMA) در زمان تحریم‌ به ایران ارائه خدمت می‌کرد پس از رفع برخی تحریم‌ها، خدمت خود به ایران را قطع کرده است.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۵ : ۹
شرکتهاي گوگل و HTC بدنبال مواجهه با بحران‌هاي مالي در حال انجام مذاکراتي براي واگذاري بخش گوشي‌هاي همراه شرکت خود و تصاحب آن توسط گوگل است.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۳ : ۲۸
در حالی که پیشتر 12 سپتامبر به عنوان تاریخ نهایی عرضه گوشی جدید اپل یا همان آیفون 8 اعلام شده بود، اکنون گفته می شود که ممکن است این گوشی دیرتر از زمان اعلام شده عرضه شود.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۲۲ : ۴۰
شرکت گوگل قصد دارد بخش تولید موبایل «اچ تی سی» را بخرد.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۲۲ : ۱۵
بر اساس نتايج يک بررسي، شرکت چيني هواوي با پشت سرگذاردن اپل به دومين برند برتر توليدکننده گوشي‌هاي هوشمند مبدل شد. رتبه اول در اين زمينه همچنان در اختيار سامسونگ است.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۲۲ : ۵۴
روز 12 سپتامبر يعني هفت روز ديگر، سالن "استيو جابز" در کوپرتينو کاليفرنيا ساعت 10 صبح به وقت محلي ميزبان کنفرانس معرفي پرچمدار جديد شرکت "اپل" خواهد بود.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱ : ۵۲
یک شرکت تولید کننده موبایل دارای کیبورد فیزیکی نسخه جدیدی از موبایل خود را رونمایی کرده است.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۴ : ۵۲
اولين جلسه کميته اطلاع‌رساني طرح رجيستري گوشي‌هاي موبايل با حضور نمايندگان دستگاه‌هاي ذي‌ربط در محل ستاد مرکزي مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱ : ۲۸
مدیر کل فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه ایجاد ادبیات مشترک بین دستگاه‌های مختلف موثر در تجارت کشور تنها با سامانه شناسه کالا امکان‌پذیر است، گفت: با اجرای این سامانه اختلافات آماری از بین می‌رود.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۲۲ : ۲۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي