سرویس تلفن همراه
وزیر ارتباطات از دسترسی به نسل پنجم ارتباطات همراه 5G ) و توسعه فناوری اینترنت اشیاء (IOT) به عنوان برنامه های سال 98نام برد.
وزير ارتباطات با بيان اين‌که دسترسي به IP مشترکان مي‌تواند باعث انجام سوء‌استفاده‌هايي شود، گفت: مردم بدانند که اگر گزارشي را براي ما ارسال کنند، آن موضوع را پيگيري خواهيم کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۴ : ۲۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به شروع مرحله پنجم طرح ثبت گوشي تلفن همراه در کشور، خبر داد تا پايان سال جاري تمام برند هاي گوشي تلفن همراه تحت پوشش اين طرح قرار مي گيرند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳ : ۲۹
فاز اجرايي رجيستري از فردا شنبه ?? بهمن براي برند ال‌جي آغاز مي‌شود؛ بنابراين کساني که قصد خريد اين گوشي را دارند، بايد مراحل ثبت و فعال‌سازي آن را انجام دهند تا بتوانند از خدمات شبکه تلفن همراه براي اين گوشي استفاده کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۲۲ : ۱۶
اگر سيم‌کارت خود را ترابرد کرده‌ايد و با شما تماس گرفتند که برنده سيم‌کارت دائمي ايرانسل شديد و براي دريافت هديه‌تان بايد کدي که ارسال شده را بخوانيد، حواستان جمع باشد؛ اين کد به منزله بازگشت ترابرد شما به اپراتور مبداء است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۹ : ۵۸
وضعيت امواج آنتن‌هاي BTS تلفن همراه در ايران با افزايش مشترکين تلفن همراه نگراني‌هايي را در ميان مردم ايجاد مي‌کند؛ در اين راستا سازمان انرژي اتمي ايران بر اجراي قانون حفاظت در برابر اشعه نظارت دارد و حفظ سلامت مردم، کارکنان و نسل‌هاي آينده در برابر خطرات انواع پرتوها را برعهده دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۳ : ۳۵
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از راه اندازي سامانه خدمات پيامکي تا 2 ماه آينده براي ساماندهي خدمات پيامکي خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۹ : ۵۸
یک فعال بازار سیم‌کارت و گوشی با اعلام آخرین قیمت‌های سیم‌کارت تلفن همراه در بازار، محدود بودن تعداد خطوط صفر در کدهای 1و 2 را عامل گرانی این سیم‌کارت‌ها معرفی کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۹ : ۳۷
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اعلام کرد: گوشي‌هاي برند ال جي (LG) از شنبه ?? بهمن ماه مشمول طرح رجيستري مي‌شوند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۱ : ۴۷
شاخص‌های بخش ICT تا پایان نیمه اول امسال دو برابر جمعیت ایران سیم‌کارت واگذارشده داریم!
آمار و ارقام مرتبط با توسعه فناوری‌های ارتباطاتی به عنوان یکی از اصلی‌ترین زیرساخت‌های توسعه در عصر اقتصاد دیجیتالی در فهم جایگاه و وضعیت کشورمان در این حوزه می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵ : ۲
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از ساماندهي خدمات پيامکي با رويکرد تامين رضايت مشترکين و حمايت از کسب و کارها خبر داد و گفت: اپراتورها الزام دارند که ارسال پيامک‌هاي انبوه از سرشماره‌هاي شخصي را ردپابي و متوقف کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۷ : ۱۵
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در حاشيه ديدار با استاندار خراسان رضوي در مشهد گفت: اگر يک اپراتور علاقه داشته باشد پيامکهاي تبليغاتي براي مشتريان خود ارسال کند بايد بسته هاي تشويقي به آنها پيشنهاد دهد و با اذن مشتري پيامکها را بفرستد.
۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۱ : ۵۸
به موازات پيشرفت تکنولوژي در زمينه طراحي خدمات هرچه متنوع و پيچيده‌تر براي بشر، اين پيچيدگي تکنولوژيک همچنين مي‌تواند در ايجاد تهديد براي استفاده از خدمات خودش هم به کار گرفته شود.
۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۵ : ۳۰
ستاد مبارزه با قاچاق کالا: گوشي موبايل‌تان را خودتان رجيستر کنيد
معاون فناوري اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بيان اينکه همه موبايل‌ها تا ?? روز پس از روشن شدن از اپراتورها سرويس دريافت مي‌کنند، گفت: براي جلوگيري از کلاهبرداري خودتان گوشي موبايلتان را رجيستر کنيد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۶ : ۵۷
فايل آموزش ثبت شناسه بين المللي گوشي تلفن همراه در طرح رجيستري از سوي گمرک ايران منتشر شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۰ : ۱۱
معاون ستاد مبارزه با قاچاق از آغاز اجراي مرحله سوم طرح رجيستري گوشي هاي تلفن همراه تحت عنوان انتقال مالکيت از هفته آينده خبر داد و گفت: اين مرحله مربوط به گوشي هاي دسته دوم است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۰ : ۵۲
در اولين جلسه هيأت مديره جديد همراه اول، حميد فرنگ به عنوان مديرعامل شرکت ارتباطات سيار انتخاب شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴ : ۳۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي