سرویس تلفن همراه
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي: قاچاق گوشي نزديک به صفر شد/ گوشي‌هاي وارداتي رهگيري مي‌شوند
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي درباره راهکارهاي جلوگيري از احتمال احتکار گوشي‌هايي که با ارز دولتي وارد شده‌اند، از رهگيري گوشي در فرآيند واردات از گمرک تا عرضه خبر داد.
شرکت HMD Global از گوشی جدید اندرویدی خود به نام نوکیا 7 رونمایی کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۸ : ۱۲
وزیر پست، تلگراف و تلفن دولت سازندگی با بیان اینکه اجرای رجیستری تلفن همراه هم به نفع مردم و هم در راستای منافع ملی است، گفت: باید با قدرت و جدیت تمام در اجرای کامل این طرح کوشا باشیم تا سیستم‌ها نهادینه شوند و فساد کمتری اتفاق بیفتد.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۶ : ۵۳
در شرايطي که مشترکان اپراتورهاي همراه توانايي پرداخت قبوض خطوط ثابت خود در مدت زمان تعيين‌شده را نداشته باشند، مي‌توانند از امکاني که اپراتورها براي آنان در نظر گرفته استفاده و بدهي خود را به صورت قسطي پرداخت کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۵ : ۵۲
طرح رجيستري گوشي موبايل از امروز با ‌آغاز مانيتورينگ شبکه اجرا شد و فعلًا در اين مرحله هيچ محدوديتي براي مشترکان اعمال نمي‌شود تا اوايل آبان که يک يا چند مدل از گوشي‌هاي قاچاق غيرمجاز اعلام خواهند شد.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۵ : ۴۰
مدیرکل فروش شرکت ارتباطات سیار، جزئیات و نحوه خرید سیم کارت‌های کد جدید همراه اول را تشریح کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۵ : ۳۵
مدیرکل فناوری ارتباطات و اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: از 29 مهرماه که طرح رجیستری موبایل آغاز می‌شود، خریداران استعلام کنند و در صورت دریافت پیام «تجهیز شما تأیید می‌شود» اقدام به خرید گوشی تلفن همراه کند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۶ : ۱۹
معاون وزير ارتباطات گفت: با افزايش استفاده مردم از شبکه هاي اجتماعي درآمد اپراتورهاي موبايل در حوزه پيامک و مکالمه، کاهش يافت.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۶ : ۸
مشترکان اپراتورهاي همراه براي اينکه به رويه‌هاي قطع بدهي دچار نشوند، لازم است صورتحساب تلفن همراه خود را به موقع پرداخت کنند. در غير اين صورت عدم پرداخت مي‌تواند به سلب امتياز سيم‌کارت منجر شود.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۳ : ۴۸
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي : اجراي طرح رجيستري براي مردم هيچ هزينه اي ندارد
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي خبر منتشر شده در يکي از رسانه هاي فارسي خارج از کشور، درباره غيرفعال شدن گوشي هاي تلفن همراه در دست مردم با اجرايي شدن طرح رجيستري را، تکذيب کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۳ : ۱۰
پس از جلسه مشترک 5 دستگاه براي اجراي نهايي رجيستري گوشي موبايل، خبر مقابله با واردات قاچاق دو برند گوشي موبايل در ماه اول طرح منتشر شد، در حالي‌که منظور دو مدل گوشي خاص و کمياب در بازار بوده و بحث دو برند مطرح نيست.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۳ : ۴۸
eSIM سیمکارتی است که برخلاف سیمکارت‌های نسل قبل امکان تعویض ندارد و به صورت تراشه‌ای الکترونیکی در ابعاد کوچکتر، توسط کارخانه سازنده روی مادربورد نصب می‌شود.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۳ : ۱۳
بسیاری از کاربران آیفون از مصرف سریع باتری در صورت نصب سیستم عامل آی او اس 11 ناراضی هستند و می‌گویند آی او اس 10 در این زمینه عملکرد بهتری داشت.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۷ : ۱۱
وزير ارتباطات با اشاره به آغاز فاز مانيتورينگ طرح رجيستري تلفن همراه از پايان مهرماه، بيان کرد: بايد مکانيزمي در نظر گرفته شود که با اضافه شدن درصد تعرفه گمرک نيز قيمت براي مصرف‌کننده نهايي تغيير نکند. همچنين طرح رجيستري عطف به ماسبق نمي‌شود بنابراين گوشي‌هايي که تا پيش از آغاز طرح فعال شده باشند، دچار مشکل نخواهند شد.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۵۹
وزير صنعت، معدن و تجارت از پياده سازي سامانه واردات گوشي تلفن همراه با هدف جلوگيري از قاچاق گوشي به کشور خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۵۴
رئيس کل گمرک کشور با اشاره به نشست مشترک با وزارت ارتباطات و وزارت صنعت با موضوع تعيين تکليف مساله رجيستري گوشي هاي تلفن همراه، از در نظر گرفتن تسهيلات بانکي براي برندهاي ثبت شده خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۵۰
به تازگی موبایلی ساخته شده که باتری ۴ هزار آمپری دارد و می توان یک روز کامل بدون نیاز به شارژ از آن استفاده کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۴۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي