سرویس تلفن همراه
بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه فناوری به کاربران توصیه کرده اند با وجود اینکه شرکت های تولیدکننده موبایل درصد هستند گوشی های مجهز به فناوری 5G تولید و عرضه کنند، فعلا به خریداری این محصولات اقدام نکنند.
مشترکين همراه اول مي‌توانند در صورت نياز به قطع ارتباط تلفن همراه براي مدت معين (حداکثر 3 ماه) به دو روش درخواست قطع تلفن همراه را اعلام کنند.
۱۳۹۱/۱/۲۹ - ۱۲ : ۷
مشترکان سيم‌کارت اعتباري دقت کنند: ورود اشتباه پين برابر با ورود شماره به ليست سياه
مدير کل خدمات مشتريان همراه اول درباره ليست سياه و اين که چه سيم‌کارت‌هايي در اين ليست قرار مي‌گيرند، گفت: اين موضوع فقط براي مشترکان اعتباري است و شامل کساني مي‌شود که اگر به دلايلي در وارد ‌کردن پين شارژ، پنج بار اشتباه کنند، خطشان به ليست‌ سياه (black list) وارد مي‌شود.
۱۳۹۱/۱/۲۸ - ۱۴ : ۲۰
با گذشت بيش از 2.5 ماه از ابلاغ مصوبه ممنوعيت ارسال پيامکهاي تبليغاتي بدون موافقت مشترکان و عدم اجراي آن از سوي اپراتورهاي موبايل معاون سازمان تنظيم مقررات تاکيد کرد: گزارش فعاليت اپراتورها را براي عدم اعمال اين مصوبه به سازمان تعزيرات حکومتي مي فرستيم.
۱۳۹۱/۱/۲۵ - ۱۲ : ۳۹
اصولا زمان سوختن سیم‌کارت آشکار نیست ولی در برخی مواقع ممکن است که قبل از سوختن، سیم‌کارت ظرفیت پذیرش پیامک‌ها را نداشته باشد و یا پیامکی نیز ارسال نکند و در آن زمان می‌توان فهمید که سیم‌کارت در آستانه سوختن قرار دارد.
۱۳۹۱/۱/۲۴ - ۱۰ : ۴۵
در نخستین مرحله، 14 هزار متقاضی در تهران و کرج برای سیم‌کارت‌های اپراتور سوم ثبت نام کرده‌اند و پس از 25 فروردین، تعداد ثبت‌نا‌م‌های جدید دور دوم مشخص نیز خواهد شد.
۱۳۹۱/۱/۲۳ - ۲۲ : ۱۶
مدیر کل خدمات مشتریان همراه اول گفت: ‌ارائه ریز مکالمات و اطلاعات مربوط به pin و puk سیم‌کارت مشترکان همراه اول توسط مراکز تلفن ثابت انجام می‌شود.
۱۳۹۱/۱/۲۳ - ۱۱ : ۴۱
وزیرارتباطات درمجلس شورای اسلامی اعلام کرد: ایرانیان روزانه 3میلیارد دقیقه با موبایل صحبت می‌کنند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که برای پاسخگویی به سوال یکی از نمایندگان در خصوص عدم پوشش کامل تلفن همراه در مجلس شورای اسلامی حضور یافته بود با بیان اینکه در ابتدای امسال 7 میلیارد پیامک به صورت موفق ارسال شده است، از پوشش دهی شبکه تلفن همراه در کشور دفاع کرد.
۱۳۹۱/۱/۲۲ - ۱۹ : ۵۵
همراه اول به تازگی بسته‌های اینترنت نامحدود خود را بدون تغییر قیمت، به سرویس‌هایی با محدویت حجمی تبدیل کرده و به این ترتیب سرویس اینترنت با دانلود نامحدود از لیست خدمات این اپراتور حذف شد.
۱۳۹۱/۱/۲۱ - ۱۶ : ۳۴
درخواست همراه اول از مشترکان صحت اطلاعات کد پستي و ملي را تاييدکنيد.
در قبوض اين دوره مشترکان همراه اول آمده است که «مشترک گرامي به منظور اطمينان از صحت اطلاعات کدپستي و کد ملي خود در سامانه همراه اول از تاريخ بيستم فروردين ماه يک پيامک بدون متن به شماره 9963000 ارسال کنيد.»
۱۳۹۱/۱/۲۰ - ۱۴ : ۵۱
نرخ تعرفه ارسال پيامک فارسي از سيم‌کارت‌هاي رايتل 105ريال و پيامک لاتين در اين سيم‌کارت‌ها 195ريال اعلام و هم‌چنين تعرفه تماس تصويري از سيم‌کارت‌هاي رايتل، دقيقه‌اي 1495 ريال اعلام شده است.
۱۳۹۱/۱/۲۰ - ۱۴ : ۸
مدير کل نظارت بر سرويس‌هاي ارتباطي سازمان تنظيم مقررات ارتباطات درباره اين که خط تلفن همراه مشترکاني که بيش از 30 هزار تومان بدهي داشته باشند، قطع مي شود، گفت: با توجه به اينکه سيم‌کارت‌هاي دائمي تلفن همراه داراي وديعه هستند، اپراتورهاي تلفن همراه حق ندارند مبناي قطع خطوط مشترکان را مبلغ 30 هزار تومان قرار دهند.
۱۳۹۱/۱/۱۹ - ۱۲ : ۲۵
ایرانسل با ارائه‌ سرویس "حفظ شماره" این امکان را در اختیار مشترکین خود قرار داد تا اگر مشترکی به هر دلیلی از خط ایرانسل خود برای مدتی استفاده نکند، شماره‌ی مورد نظر هم‌چنان در مالکیت وی باقی بماند.
۱۳۹۱/۱/۱۹ - ۱۲ : ۱۹
مدير کل نظارت بر سرويس‌هاي ارتباطي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي تاکيد کرد: موضوع پوشش اپراتورها در سال گذشته از جمله مباحث مهمي است که برروي آن کار شد و مورد بررسي بيش‌تري قرار گرفت.
۱۳۹۱/۱/۱۵ - ۱۷ : ۸
از صبح امروز (پانزدهم فروردين) آغاز شد. دور جديد ثبت‌نام سيم‌کارت‌هاي رايتل در تهران و کرج
دور جديد ثبت نام سيم‌کارت‌هاي اپراتور سوم تلفن همراه (رايتل) از امروز آغاز شد و هر نفر فقط مي‌تواند يک سيم‌کارت ثبت نام کند.
ظاهرا محدوديتي براي تعداد ثبت نام شدگان وجود ندارد و اين ثبت نام فقط از طريق سايت اين اپراتور به نشاني www.rightel.ir امکان‌پذير است.
۱۳۹۱/۱/۱۵ - ۱۷ : ۲
رییس انجمن فروشندگان سیم‌کارت، گوشی و لوازم جانبی گفت: از ابتدای سال گذشته در حوزه سیم‌کارت‌های 0912 با کدهای قدیمی یک، دو و سه روند صعودی را شاهد بودیم.
۱۳۹۱/۱/۱۴ - ۱۴ : ۹
مشترکین همراه اول با ارسال بیش از یک میلیارد پیامک طی روزهای 29 اسفند و یکم فروردین ماه، سال جدید را تبریک گفتند
۱۳۹۱/۱/۶ - ۲۱ : ۲۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي