سرویس تلفن همراه
طبق ابلاغيه جديد رجيستري، متقاضيان ثبت اطلاعات تلفن همراه مسافري اگر در زمان ثبت شناسه (IMEI) دستگاه در سامانه گمرک خطايي مبني بر تعريف نشدن کد متناظر گمرکي دريافت کردند، درصورتي که شناسه پيش از برقراري ارتباط برخط گمرگ و همتا، در گمرک ثبت شده باشد، پس از بررسي‌هاي لازم، کد فعال‌سازي از طرف سامانه همتا براي متقاضي ارسال مي‌شود.
روابط عمومي شرکت ايرانسل گفت: مشخصات مالکين کليه سيم کارت‌هاي فعال در شبکه ايرانسل در سيستم ايرانسل موجود است و هيچ سيم‌کارت فعالي در شبکه ايرانسل وجود ندارد که مشخصات مالک آن ثبت نشده باشد
۱۳۹۱/۳/۱۰ - ۱۵ : ۲۸
مدیرعامل ایرانسل از پوشش سریع جزیره ایرانی ابوموسی توسط این شبکه تلفن همراه خبر داد و گفت: روز چهارشنبه سوم خرداد ماه 1391 ،سایت رادیویی ایرانسل در جزیره همیشه ایرانی ابوموسی راه اندازی و این جزیره تحت پوشش شبکه تلفن همراه ایرانسل قرار گرفت.
۱۳۹۱/۳/۸ - ۱۴ : ۳۹
فعالان صنعت تولید گوشی موبایل که پنج سالی است در برزخ انتخاب مونتاژ یا تولید دست و پنجه نرم می کنند، با نامگذاری تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی در سال جدید، بار دیگر عزم خود را برای تولید گوشی وطنی جزم می کنند.
۱۳۹۱/۳/۷ - ۱۴ : ۴۶
شايد شما هم پيامک‌هايي با عنوان شما برنده يک دستگاه خودرو، ال سي‌دي يا مواردي از اين قبيل شده‌ايد را دريافت کرديد که اعلام کرده مشخصات فردي خود را ارسال کنيد و يا مثلا اعلام کرده که براي دريافت مرسوله خود تعداد 5 شارژ براي اين شماره ارسال کنيد؛ اين پيامک‌ها بعضا از سوي شماره‌هاي حقيقي و يا شماره‌هايي مشابه شماره اپراتورهاي تلفن در کشور ارسال شده‌اند اما...
۱۳۹۱/۳/۶ - ۱۶ : ۴۵
عضو انجمن ايراني حفاظت در برابر اشعه گفت: با اجراي يک طرح 3 ساله اندازه‌گيري تشعشعات آنتن‌هاي تلفن همراه مشخص شد اين ميزان در خانه‌ها، يک هزارم حد مجاز و در فضاهاي باز يک صدم حد مجاز است.
۱۳۹۱/۳/۵ - ۱۷ : ۴۲
ازسوي کميسيون تنظيم مقررات قالب کدهاي خدماتي اضطراري ملي تعيين شد
کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات قالب کدهاي خدماتي اضطراري ملي با به صورت شماره‌هاي ? رقمي تعيين کرد.
۱۳۹۱/۳/۲ - ۲۲ : ۴۹
اولين جلسه هيأت مديره جديد شرکت ارتباطات سيار ايران برگزار شد و بر اساس تصميم اعضا، صدوقي که از ارديبهشت سال 85 مدير عامل همراه اول بوده، باز هم به عنوان مديرعامل انتخاب شد.
۱۳۹۱/۳/۱ - ۲۳ : ۲۶
بازار سیم‌کارت به‌تازگی پذیرای رایتل شده است؛ با گذری کوتاه می‌توان متوجه شد تجریه قیمت شماره‌های رند، در تعجیل خرید رایتل، با وجود ضعف پوشش شبکه، کم تاثیر نبوده و اغلب رایتلی‌ها، منتظر گران شدن سیم‌کارت‌شان هستند.
۱۳۹۱/۲/۳۱ - ۲۰ : ۲۴
اخيراً بسياري از شرکتها به منظور صرفه‌جويي در هزينه‌ها سياستي را در پيش گرفته‌اند که مطابق با آن به کارمندان اجازه مي‌دهند از دستگاه‌هاي خود که عموماً موبايل هاي هوشمند هستند، براي انجام کارهاي رايانه‌يي و اينترنتي شرکت استفاده کنند. اين سياست (BYOD) براي شرکت‌هاي بزرگ بسيار وسوسه‌انگيز است، در حالي که آن‌ها را در معرض خطرات جديدي قرار مي‌دهد که در رايانه‌هاي معمولي با آن مواجه نمي‌شوند.
۱۳۹۱/۲/۳۱ - ۱۹ : ۲۸
'مشترک گرامي، در صورت عدم تمايل به دريافت پيامک هاي تبليغاتي عدد 1 را به شماره .... ارسال کنيد...'، اين پيامکي است که اين روزها به مشترکان اپراتورهاي اول و دوم تلفن همراه ارسال شده است.
۱۳۹۱/۲/۳۰ - ۱۵ : ۳۶
نحوه دريافت ريز مکالمه تلفن همراه؛ ارايه ريزمکالمات ورودي تنها از طريق مراجع قضايي
تنها ريزمکالمات تلفن همراه 3 دوره آخر صورتحساب به مشترکان قابل ارائه و ريزمکالمات ورودي (شماره تماس گيرنده) تنها ازطريق مراجع قضايي قابل ارائه است.
۱۳۹۱/۲/۳۰ - ۱۵ : ۲۰
مدیر کل نظارت بر سرویس‌های رادیویی رگولاتوری : به کارگیری مسدود کننده های تلفن همراه خطرناک است
سخت است بپذیری ابزاری که با یک جست‌وجوی ساده در اینترنت می‌توانی مدل‌‌های مختلفش را بیابی، غیر مجاز باشد‌ اما مدیر کل نظارت رگولاتوری می‌گوید: ورود، تولید، فروش، تبلیغ و استفاده از مسدودکننده‌ امواج موبایل مطلقا ممنوع است.
۱۳۹۱/۲/۲۶ - ۱۵ : ۱۲
مدير عامل همراه اول با اشاره به کمک‌هاي صورت گرفته از سوي اين شرکت به دولت، ميزان آن را نزديک به سه هزار ميليارد تومان اعلام کرد و گفت:‌ در سال 90 بالغ بر دو هزار و 400 ميليارد تومان به دولت پرداخت شده است که در سال جاري اين مبلغ بالغ بر دو هزار و 700 ميليارد تومان خواهدشد.
۱۳۹۱/۲/۲۶ - ۱۴ : ۵۰
در ایالت نیوجرسی استفاده از تلفن همراه برای ارسال پیامک در حین پیاده‌روی ممنوع شد.در پی تصادفاتی که در خیابان‌های نیوجرسی به دلیل بی‌توجهی کاربران به اطراف و استفاده از تلفن‌های همراه صورت گرفته، پلیس این ایالت استفاده از سرویس پیام کوتاه را در حین پیاده روی ممنوع کرد.
۱۳۹۱/۲/۲۵ - ۱۷ : ۲۵
با تغییرتیم مدیریتی شرکت مخابرات ایران، ناصر یوسف‌پور نماینده سابق دولت در سهام عدالت، به شرکت ارتباطات سیار منتقل شد.
۱۳۹۱/۲/۲۴ - ۱۳ : ۳
توضیح ایرانسل درخصوص پوشش ابوموسی مسئولان ابوموسی مجوز نصب آنتن به ایرانسل ندادند
مدیر روابط عمومی ایرانسل در مورد پیامک های دریافتی مشترکان ایرانسل در جزیره ابوموسی گفت: علت دریافت این پیامک ها پوشش جزیره ایرانی ابوموسی توسط اپراتورهای اماراتی است و با وجود درخواست های متعدد ایرانسل ،تاکنون مسئولان این جزیره ،‌مجوز نصب آنتن به ایرانسل نداده اند .
۱۳۹۱/۲/۲۴ - ۱۲ : ۳۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي