سرویس تلفن همراه
اگر از تعداد سيم‌کارت‌هايي که به نامتان است اطلاع نداريد، با مراجعه به سامانه استعلام تعداد سرويس‌هاي مشترکين اپراتورهاي مخابراتي از اين موضوع باخبر شويد و درصورتي که بدون اطلاع شما خطي به نامتان ثبت شده است، نسبت به قطع آن اقدام کنيد.
رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی و لوازم جانبی تهران از ترخیص 5 هزار گوشی وارد شده با ارز آزاد از گمرک خبر داد و گفت:‌ این گوشی‌ها پس از قیمت‌گذاری توسط سازمان حمایت به ازار عرضه می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۳ : ۵۶
کاربران گوشي‌هاي هوشمند که اين روزها از کاهش سرعت عملکرد موبايل‌هاي خود به شدت ناراضي هستند، اين گزارش مي‌تواند با پيشنهاد راهکارهاي کاربردي در افزايش سرعت دستگاه‌هاي اندرويدي‌شان کمک کند.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۱ : ۲۰
براي ساماندهي و کشف جرايم و تخلفات بازار خدمات ارزش افزوده کافي است تا اپراتورها به صورت مرتب عمليات کسر اعتبار از حساب مشترکان را به ازاي هر سرويس ارزش افزوده‌اي که کاربر استفاده مي‌کند و در زمان هر بار کسر، با ارسال نوتيفيکيشن اطلاع‌رساني کنند.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۲۳ : ۲۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد: رفع موانع ترخیص 600هزار دستگاه گوشی‌ توقیفی در گمرک
زیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رفع موانع قانونی ترخیص 600هزار دستگاه گوشی موجود در گمرک خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۲۰ : ۳۵
به نظر مي‌رسد که اپل مي‌خواهد قيمت گوشي‌هاي آيفون مدل ???? خود را تا ??? دلار کاهش دهد.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۸ : ۵۸
پس از اجرای طرح رجیستری، تلفن‌های وارد شده از مبادی گمرکی در سال 1396 به دو میلیون افزایش یافته و این عدد در سال 1397 تاکنون 1.6میلیون بوده که حجم ارزی گوشی‌های واردشده از ابتدای اجرای طرح را به 601 میلیون دلار می‌رساند.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۳ : ۴۱
اين روزها با گران شدن گوشي و لوازم جانبي عرضه نمونه هاي قلابي اين محصولات هم افزايش يافته و لذا شناسايي نمونه هاي اصل از تقلبي شارژرها ضرورت بيشتري دارد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۵ : ۴۰
معاون وزير ارتباطات خبر داد؛ رجيستري تبلتهاي سيم‌کارت‌خور آغاز شد
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از اجراي طرح رجيستري براي تبلتهاي سيم کارت خور خبر داد و گفت: تمامي تبلتهاي وارداتي سيم کارت خور بايد قبل از استفاده در شبکه مخابراتي کشور فعالسازي شوند.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۳ : ۸
قيمت گوشي در ماه‌هاي اخير با افزايش نرخ ارز، روندي صعودي را در پيش گرفت و در حالي که حتي زمان عرضه ارز دولتي به واردکنندگان گوشي هم شاهد افزايش قيمت گوشي بوديم، به نظر نمي‌رسد حتي عرضه گوشي‌هاي توقيف‌شده هم کمکي به کاهش قيمت‌ها کند.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶ : ۴۶
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري گفت: ارسال پيامک فلش به هر نوع محتوا از پارسال ممنوع شده است و در صورت مشاهده با اپراتور برخورد مي شود.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲ : ۴۳
مدیرکل دفتر نظارت بر سرویس‌های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به پارامترهای تاثیرگذار در نتایج ترابردپذیری بین اپراتورهای موبایل، درخواست‌های ثبت‌شده برای ترابردپذیری را نزدیک به ۱.۵ میلیون اعلام کرد.
۱۳۹۷/۶/۹ - ۱۹ : ۱۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به پوشش همه شهرها و ‌58 هزار کیلومتر از راه های کشور با خدمات نسل سوم و‌ چهارم تلفن همراه گفت: در نخستین سال فعالیت دولت دوازدهم ضمن رساندن بازار 2 میلیارد دلاری قاچاق گوشی همراه به صفر، شاهد ارتقای 20رتبه ای ایران در شاخص های بین المللی دولت الکترونیک بودیم.
۱۳۹۷/۶/۸ - ۲۳ : ۵۵
جديدترين بدافزار با دو نام PathCall و Dingwe گوشي‌هاي هوشمند محافظت نشده را هدف قرار داده و از آنها در سطح بالائي جاسوسي مي‌کند.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۴ : ۲۳
محققان فعال در حوزه امنيت سايبري به‌تازگي از کشف يک بدافزار خطرناک جديد خبر داده‌اند که به هکرها اجازه مي‌دهد به اطلاعات گوشي‌هاي اندرويدي دسترسي پيدا کنند.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۴ : ۳۸
کسب اطلاع فارس از 3 مرجع حاکی از بازداشت تمامی واردکنندگان گوشی موبایل با ارز دولتی و توقیف کالاهای آنها است. پرونده رسیدگی به متخلفان ارزی از فردا علنی و با انتشار اسامی آغاز می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۴ : ۴۱
در صورت هرگونه ايجاد مزاحمت و يا ارتکاب اعمال مجرمانه از طريق سيم‌کارت، تا زماني که مجرم اصلي شناسايي شود، مالک اصلي مقصر هرگونه سوء‌استفاده از سيم‌کارت است و بايد در محاکم قضايي پاسخگو باشد؛ بنابراين دارنده سيم‌کارت حتما بايد در نگهداري سيم‌کارت‌هاي خود دقت لازم را داشته باشد و درصورت مشاهده هرگونه مغايرت در تعداد خطوط ثبت‌شده به نام خود، موضوع را پيگيري کند.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۴ : ۱۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي