سرویس تلفن همراه
اگر از تعداد سيم‌کارت‌هايي که به نامتان است اطلاع نداريد، با مراجعه به سامانه استعلام تعداد سرويس‌هاي مشترکين اپراتورهاي مخابراتي از اين موضوع باخبر شويد و درصورتي که بدون اطلاع شما خطي به نامتان ثبت شده است، نسبت به قطع آن اقدام کنيد.
سامسونگ با انتشار یک فهرست اعلام کرد که بسیاری از گوشی‌های هوشمند این برند در ماه ژوئیه به جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید یعنی اندروید ۸.۰ (اوریو) به‌روزرسانی خواهند شد.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۶ : ۵
پس از اعلام پرداخت بیش از 220 میلیون یورو ارز برای واردات موبایل و انتشار فهرست دریافت‌کنندگان ارز دولتی برای واردات این کالا از سوی وزیر ارتباطات، این سوال مطرح می‌شود که 145میلیون یورو ارز تخصیص داده شده به واردکنندگان چرا هنوز به گوشی تبدیل نشده و همچنین گوشی‌هایی هم که با ارز دولتی وارد شده‌اند به قیمت مناسب در بازار فروخته نشده است که ضعف نظارت در این زمینه را گویاست.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۵ : ۳۱
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري از ايجاد سامانه مديريت دريافت خدمات ارزش افزوده و پيامکهاي انبوه در اپراتورهاي تلفن همراه کشور خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۵ : ۲۸
اگر فکر مي‌کنيد گوشي هوشمندتان بدون هيچ دليل خاصي دچار کاهش سرعت در عملکرد شده است، اين گزارش مي‌تواند به شما کمک کند تا سرعت موبايل خود را افزايش دهيد.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۵ : ۱۲
با آغاز فصل تابستان، همراه اول از ارائه بسته‌هاي جديد و متنوع اينترنت نوترينو خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۲۰ : ۱۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات: تخلفات گراني گوشي موبايل پيگيري مي‌شود
وزير ارتباطات در پاسخ به اعتراض کاربران درباره افزايش شديد قيمت گوشي تلفن همراه، گفت: امکان شفاف سازي و گزارش اختصاص ارز در مدت اخير به همه گوشي‌هاي وارد شده در کشور به وجود آمده و در همين هفته عملياتي خواهد شد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۷ : ۱۳
در بیش از 262 روستای استان کرمان: بهره‌برداری از 88 ایستگاه مخابراتی تلفن همراه
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر امروز وزیر ارتباطات و فناوری به استان کرمان 88 ایستگاه مخابراتی تلفن همراه در بیش از 262 روستا بهره‌برداری و همچنین تعداد 112 سایت مخابراتی تلفن همراه نسل بالا در استان افتتاح خواهد شد.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۶ : ۵۹
رئیس اتحادیه دستگاههای مخابراتی؛ موبایل 30 درصد گران شد
رئیس اتحادیه دستگاههای مخابراتی از گرانی 30 تا 40 درصدی قیمت گوشی موبایل به دلیل تخصیص نیافتن ارز دولتی به واردکنندگان خبر داد و گفت: بازرگانان به جای واردات رسمی، گوشی مسافری می آورند.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۴ : ۵۲
دلايلي مانند بدهي خط موبايل و عدم اقدام به پرداخت صورتحساب مي‌تواند به سلب امتياز از سيم‌کارت‌هاي اعتباري و دائمي منجر شود.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۱ : ۳۲
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در فاصله چند ساعت پس از دستور رسيدگي نسبت به انتشار پيام جعلي دريافت اينترنت رايگان، نتايج اين پيگيري را اعلام کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۱ : ۳۵
قطع شدن خط موبايل درصورتي که کاربر به پرداخت بدهي خود اقدام نکند، ممکن است براي هر يک از مشترکان خطوط دائمي رخ دهد. لازم است مشترکان اپراتورهاي همراه براي اينکه به رويه‌هاي قطع بدهي دچار نشوند، صورتحساب تلفن همراهشان را به موقع پرداخت کنند تا عدم پرداخت به سلب امتياز سيم‌کارت منجر نشود.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۰ : ۲۵
متخصصان فعال در حوزه تکنولوژي همواره به کاربران گوشي‌هاي هوشمند، لپ تاپ و ساير وسايل الکترونيکي مجهز به باتري توصيه مي‌کنند که با رعايت نکات مهمي مي‌توانند عمر مفيد باتري دستگاه‌هاي خود را به طور قابل توجهي افزايش دهند.
۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۱۰ : ۴۲
اگر سيم‌کارت شما به دليل وارد کردن اشتباه پين‌کد و PUK سوخته باشد؛ در چنين شرايطي براي دريافت مجدد سيم‌کارت بايد به دفاتر خدمات ارتباطي اپراتورها مراجعه کنيد.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۵ : ۹
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از ادامه اجراي طرح مسدودسازي شماره هاي موبايل ارسال کننده پيامکهاي انبوه به مشترکان در راستاي حل معضل پيامکهاي مزاحم خبر داد.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۲ : ۳۹
گمرک ایران از واردات بیش از 736 هزار دستگاه گوشی تلفن همراه به ایران خبر داد.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۵ : ۴۲
اپراتور اول اعلام کرد که صورتحساب اين دوره همراه اول صحيح بوده و مشترکين به شايعات منتشر شده در شبکه‌هاي مجازي توجه نکنند.
۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۵ : ۵۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي