سرویس تلفن همراه
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي: قاچاق گوشي نزديک به صفر شد/ گوشي‌هاي وارداتي رهگيري مي‌شوند
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي درباره راهکارهاي جلوگيري از احتمال احتکار گوشي‌هايي که با ارز دولتي وارد شده‌اند، از رهگيري گوشي در فرآيند واردات از گمرک تا عرضه خبر داد.
گوشی‌های جدیدی که به شبکه اپراتوری تلفن همراه وارد می‌شوند باید فرآیند فعال سازی را به طور کامل و موفق طی کنند در غیر این صورت پس از 30 روز قطع می‌شوند.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۲۱ : ۴۴
در صورتي که خطوط سيم‌کارت خود را بدون رعايت مقررات تغيير نام به ديگران واگذار کرده‌ايد و يا تعدادي سيم‌کارت بدون اطلاع شما در بانک اطلاعاتي اپراتورها ثبت شده است، براي قطع هر يک از سيم‌کارت‌ها اقدام کنيد زيرا مسووليت ناشي از سوءاستفاده از هر خطي که به نام مشترک باشد، با مالک قانوني آن است.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱ : ۲۴
به تازگی در فضای مجازی تصاویر جدیدی از گوشی‌های هوشمند سونی اکسپریا منتشر و شده است که از صفحه نمایش بدون حاشیه آنها حکایت دارد.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۲۱ : ۶
گوشی‌های هوشمند جدیدی که شرکت اپل قصد دارد در سال آینده 2018 میلادی معرفی کند، از باتری‌های بهتری برخوردارند.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۲۰ : ۵۶
طبق گزارش های جدید اپل سال آتی سه موبایل جدید رونمایی می کند.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۴ : ۳۸
25 سال پیش در چنین روزهایی یکی از کارآمدترین ابزار ارتباطی دنیا متولد شد، این ابزار که پیامک نام دارد در سوم دسامبر 1992 از راه رسید.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۴ : ۵۸
مرحله دوم طرح رجیستری صرفاً برای تمامی مدل‌های گوشی تلفن همراه و تبلت اپل از روز سه‌شنبه ۱۴ آذرماه اجرا می‌شود و سایر مدل‌های گوشی و تبلت نیز به تدریج در هفته‌های آینده پس از اعلام رسمی تحت پوشش طرح قرار می‌گیرند.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۰ : ۵۱
مرحله دوم طرح رجیستری صرفا برای تمامی مدل‌های گوشی تلفن همراه و تبلت اپل از روز سه‌شنبه 14 آذرماه اجرا می‌شود و سایر مدل‌های گوشی و تبلت نیز به تدریج در هفته‌های آینده پس از اعلام رسمی تحت پوشش طرح قرار می‌گیرند.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۲۲ : ۲۰
اگر علاقمند به عکاسي با تلفن شخصي خودتان هستيد و نمي‌خواهيد اطلاعات موقعيتي شما توسط عکس گرفته شده منتشر شود، حتماً گزينه‌هاي مربوط به GPS Camera را غيرفعال کنيد.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۴۷
ورود سیم‌کارت‌های مجازی به بازار ایران در نگاه اول عجیب به‌نظر می‌رسد. دست‌کم از نگاه مصرف‌کننده‌های عادی، مجازی بودن سیم‌کارت و خدماتی که باید ارائه کند، در هاله‌ای از ابهام است.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۴۱
اگرچه وزیر ارتباطات گفته: پیش از آغاز روز 14 آذر همه گوشی‌ها حتی اپل مجاز شناخته می‌شود، اما پیش از این نمونه‌هایی از آیفون ایکس غیرقانونی رجیستر نشده و پیغام مهلت استفاده 30 روزه دریافت کرده‌اند.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۱ : ۳۶
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با صدور اطلاعيه اي از آغاز فاز دوم طرح ثبت گوشي تلفن همراه موسوم به رجيستري از تاريخ 14 آذرماه سال جاري آغاز خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۶ - ۱۸ : ۴۲
اگرچه خرید گوشی‌های دست‌دوم در بازار رایج است، اما از آنجایی که تضمینی نیست که این گوشی‌ها مسروقی نباشند، این خریداران هستند که باید دقت کنند تا گرفتار مشکل نشوند.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۲ : ۵۳
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات بر اساس تکاليف تعريف شده در حوزه الزامات امنيتي شبکه ملي اطلاعات، توصيه هاي ارتقاي امنيت براي توزيع کنندگان برنامه هاي سامانه ها هوشمند را تهيه و منتشر کرد.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۵ : ۴۷
در طول چند روز گذشته مدام اخبار ضد و نقيضي در رابطه با واردات مسافري آيفون 10 اپل منتشر شد که سؤالات بسياري براي کاربران ايجاد کرد.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۲ : ۳۷
با توجه به اینکه شرایط واردات گوشی تلفن همراه برای مسافران پیش از این مشخص شده بود اکنون براساس اطلاعات جدید کسانی که قصد اقامت تا 30 روز در کشور را دارند، نیازی به رجیستری گوشی نخواهند داشت.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۲۲ : ۵۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي