سرویس تلفن همراه
اگر از تعداد سيم‌کارت‌هايي که به نامتان است اطلاع نداريد، با مراجعه به سامانه استعلام تعداد سرويس‌هاي مشترکين اپراتورهاي مخابراتي از اين موضوع باخبر شويد و درصورتي که بدون اطلاع شما خطي به نامتان ثبت شده است، نسبت به قطع آن اقدام کنيد.
اگر یک اپراتور در محلی پوشش مناسبی نداشته باشد، مشترک می‌تواند از پوشش شبکه‌ای اپراتور دیگری استفاده کند؛ این طرح همان رومینگ ملی است که می‌تواند دغدغه پوشش شبکه را تا حدی برای کاربران حل کند.
۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۲۱ : ۵۲
امروزه گوشي‌هاي تلفن همراه به گنجينه‌هايي با ارزش از اطلاعات تبديل شده‌اند. گنجينه‌هايي که مي‌تواند تصاوير و فيلم‌هاي خصوصي باشد يا اطلاعات بانکي و يا اطلاعات کاري و محرمانه که در صورت انتشار عواقب جبران ناپذيري به دنبال خواهند داشت.
۱۳۹۷/۱/۱۳ - ۰ : ۱۱
به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول امسال نیز به تمامی مشترکین خود عیدی می دهد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۳۳
آخرین سری برندهای مشمول طرح رجیستری موبایل در سال 96 از فردا (شنبه 26 اسفندماه) به این طرح افزوده می‌شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۲۳ : ۳۳
رييس اتحاديه دستگاه‌هاي مخابراتي استان تهران با اشاره به تاثير اجراي طرح رجيستري در بازار گوشي‌هاي تلفن همراه به تغييرات جديد در حوزه نقل و انتقالات اين گوشي‌ها پرداخت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۲۳ : ۱۵
فردا شنبه با اجرای ششمین مرحله از طرح احراز اصالت تجهیزات دارای سیم‌کارت (رجیستری)، 7 برند و 2 مدل مشمول رجیستری شده‌اند و در هفته آینده نیز 2 برند جدید به این طرح اضافه خواهند شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱ : ۲۰
دارندگان گوشی تلفن همراه در صورت تغییر سیم‌کارت باید فرآیند انتقال بهره‌بردار را انجام دهند، در غیر این صورت دستگاهشان روی سیم‌کارت جدید فقط به مدت 30 روز قابل استفاده خواهد بود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۵ : ۲۱
طي حکمي از سوي مهندس حميد فرهنگ، مديرعامل شرکت ارتباطات سيار، شاهين آرپناهي به عنوان مديرکل ارتباطات همراه اول معرفي شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۲ : ۲۹
کد کلیدی اقدامات مربوط به رجیستری، همان IMEI است که با استفاده از روش‌های مختلف می‌توان آن را دریافت کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۹ : ۵۶
رئيس صنف فناوران رايانه تهران با اشاره به طرح رجيستري گوشي‌هاي تلفن همراه درباره شگرد جديد برخي از سوءاستفاده‌گران از عنوان رجيستري در بازار هشدار داد.
۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۷ : ۱۳
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اعلام کرد: گوشي‌هاي نشان نوکيا و هوآوي از شنبه ?? اسفندماه و نشان سوني و تکنو از شنبه ?? اسفند مشمول طرح احراز اصالت تجهيزات داراي سيم‌کارت (رجيستري) مي‌شوند.
۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۵ : ۳
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از تخلف دو اپراتور تلفن همراه براي افشاي بانک اطلاعاتي مشترکان به برخي وب سايت ها خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۴ : ۳۴
وزير ارتباطات با بيان اين‌که دسترسي به IP مشترکان مي‌تواند باعث انجام سوء‌استفاده‌هايي شود، گفت: مردم بدانند که اگر گزارشي را براي ما ارسال کنند، آن موضوع را پيگيري خواهيم کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۴ : ۲۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به شروع مرحله پنجم طرح ثبت گوشي تلفن همراه در کشور، خبر داد تا پايان سال جاري تمام برند هاي گوشي تلفن همراه تحت پوشش اين طرح قرار مي گيرند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳ : ۲۹
فاز اجرايي رجيستري از فردا شنبه ?? بهمن براي برند ال‌جي آغاز مي‌شود؛ بنابراين کساني که قصد خريد اين گوشي را دارند، بايد مراحل ثبت و فعال‌سازي آن را انجام دهند تا بتوانند از خدمات شبکه تلفن همراه براي اين گوشي استفاده کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۲۲ : ۱۶
اگر سيم‌کارت خود را ترابرد کرده‌ايد و با شما تماس گرفتند که برنده سيم‌کارت دائمي ايرانسل شديد و براي دريافت هديه‌تان بايد کدي که ارسال شده را بخوانيد، حواستان جمع باشد؛ اين کد به منزله بازگشت ترابرد شما به اپراتور مبداء است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۹ : ۵۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي