سرویس تلفن همراه
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي: قاچاق گوشي نزديک به صفر شد/ گوشي‌هاي وارداتي رهگيري مي‌شوند
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي درباره راهکارهاي جلوگيري از احتمال احتکار گوشي‌هايي که با ارز دولتي وارد شده‌اند، از رهگيري گوشي در فرآيند واردات از گمرک تا عرضه خبر داد.
مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات اتاق اصناف ايران گفت: واردکنندگان مجاز گوشي ظرفيت وارد کردن اين محصول به اندازه نياز کشور را ندارند.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۲۲ : ۲۳
سیم‌کارت چند شماره‌ای در نمایشگاه تله‌کام ۲ سال پیش معرفی شد اما عملیاتی نشد، معاون اپراتور دوم موبایل می‌گوید: در ارائه یک سرویس ابعاد مختلف فرهنگی و امنیتی مدنظر قرار می گیرد که رگولاتوری درباره این سرویس نگرانی‌هایی دارد.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۲ : ۵۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: نسل پنجم تلفن همراه زودتر از سال 2023 تجاری نمی شود و اکنون در مرحله آزمایش مدل های مفهومی است.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۰ : ۵
معاون رگولاتوری از ثبت 221 هزار و 755 شکایت مرتبط با پیامک های تبلیغاتی مزاحم و مسدود شدن حدود3 هزار سیم کارت ارسال کننده پیامک انبوه مزاحم، خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۸ - ۱۵ : ۱۹
اگر می‌خواهید زمانی که گوشی حاوی سیم‌کارتتان مفقود شد یا به سرقت رفت، آن را بیابید، می‌توانید از راهکارهایی که اپراتورهای تلفن در نظر گرفته‌اند استفاده کنید.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۱ : ۳
اپل آپديت جديد سيستم عامل خود را عرضه کرده که مشکلات مربوط به نمايشگر آيفون ايکس را برطرف مي کند.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۶ : ۵۰
اگر آيفون، آي‌پد يا آيپادتاچ خود را گم کرده يا دستگاهتان به سرقت رفت، مي‌توانيد اقداماتي را براي يافتن دستگاه خود انجام دهيد. البته لازم است پيش از آن، از راه‌هايي که اپل براي کاربران محصولات خود قرار داده استفاده کنيد تا در صورت بروز چنين مشکلي، گوشي خود را پيدا کرده و از داده‌هايتان محافظت کنيد.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۵ : ۱۳
اپل قصد دارد در سال 2018 مدل‌هاي جديدي از آيفون با نمايشگرهاي بزرگ و فراگير عرضه کرده و نظر علاقه‌مندان را به خود جلب کند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۷ : ۹
توسط اپراتورهاي تلفن همراه انجام شد تمديد مکالمه رايگان در مناطق زلزله‌زده
اپراتورهاي همراه اول و ايرانسل طرح مکالمه رايگان درون‌شبکه خود براي مناطق زلزله‌زده را تمديد کردند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۶ : ۳۴
گوشی‌های تلفن همراه از خصوصی ترین حوزه‌های زندگی هر شهروند در عصر جدید محسوب می شوند. خطوط تلفن همراه با خطوط فضای مجازی بسیار تفاوت دارد. این‌که مدام از طریق پیامکی تبلیغاتی روی خط تلفنمان به ضیافت دروغین برنده شدن یک دستگاه BMW دعوت شویم آزاردهنده خواهد بود.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۸ : ۴
مسوول کمیته ارتقای کیفیت ارتباطات عتبات عالیات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش 40 درصدی حجم مکالمات زوار اربعین حسینی نسبت به سال گذشته، خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۵ : ۴۰
به دليل وجود اشتباهي در کدگذاري 685 اپليکيشن هکرها مي توانند به پيامک ها و تماس هاي صوتي 180 ميليون کاربر موبايل دسترسي يابند.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۱ : ۴۷
مديرکل نظارت بر سرويس هاي راديويي رگولاتوري، با بيان اينکه سلامت گوشيهايي که قانوني وارد کشور مي شوند، تست مي شود، گفت: سلامت گوشي هاي قاچاق اندازه گيري نمي شود.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۱ : ۳۱
در شرایطی که عرضه آی‌فون ایکس به بازار با استقبال کاربران مواجه شده، بررسی‌ها نشان می‌دهد تولید این گوشی برای اپل تنها ۳۵۷ دلار هزینه دارد.
۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۲۱ : ۷
بعد از موفقيت هاي عجيب و فراوان پوکمون گو، تب واقعيت افزوده بيش از پيش مردم را فرا گرفت. به دنبال اين اتفاق شاهد انتشار ليست هايي در سطح اينترنت بوديم که علاقه مندان در آن ها پيرامون بازي ها، فيلم ها و دنياهايي که دوست داشتند با اين تکنولوژي ترکيب شده و يک تجربه واقعيت افزوده به وجود بياورند نوشتند.
۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۱۶ : ۳۰
یک فعال صنفی بازار گوشی‌های موبایل از گرایش مردم به خرید گوشی‌های با رده قیمتی متوسط و متوسط رو به بالا خبر داد و بازار این حوزه را در قبضه دو مدل گوشی خاص توصیف کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۱۴ : ۵۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي