سرویس تلفن همراه
رئيس اتحاديه فروشندگان گوشي تلفن همراه با بيان اينکه قيمت گوشي به نرخ ارز مرتبط است، گفت: نبايد توقع داشت که با ورود گوشي هاي تازه وارد، گوشي در بازار ارزان شود.
بنابه اعلام سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از ساعت 24 روز جمعه 8 دي ماه، برندهاي گوگل، بلک بري و موتورولا مشمول طرح ثبت گوشي تلفن همراه مي شوند.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۷ : ۲۰
گم شدن و یا به سرقت رفتن گوشی از جمله اتفاقاتی است که به صورت محتمل یکبار در زندگی خودتان یا دوستانتان به آن برخورد خواهید کرد. در این صورت اما هنوز راه‌هایی برای بازگرداندن گوشی تلفنتان وجود دارد.
۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۲۲ : ۲۷
کارشناسان هشدار مي دهند که اگر کاربران مدل هاي قديمي تر آيفون نسخه جديد سيستم عامل iOS را بر روي گوشيشان نصب کنند، شاهد کند شدن تلفن همراهشان خواهند بود.
۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۲۱۰ : ۱۱
پس از کسب موفقيت هاي فراوان شيائومي در کشور خود، هم اکنون اين برند چيني اعلام کرده است که مي خواهد به بازار تلفن همراه و ساير گجت هاي الکترونيکي ايالات متحده آمريکا ورود پيدا کند.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۶ : ۳۶
وظيفه رجيستر کردن دستگاه موبايل برعهده فروشنده است؛ خريدار بايد سريال دستگاه مورد نظر را به سامانه همتا اعلام و از رجيستر بودن آن اطمينان حاصل کند اما درنهايت اگر دستگاهي غيرفعال شد، خريدار بايد به استناد فاکتور به فروشنده مراجعه و درخواست حل مشکل کند.
۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۹ : ۲۱
توصيه به مسافراني که بيش از 30 روز در ايران مي‌مانند؛ در بدو ورود گوشي‌تان را رجيستر کنيد
با آغاز فاز اجرايي رجيستري گوشي‌هاي همراه، يکي از دغدغه‌هاي موجود مربوط به مسافران است که در حال حاضر با اعمال سياست براي برند اپل، ممکن است با آيفون وارد کشور شده و گوشي‌شان با گذشت يک ماه، در شبکه اپراتورهاي کشور قابل استفاده نباشد.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۴ : ۵۴
وزیر ارتباطات گفت: تا دهه فجر امسال، همه شهرهای کشور به نسل سوم (3G ) و نسل چهارم (4G) موبایل متصل می شوند.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۴ : ۳۱
فروشگاه‌هاي اپل قيمت تلفن آيفون X را در روسيه کاهش دادند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۵ : ۱۸
شرکت اپل يک آسيب پذيري در برنامه هوم کيت خود را برطرف کرده که به هکرها امکان مي داد به منازل افراد نفوذ کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۵ : ۱۴
با نزدیک شدن به آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی گمانه زنی ها در مورد امکانات و ویژگی های گوشی های آیفون عرضه شده در این سال افزایش یافت.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۵ : ۱
در حالی که کسب‌وکارهای مختلف برای تبلیغات خود راه‌هایی مانند ارسال پیامک از شماره‌های شخصی و ثابت را برگزیده بودند، اکنون با راه‌اندازی سامانه ۱۹۵، امکان شکایت از شماره‌های تبلیغاتی با شماره‌های شخصی، ثابت و سرشماره‌های دیگر نیز فراهم شده و مشترکان با استفاده از این سامانه می‌توانند امکان قطع سرویس ارسال پیامک از این شماره‌ها را فراهم کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۴ : ۵۸
گوشی‌های جدیدی که به شبکه اپراتوری تلفن همراه وارد می‌شوند باید فرآیند فعال سازی را به طور کامل و موفق طی کنند در غیر این صورت پس از 30 روز قطع می‌شوند.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۲۱ : ۴۴
در صورتي که خطوط سيم‌کارت خود را بدون رعايت مقررات تغيير نام به ديگران واگذار کرده‌ايد و يا تعدادي سيم‌کارت بدون اطلاع شما در بانک اطلاعاتي اپراتورها ثبت شده است، براي قطع هر يک از سيم‌کارت‌ها اقدام کنيد زيرا مسووليت ناشي از سوءاستفاده از هر خطي که به نام مشترک باشد، با مالک قانوني آن است.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱ : ۲۴
به تازگی در فضای مجازی تصاویر جدیدی از گوشی‌های هوشمند سونی اکسپریا منتشر و شده است که از صفحه نمایش بدون حاشیه آنها حکایت دارد.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۲۱ : ۶
گوشی‌های هوشمند جدیدی که شرکت اپل قصد دارد در سال آینده 2018 میلادی معرفی کند، از باتری‌های بهتری برخوردارند.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۲۰ : ۵۶
طبق گزارش های جدید اپل سال آتی سه موبایل جدید رونمایی می کند.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۴ : ۳۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي