سرویس باندپهن
مدیرعامل شرکت ایرانیان نت درگفتگو با پیوست: بازخوانی وضعیت اپراتور چهارم پس از شش سال فعالیت
محسن باقری چناری مدیرعامل شرکت ایرانیان نت گفت : MTN اگر قرار بود روی اپراتور چهارم سرمایه گذاری کند، دنبال توسعه بخش موبایل خود در ایران به واسطه ایرانسل بود
مدیرعامل شرکت زیرساخت گفت: اجرای شبکه‌های فیبرنوری، انتقال و آی پی از مهمترین اقدامات شرکت زیرساخت‌ محسوب می‌شود به طوری که 58 هزار کیلومتر فیبرنوری در کشور ایجاد شده است.
۱۳۹۴/۳/۲۶ - ۱۲ : ۳۵
معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به اينکه براي رشد اقتصادي کشور و خروج بحران فناوري اطلاعات لازم و ضروري است گفت: در دو سال گذشته بيش از 7 هزار و 500 ميليارد تومان در بخش زيرساخت هاي سرمايه گذاري شده است.
۱۳۹۴/۳/۲۰ - ۱۲ : ۱۵
عملیات اجرایی شبکه فیبر نوری ( FTTx ) به منظور دسترسی شهروندان تهرانی به ارتباطات باند پهن از ساعت 10 صبح روزدوشنبه 11 خردادماه با حضور جمعی از مسئولین، از نمایشگاه بین المللی تهران آغاز شد.
۱۳۹۴/۳/۱۱ - ۱۳ : ۵۱
«ایران» سرنوشت طرح اتصال فیبرنوری به منازل را به بحث گذاشت عملکرد اپراتور چهارم از نگاه مجریان و منتقدان
بحث بر سر موفق یا ناموفق بودن اپراتور چهارم بالا گرفته است؛ اپراتوری که طبق گفته مسئولان می بایست تا زمستان 93 یک میلیون پورت فیبرنوری برای مشترکان نصب می کرد.
۱۳۹۴/۳/۱۰ - ۱۸ : ۱۴
دبیر شورای عالی فضای مجازی از تدوین سیاست‌های پهن باند و ابلاغ مصوبه‌ای در این زمینه خبر داد.
۱۳۹۴/۳/۸ - ۲۳ : ۸
بزودي در نمايشگاه بين المللي تهران دسترسي به شبکه پهن باند فيبرنوري تهران کليد مي خورد
عمليات اجرايي پروژه ملي دسترسي به شبکه پهن باند فيبرنوري تهران، روز دوشنبه يازدهم خرداد ماه درنمايشگاه بين المللي کليد مي خورد.
۱۳۹۴/۳/۸ - ۱۰ : ۱۴
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی گفت: این سازمان برای توسعه ارتباطات پهن باند در کشور، در یک سال گذشته گامهای خوبی را بر داشته است.
۱۳۹۴/۲/۲۸ - ۱۷ : ۴۲
اسحاق جهانگیری گفت: در زمینه توسعه کشور وزارت ارتباطات رسالت بزرگی بر دوش دارد و بخش خصوصی در این زمینه می‌تواند کمک کرده و تحول ایجاد کند.
۱۳۹۴/۲/۲۸ - ۱۷ : ۸
مراسم آغازین عملیات اجرای شبکه فیبرنوری اپراتور چهارم مخابراتی کشور با حضور دکترکلیوندنماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، مقامات و جمعی از مدیران سازمانهای دولتی وخصوصی استان البرز امروز از شهر کرج آغاز شد.
۱۳۹۴/۲/۱۶ - ۱۱ : ۰
عمليات اجرايي 500 هزار پورت شبکه دسترسي فيبرنوري ( FTTx ) در 7 کلان شهر کشور از روز چهارشنبه 16 ارديبهشت ماه 94 به مناسبت هفته ارتباطات با حضور مسئولين وزارت ارتباطات و مقامات ومديران استان البرز، از شهر کرج آغازميشود.
۱۳۹۴/۲/۱۵ - ۱۲ : ۱۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برنامه ریزی این وزارتخانه برای ایجاد 100 هزار شغل در شبکه ارتباطات کشور خبر داد.
۱۳۹۴/۲/۱۱ - ۱۰ : ۵۵
دسترسی صد درصدی کسب و کارها به باند پهن از جمله اهداف تعیین شده در برنامه پنجم توسعه بود که در پایان سال جاری مهلت آن به پایان خواهد رسید اما باید دید که با وضعیت پهنای باند در کشور تا کنون چه میزانی از کار انجام شده و چقدر راه تا رسیدن به این هدف باقی مانده است.
۱۳۹۴/۲/۴ - ۱۸ : ۵۲
معاون وزیر ارتباطات خبر داد: افزایش پهنای باند وسیع کشور
معاون وزیر ارتباطات از آغاز پروژه تدبیر در کشور خبر داد و گفت: با اجرای پروژه تدبیر زیرساختهای ارتباطات و مخابرات در کشور گسترش دو چندانی خوهد یافت.
۱۳۹۴/۲/۴ - ۱۸ : ۴۳
طی سال گذشته ترانزیت بین الملل از 750 STM1 به STM1 2350 رسید که رشدی سه برابری را نشان می دهد.
۱۳۹۴/۲/۴ - ۱۸ : ۳۹
شبکه فیبرنوری، ضرورت عصر زتابایت عصر زتابایت آغاز شده است؟
اخیراً شرکت سیسکو با انتشار یک سند چشم انداز، اینترنت را در سال ۲۰۱۵ ترسیم کرده است. بنا براین پیش بینی در پایان سال ۲۰۱۵، هر ماه 5.8 اگزابایت و در مجموع سالانه 966 اگزابایت انتقال اطلاعات صورت خواهد گرفت. ( هر اگزابایت برابر با یک میلیارد گیگابایت ا ست)
۱۳۹۴/۲/۲ - ۱۸ : ۶
معاون طرح و توسعه فناوری های نوین شرکت زیرساخت: حدود 12 هزار کیلومتر فیبرنوری طی 30 ماه اجرا می‌شود
معاون طرح و توسعه فناوری های نوین شرکت ارتباطات زیرساخت عملکرد سال 93 شرکت را موفق ارزیابی کرد و گفت: در سال گذشته مطابق اهداف عمل کردیم و در بعضی جاها جلوتر از اهداف تعیین شده بودیم و در سال 94 هم تلاش می کنیم همه درخواست ها را با سرعت و کیفیت مناسب پاسخگو باشیم.
۱۳۹۴/۱/۳۱ - ۱۹ : ۵۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي