سرویس ICT داخلي
محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در يادداشتي که در صفحه اول روزنامه شرق امروز (27 مرداد ) منتشر کرده به تشريح انقلاب صنعتي چهارم و نقش آن در دگرگوني جهان پرداخته است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در شب اول زلزله غرب ایران 47 سایت موبایل از دسترس خارج شده بود که همان شب بسیاری از انها مجدد به شبکه بازگشتند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۲ : ۳۷
رويکردهاي مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات درباره تعرفه‌گذاري خدمات دسترسي ثابت توسط معاون بررسيهاي فني و صدور پروانه رگولاتوري تشريج شد.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۱ : ۲۰
طي احکامي از سوي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات،‌ اعضاي "شوراي راهبري نظام نامه پيوست فناوري در وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات" منصوب شدند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۰ : ۳۷
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی حسین نعمتی را به عنوان معاون وزیر ، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست ایران منصوب کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۲۲ : ۱۲
مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان کرمانشاه: شبکه ارتباطي در مناطق زلزله زده پايدار است
مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان کرمانشاه از پايداري شبکه در مناطق اصلي زلزله زده در استان کرمانشاه خبرداد.
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۲ : ۳۳
عضو هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات ايران مطرح کرد تفسير حرف وزير ارتباطات درباره تغيير ساختار سازمان فناوري اطلاعات
عضو هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات گفت: آنچه وزير در خصوص تغيير ساختار اين سازمان مي­ گويد تمرکز بر اقتصاد ديجيتالي در کشور است تا سازمان کاتاليزوري براي اقتصاد ديجيتالي کشور باشد.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۷ : ۳۸
در پی درخواست نمایندگان مجلس؛ قطعی های مکرر موبایل جهرمی را به مجلس کشاند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بابت قطعی های مکرر و کیفیت نامناسب آنتن دهی تلفن همراه، به نمایندگان کمیسیون صنایع مجلس پاسخ داد.
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۲۱ : ۴۷
رییس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات خبر داد: طراحی و ایجاد سازه امن برای اجرای اپلیکیشن های حوزه پدافند غیر عامل
رییس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از طراحی و ایجاد سازه امن برای اجرای اپلیکیشن های این حوزه خبر داد و گفت : این سازه با همکاری سازمان پدافند غیر عامل در آینده نزدیک به نتیجه می رسد.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۴ : ۱۳
وزیر ارتباطات از راه اندازی زیرساخت فیزیکی دیتاسنتر زیرزمینی برای نگهداری اطلاعات حساس و حیاتی کشور خبر داد و گفت: 10 هزار نیروی دفاع سایبری تربیت می شوند.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۲ : ۳۵
طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سرکارخانم مهندس مرادی به عنوان عضو هیات مدیره شرکت ملی پست، منصوب شد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۶ : ۵۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از نهایی‌سازی سند توسعه شبکه ملی اطلاعات و انطباق اقدامات اجرایی شده با مصوبه این پروژه ملی خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۶ : ۳۳
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، ماموريت يافتن راه‌حل عملياتي براي حل مشکلات و مسائل شرکت‌هاي دارنده پروانه ارائه خدمات ارتباطي ثابت (Servco) را به سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور سپرد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۶ : ۲۷
سرپرست شرکت ارتباطات زيرساخت از تغيير ساختار اين شرکت، مطابق با تکاليف برنامه ششم توسعه و با هدف چابکسازي و افزايش کارايي براي ارائه خدمات با کيفيت و با کمترين هزينه، خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۶ : ۱۸
معاون پژوهش و فناوري پژوهشگاه فضايي ايران از انعقاد 100 قرارداد پژوهشي در حوزه فضا، با 10 دانشگاه کشور ، در نيمه نخست سال جاري خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۲۰ : ۲
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي : کاهش مداخله در نظام تعرفه گذاري از برنامه هاي رگولاتوري است
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي ، آزاد سازي و کاهش مداخله در نظام تعرفه را يکي از برنامه هاي رگولاتوري براي تحرک تقاضا و افزايش حجم اين بازار عنوان کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۹ : ۱۲
مهندس نرگس طاهري نخستين معاون مديرعامل زن در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات است که در سمت معاون راهبردي و توسعه کسب و کار مديرعامل شرکت ارتباطات زيرساخت منصوب مي شود.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۹ : ۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي