سرویس ICT داخلي
سازمان نظام صنفی رایانه ای از تقاضای 600 شرکت برای حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران (ایران الکامپ 2018 ) خبر داد.
سرپرست شرکت ارتباطات زيرساخت، در احکامي جداگانه، مسئولان جديد اين شرکت را منصوب کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۲۲ : ۵۱
وزير ارتباطات در راستاي حمايت از توليدات بومي، طي نامه‌اي پيگيري علت تنزل کارايي دو شرکت مخابراتي و ارائه پيشنهاد جهت برون‌رفت از وضع موجود را به دکتر علي اصغر عميديان واگذار کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳ : ۵۸
رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: در راستاي حمايت وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از توليدات بومي ، مهندس آذري جهرمي طي نامه اي پيگيري علت تنزل کارايي دو شرکت مخابراتي و ارائه پيشنهاد جهت برون رفت از وضع موجود را به دکتر علي اصغر عميديان واگذار کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳ : ۳۲
با حکم وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، مهندس حميد فتاحي به عنوان عضو موظف هيات مديره شرکت ارتباطات زيرساخت منصوب شد
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۲۰ : ۲۵
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد با بیش از ۲۰ سال سابقه تولید کتاب گویا، روز سه شنبه 14 شهریورماه از مناسب‌سازی فیلم‌های سینمایی برای نابینایان رونمایی میکند.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۶ : ۲۵
بررسي عملکرد وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در دولت يازدهم نشان مي دهد که اين وزارتخانه در عمل به حدود ?? هدف کلان، مطابق با برنامه هاي توسعه اي کشور موفق نبوده است.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱ : ۴۵
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در شوراي اداري استان کهکيلويه و بوير احمد ، گفت : نيرو هاي جوان صاحب ايده، مهمترين سرمايه حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات هستند و بايد از آنان حمايت کنيم.
۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۸ : ۸
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در سیزدهمین جشنواره شهیدرجائی رتبه برتر کشوری را در میان سازمانهای وابسته به دستگاههای اجرائی کشور کسب کرد.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۲۳ : ۶
کمیسیون فناوری اطلاعات اتاق بازرگانی ایران، نحوه ارائه تسهیلات نمایشگاهی به شرکتهای فناوری اطلاعات و دانش بنیان را که با حمایت معاونت علمی و سازمان فناوری اطلاعات صورت می گیرد، اعلام کرد.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۲۲ : ۳۴
معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: با توافق دو شرکت مخابرات و زیرساخت مقرر شد از فردا زیرساخت شارژینگ (کارکرد) مشترکان در شبکه IN را به صورت یک ساعته در اختیار مخابرات قرار دهد و از امشب شبکه IN مجددا به حالت قبل باز می‌گردد.
۱۳۹۶/۶/۷ - ۲۱ : ۴۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در 4 سال آینده، 5 شرکت بین المللی فناوری اطلاعات در کشور ایجاد خواهد شد.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۲ : ۱۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات خطاب به همه مديران استان ها تاکيد کرد: تا يک ماه آينده آمار دقيقي از حوزه ارتباطات در شهرستان ها و روستاهاي استان خود به تفکيک ارايه کنند تا کمبودها و مشکلات مناطق مختلف به صورت شفاف احصا و براي رفع آنها اقدام شود.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۲ : ۱۷
محمدجواد آذری جهرمی امروز در مراسمی به عنوان وزیر ارتباطات دولت دوازدهم معارفه شد.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۵ : ۱۳
مراسم معارفه وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات فردا با حضور معاون اول رئيس جمهور برگزار مي شود.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۲۰ : ۴۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تحولات ایجاد شده در جوامع به دلیل توسعه فنارِ‌های ارتباطات گفت: حرکت به سمت فناوری کوانتم یک اقدام درست است که باید از ظرفیت‌های موجود برای توسعه این فناوری اقدام کنیم.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۴ : ۲۱
آغاز به کار محمدجواد آذري جهرمي به عنوان جوان‌ترين عضو دولت دوازدهم در نقش وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات مهم‌ترين خبر در حوزه ICT در هفته‌ي گذشته بود. همچنين واکنش دوباره سازمان نظام صنفي رايانه‌اي به تشکيل اتحاديه‌ي کسب‌وکارهاي اينترنتي و چالشي که در خصوص امنيت کارت‌هاي بانکي مطرح شد نيز از ديگر اخبار مهم به شمار مي‌رفت.
۱۳۹۶/۶/۳ - ۰ : ۱۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي