سرویس ICT داخلي
رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به برگزاري نهمين سمپوزيوم مخابرات در ايران، هدف از برگزاري اين سمپوزيوم را تبادل آخرين يافته هاي علمي و پژوهشي و دستاوردهاي فناورانه و حرکت به سمت تبديل توليدات علمي به فناوري اعلام کرد.
م.ر.بهنام رئوف - ديروز دهمين سالگرد تاسيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي بود. سازماني که هدف از تشکيل شدن آن نظارت بر حوزه رقابت و دفاع از حقوق مشترکان ارتباطي کشور است. سازماني که در طول سال‌هاي گذشته به گفته کارشناسان اما نتوانسته است آن‌چنان که بايد به وظايف اصلي خود جامه عمل بپوشاند.
۱۳۹۲/۹/۲۰ - ۱۷ : ۱۶
در نخستین جلسه شورایعالی فضای مجازی در دولت تدبیر و امید، رییس جمهوری به‌عنوان رییس شورا، بر بهره‌گیری از توانایی‌های شبکه ملی اطلاعات برای تعامل با شبکه جهانی اینترنت و شرکت‌های بزرگ فناوری دنیا تاکید کرد و دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی نیز مکلف به پیگیری و انجام مطالعات دقیق در زمینه‌ی شبکه ملی اطلاعات شد.
۱۳۹۲/۹/۲۰ - ۱۶ : ۵۱
رییس سازمان تنظیم مقررات خبر داد واگذاری مجوز‌های نسل چهارم به صورت مزایده
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خاطر نشان کرد: مجوزهای راه‌اندازی LET به صورت مزایده و در فضای رقابتی ارائه خواهد شد و آنچه در حال حاضر به شرکت مبین نت سپرده شده، تنها برای انجام برخی آزمایش‌هاست.
۱۳۹۲/۹/۱۸ - ۱۵ : ۲۸
معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات: واگذاری مجوز LTE به مبین‌نت قطعی نیست
معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات خاطرنشان کرد: برای اجرای آزمایشی LTE در مبین نت هنوز مجوز قطعی صادر نشده و ممکن است شرکت مجری این پروژه تغییر کند.
۱۳۹۲/۹/۱۸ - ۱۵ : ۱۴
دبير شوراي عالي فضاي مجازي: تبديل شبکه ملي به شبکه پرسرعت و امن
دبير شوراي عالي فضاي مجازي تجربه عضويت و برقراري ارتباط وزير ارتباطات را با شبکه هاي اجتماعي داخلي را مثبت ارزيابي کرد و گفت: به زودي طرحي براي ساماندهي شبکه هاي اجتماعي داخلي ارائه خواهيم کرد.
۱۳۹۲/۹/۱۷ - ۱۴ : ۲۴
به دنبال اعلام عضویت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی جزئیات این خبر و آدرس صفحات رسمی متعلق به وزیر در این شبکه‌ها منتشر شد.
۱۳۹۲/۹/۱۶ - ۱۶ : ۲۷
معاونت نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي از اعلام آمادگي شرکت مخابرات ايران براي تعامل با شرکت‌هاي خدمات انتقال داده و ادامه فعاليت اين شرکت‌ها در مراکز مخابراتي مبتني بر فيبرنوري خبر داد.
۱۳۹۲/۹/۱۳ - ۱۴ : ۲۲
مراسم افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی موسوم به الکامپ، ساعت 9:30 روز پنج‌شنبه 14 آذرماه در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.
۱۳۹۲/۹/۱۲ - ۱۳ : ۴۲
رئيس مرکز توسعه دولت الکترونيک از اختصاص 108 هزار شناسه ملي الکترونيکي به اشخاص حقوقي و واحدهاي صنفي خبر داد و گفت: برابر قانون هيچ شخصيت حقوقي بي نياز از اين شناسه ملي نخواهد بود.
۱۳۹۲/۹/۱۱ - ۱۷ : ۲۳
گزارش عملکرد وزارت ارتباطات در 100 روز افزایش پهنای باند برای افزایش دسترسی مردم
وزارت ارتباطات درباره همزمان با گذشت 100 روز از آغاز به کار دولت یازدهم اعلام کرده اگرچه این مدت، زمان کوتاهی محسوب شده و شاید ارزیابی دستاوردها کمی سخت باشد اما گزارشهای 100 روزه ای که از سوی سازمانها و دستگاه‌های مختلف ارائه می شود همگی بیانگر یک نکته است که با وجود همه مشکلات و پیچیدگیها، دولت به آینده کاملاً امیدوار و به حل مشکلات مصمم است.
۱۳۹۲/۹/۱۰ - ۲۲ : ۵
طي حکمي از سوي محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، محمد خوانساري به سمت رئيس مرکز تحقيقات مخابرات ايران و پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات منصوب شد.
۱۳۹۲/۹/۱۰ - ۱۳ : ۴۷
سرانجام برنامه 100 روزه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات توسط پایگاه اطلاع‌رسانی دولت منتشر و بر روی موضوعاتی چون عدم افزایش هزینه‌های ارتباطی، آغازی دوباره برای شورای عالی فضای مجازی، افزایش 1500کیلومتری فیبرنوری در 100روز تأکید شد.
۱۳۹۲/۹/۹ - ۱۴ : ۴۹
شرکت ارتباطات زيرساخت طي دو سال اخير با واگذاري نگهداري شبکه راه دور بيش از سه هزار فرصت شغلي تخصصي براي بخش خصوصي ايجاد کرد.
۱۳۹۲/۹/۴ - ۱۴ : ۳۵
حکم واعظي براي وزير اسبق ارتباطات معتمدي مشاور وزير ارتباطات شد
طي حکمي از سوي محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، سيداحمد معتمدي به سمت مشاور وزير در امور علمي و پژوهشي و عضو شوراي راهبري وزارت ارتباطات منصوب شد.
۱۳۹۲/۹/۳ - ۱۶ : ۳
معاون شرکت ارتباطات زیرساخت خبر داد پیگیری برای دستگیری قاچاقچیان مکالمات voip
معاون بهره‌برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت از پیگیری جدی وزارت ارتباطات، سازمان تنظیم مقررات و شرکت ارتباطات زیرساخت در زمینه قاچاق voip خبر داد.
۱۳۹۲/۹/۳ - ۱۵ : ۴۶
اخیرا در برخی مراکز کامپیوتری تهران یک بازی رایانه‌ای توزیع شده‌ که به بازی «ترور روحانی» معروف شده‌ است.
۱۳۹۲/۹/۲ - ۱۶ : ۲۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي