سرویس ICT داخلي
رئیس کمیته تأمین ارتباطات مناسبت‌های ملی و مذهبی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمهیدات ویژه در راستای سرویس‌دهی مطلوب به مشتریان و اپراتورها در ایام نوروز خبر داد.
رییس شورای عالی فضای مجازی اعلام کرد سیاسگذاری 40 دستگاه در حوزه ICT کشور
رییس شورای عالی فضای مجازی تاکید کرد: می توان گفت فضای مجازی یک فرصت بسیار فوق العاده و یک چالش بسیار بزرگ است.
۱۳۹۲/۱۲/۱۲ - ۱۴ : ۴۶
مدیرعامل اپراتور سلامت الکترونیک برکت گفت: اپراتور سلامت الکترونیک که سال گذشته مجوز فعالیت گرفت، اکنون با راه‌اندازی مرکز مشاوره سلامت رایگان 0218999 آغاز بکار کرده و 140 پزشک به تماس‌ها پاسخ می‌دهند.
۱۳۹۲/۱۲/۱۱ - ۱۶ : ۳۶
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جزئیات و شرایط اعطای مجوز نسل های سوم و چهارم موبایل به اپراتورهای متقاضی را اعلام کرد.
۱۳۹۲/۱۲/۱۰ - ۲۲ : ۲۱
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تولید 550 فناوری پیشرفته و ایجاد 30 ساختار پژوهشی را خروجی طرح کلان ملی توسعه فناوری‌های کلیدی زیر سطحی‌هادانست.
۱۳۹۲/۱۲/۹ - ۲۰ : ۴۷
الزام اپراتورها به ارائه سرویس رومینگ رومینگ ملی کلید خورد
در پی اعلام عملیاتی شدن سرویس رومینگ ملی میان اپراتورهای تلفن همراه از سوی وزیر ارتباطات تا 6 ماه آینده و دستور محمود واعظی برای برقراری این سرویس، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تدوین قوانین و مقررات این سرویس را در دستور کار قرار داد.
۱۳۹۲/۱۲/۴ - ۱۴ : ۲۶
رییس سازمان فن‌آوری اطلاعات ایران تاکید کرد تلاش برای جبران جاماندگی ایران در حوزه ICT
رییس سازمان فن‌آوری اطلاعات بر اهمیت تقویت NGOهای صنفی تاکید کرد.
۱۳۹۲/۱۱/۳۰ - ۱۶ : ۵۹
با کاهش 35 درصدي قيمت فروش اينترنت بين‌الملل به شرکت هاي ارائه دهنده ADSL، هم اکنون قيمت جديد هر لينک STM1 اينترنت 24 ميليون تومان تعيين شده است.
۱۳۹۲/۱۱/۲۹ - ۱۱ : ۱۸
ششمین جشنواره وب و موبایل ایران 30 بهمن و اول اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.
۱۳۹۲/۱۱/۲۸ - ۱۶ : ۱۹
معاون بهره‌برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: تاکنون موفق شده‌ایم ۳۵ گیگابیت بر ثانیه ظرفیت پهنای باند را با انتقال میزبانی و ترافیکی که به داخل کشور منتقل کرده‌ایم، آزادسازی نمائیم.
۱۳۹۲/۱۱/۲۷ - ۱۸ : ۱۴
مهلت ارسال آثار و ایده برای نخستین مسابقه ایده‌پردازی و برنامه‌نویسی اندروید که با عنوان «ایران موبی‌کد 2014» در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود، تا ساعت 10 صبح 29/11/1392 تمدید شد.
۱۳۹۲/۱۱/۲۶ - ۱۴ : ۴۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات خبر داد طلب 150 ميليارد توماني زيرساخت از صدا و سيما
در گزارش تفريغ بودجه 91 اعلام شد که شرکت زيرساخت سال‌ها خدمات مخابراتي صدا و سيما را تامين کرده اما هزينه خدمات را طبق قراردادهاي مبادله شده دريافت نکرده است.
۱۳۹۲/۱۱/۲۰ - ۱۰ : ۳۴
این گزارش با پرهیز از آمارگویی، نتایج عینی تلاش 5 ماهه وزارت ارتباطات دولت یازدهم را زیرذره‌بین برده است؛‌ بررسی تاثیر واقعی و عملی اقدامات این وزارتخانه در حوزه ICT کشور نشان می‌دهد که هنوز برای ارزیابی تحقق وعده‌های وزارت ارتباطات زود است.
۱۳۹۲/۱۱/۱۸ - ۱۶ : ۶
مصوبات جلسه پانزدهم شوراي عالي فضاي مجازي ابلاغ شد الزامات شبکه ملي اطلاعات به عنوان زير ساخت فضاي مجازي کشور
در آخرين جلسه شوراي عالي فضاي مجازي، بودجه سال 93 مرکز ملي فضاي مجازي و تعريف و الزامات شبکه ملي اطلاعات تصويب و پس از ملاحظه رهبر معظم انقلاب، توسط دبير شورا به دستگاه‌هاي ذيربط ابلاغ شد
۱۳۹۲/۱۱/۱۵ - ۲۲ : ۸
پیاده سازی دولت الکترونیکی نه تنها یک کار فنی صرف نیست، بلکه از جنبه‌های گوناگونی مانند میزان پذیرش شهروندی، مطابقت فرهنگی و حتی کارکردهای بومی مورد انتظار متفاوت خواهد بود.
۱۳۹۲/۱۱/۱۱ - ۱۵ : ۵۸
نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال با هدف معرفی ظرفیت‌های فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال و توسعه سطح دسترسی جامعه به آخرین دستاوردها برگزار می‌شود.
۱۳۹۲/۱۱/۹ - ۱۵ : ۴۰
معاون توسعه دولت الکترونیک معاون رئیس‌جمهور خبر داد ارسال نسخه جدید نقشه راه دولت الکترونیک به دولت تا پایان سال
معاون توسعه دولت الکترونیک معاون رئیس‌جمهور گفت: نقشه راه دولت الکترونیک که سه سال پیش مراحل تدوین آن آغاز شده، در دولت پیش در یکی از کمیسیون‌ها معطل ماند و تصویب نشد؛ اکنون سند جدیدی آماده شده است.
۱۳۹۲/۱۱/۸ - ۱۵ : ۴۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي