سرویس ICT داخلي
دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه سربازی وزارت ارتباطات خبر د مهلت ثبت نام سرباز امریه در وزارت ارتباطات تا پنج شنبه تمدید شد
دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه وزارت ارتباطات از تمدید مهلت ثبت نام سرباز امریه ای تا ظهر پنجشنبه 29 آذرماه با هدف ایجاد فرصت های برابر برای همه، خبر داد.
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت درباره واگذاری کابل‌های مسی مخابرات گفت: بحث واگذاری کابل‌های مسی مخابرات به این معنی نیست که حتما این بخش به شرکت ارتباطات زیرساخت منتقل شود چرا که حتی می‌توان اپراتور دیگری نیز ایجاد کرد که این قضیه را بر عهده بگیرد.
۱۳۹۲/۷/۱۴ - ۱۰ : ۵۰
مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در نوشتاری، قابلیت‌های زیرساخت ارتباطات سیم مسی را به عنوان بستری برای خدمات یا ابزاری برای اعمال حاکمیت مورد تحلیل قرار داد.
۱۳۹۲/۷/۱۳ - ۱۹ : ۵۷
ابتدا قرار بود نامش را "یاحق" بگذارند و وظیفه‌اش ارائه خدمات دستگاه‌های دولتی و غیردولتی با هدف تسهیل در ارائه اطلاعات سریع به مردم در نظر گرفته شده بود. اما یک سال هم نگذشته بود که این موتور جست‌وجو به خاطره‌ها پیوست و ظاهرا وزارت ارتباطات سیاست‌هایش را تغییر داد چراکه معتقد بود باید نسبت به ارتقای موتورهای جست‌وجوگر داخلی اقدام شود و تمرکز تنها برروی یک موتور جست‌وجو قرار نگیرد.
۱۳۹۲/۷/۱۲ - ۱۰ : ۲۹
دکتر محمود واعظی طی نامه‌ای به وزیر امور اقتصاد و دارایی، مهندس نصرالله جهانگرد را به عنوان نماینده سهام دولت در هیات مدیره شرکت مخابرات ایران معرفی کرد.
۱۳۹۲/۷/۱۰ - ۱۷ : ۲۵
عضو حقيقي شورايعالي فضاي مجازي از درخواست برگزاري جلسه اين شورا با حضور رئيس جمهور از سوي اعضاي اين شورا خبر داد.
۱۳۹۲/۷/۹ - ۱۷ : ۴۳
شرکت ارتباطات زيرساخت سرورهاي جديد DNS را در شبکه IP/MPLS کشور راه اندازي کرد که با استفاده از اين سرورها مشترکان شبکه ديتا مي توانند با سرعت بيشتري به سرورهاي DNS دسترسي داشته باشند.
۱۳۹۲/۷/۹ - ۱۷ : ۳۵
نوزدهمين نمايشگاه بين المللي الکترونيک، کامپيوتر و تجارت الکترونيکي 19 تا 22 آذر ماه امسال در نمايشگاه بين المللي تهران برگزار مي شود.
۱۳۹۲/۷/۹ - ۱۷ : ۲۱
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از رتبه‌ بندی اپراتورهای سرویس های فناوری اطلاعات برای شفاف‌کردن عرصه رقابت بین اپراتورها و کمک به مردم در انتخاب سرویس‌دهنده بهتر و برتر خبر داد.
۱۳۹۲/۷/۸ - ۲۳ : ۴۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات صبح امروز و هم زمان با افتتاحيه مراسم ايران تلکام 2013 به بازديد از برخي غرفه هاي حاضر در نمايشگاه پرداخت .
۱۳۹۲/۷/۴ - ۲۳ : ۱۸
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی مخابرات فردا پنج شنبه ساعت 9:30 توسط محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گشایش می یابد.
۱۳۹۲/۷/۳ - ۱۵ : ۵۹
در حکمي از سوي محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، برات قنبري به سمت معاون برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات منصوب شد.
۱۳۹۲/۷/۳ - ۱۵ : ۳۷
سرپرست مرکز ملی فضای مجازی تاکید کرد : تشکیل شورای عالی فضای مجازی در راستای بهبود وضعیت موجود
سرپرست مرکز ملی فضای مجازی بر تشکیل شورای عالی فضای مجازی در راستای بهبود وضعیت موجود تاکید کرد.
۱۳۹۲/۷/۲ - ۱۵ : ۵۴
بازخوانی بخشی از صحبت های رئیس جمهور با ان.بی.سی امریکا، آیا دولت یازدهم جلوی سانسور اینترنت را می‌گیرد؟
رییس جمهوری می گوید: ما می‌خواهیم مردم در چارچوب زندگی خصوصی خود کاملا آزاد باشند. در دنیای امروز دسترسی به اطلاعات و حق گفت‌وگو و حق تبادل اندیشه، حق همه ملتها و از جمله ملت ایران است. البته همه دولتها دنبال نوعی نظارت بر شبکه اطلاعاتی جهانی هستند. برای ما مسائل اخلاقی‌مان و هویت ملی‌مان بسیار مهم است و بنابراین در این زمینه حساسیت به خرج خواهیم داد.
۱۳۹۲/۶/۳۱ - ۱۹ : ۳۰
وزير ارتباطات در پاسخ به سوالي مبني در ارتباط با موضوع پارازيت‌ها گفت: ما به پارازيت با اين معنا که بخواهد به سلامت مردم ضرري برساند موافق نيستيم.
۱۳۹۲/۶/۲۹ - ۱۷ : ۳۵
وزير ارتباطات درباره عضويت در شبکه‌هاي اجتماعي گفت: اگر شبکه‌اي سالم باشد عضويت و فعاليت در آن از نظر من هيچ مشکلي ندارد. برخي وزرا صفحاتي دارند و در اين صفحات نظر خود را بيان مي کنند و دوست دارند نظر ديگران را هم درباره آن بشنوند.
۱۳۹۲/۶/۲۹ - ۱۷ : ۲۱
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفته است: تاکنون ظرفیت شبکه اینترانت کشور از ۱۴ گیگابیت بر ثانیه در سال ۸۷ به ۵۵۰ گیگابیت بر ثانیه توسعه یافته و در نظر است تا پایان امسال با افزایش بیش از دو برابری به ۱۲۰۰گیگابیت بر ثانیه برسد.
۱۳۹۲/۶/۲۹ - ۱۷ : ۱۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي