سرویس ICT داخلي
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در صفحه شخصي خود در اينستاگرام در پي عدم موفقيت "پرتابگر ماهواره" خطاب به وزير دفاع پيامي را منتشر کرد.
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی مخابرات فردا پنج شنبه ساعت 9:30 توسط محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گشایش می یابد.
۱۳۹۲/۷/۳ - ۱۵ : ۵۹
در حکمي از سوي محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، برات قنبري به سمت معاون برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات منصوب شد.
۱۳۹۲/۷/۳ - ۱۵ : ۳۷
سرپرست مرکز ملی فضای مجازی تاکید کرد : تشکیل شورای عالی فضای مجازی در راستای بهبود وضعیت موجود
سرپرست مرکز ملی فضای مجازی بر تشکیل شورای عالی فضای مجازی در راستای بهبود وضعیت موجود تاکید کرد.
۱۳۹۲/۷/۲ - ۱۵ : ۵۴
بازخوانی بخشی از صحبت های رئیس جمهور با ان.بی.سی امریکا، آیا دولت یازدهم جلوی سانسور اینترنت را می‌گیرد؟
رییس جمهوری می گوید: ما می‌خواهیم مردم در چارچوب زندگی خصوصی خود کاملا آزاد باشند. در دنیای امروز دسترسی به اطلاعات و حق گفت‌وگو و حق تبادل اندیشه، حق همه ملتها و از جمله ملت ایران است. البته همه دولتها دنبال نوعی نظارت بر شبکه اطلاعاتی جهانی هستند. برای ما مسائل اخلاقی‌مان و هویت ملی‌مان بسیار مهم است و بنابراین در این زمینه حساسیت به خرج خواهیم داد.
۱۳۹۲/۶/۳۱ - ۱۹ : ۳۰
وزير ارتباطات در پاسخ به سوالي مبني در ارتباط با موضوع پارازيت‌ها گفت: ما به پارازيت با اين معنا که بخواهد به سلامت مردم ضرري برساند موافق نيستيم.
۱۳۹۲/۶/۲۹ - ۱۷ : ۳۵
وزير ارتباطات درباره عضويت در شبکه‌هاي اجتماعي گفت: اگر شبکه‌اي سالم باشد عضويت و فعاليت در آن از نظر من هيچ مشکلي ندارد. برخي وزرا صفحاتي دارند و در اين صفحات نظر خود را بيان مي کنند و دوست دارند نظر ديگران را هم درباره آن بشنوند.
۱۳۹۲/۶/۲۹ - ۱۷ : ۲۱
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفته است: تاکنون ظرفیت شبکه اینترانت کشور از ۱۴ گیگابیت بر ثانیه در سال ۸۷ به ۵۵۰ گیگابیت بر ثانیه توسعه یافته و در نظر است تا پایان امسال با افزایش بیش از دو برابری به ۱۲۰۰گیگابیت بر ثانیه برسد.
۱۳۹۲/۶/۲۹ - ۱۷ : ۱۵
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي نحوه شکايت کاربران خدمات ارتباطي و مخابراتي از اپراتورها و ارائه دهندگان اين خدمات را تشريح کرد و گفت: موارد شکايت از اپراتورهاي ارتباطي و مخابراتي در جهت تسهيل و تسريع در احقاق حقوق کاربران و نيز جلوگيري از سردرگمي آنها پيگيري مي شود.
۱۳۹۲/۶/۲۷ - ۱۶ : ۴۷
طی حکمی از سوی دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مهندس سید مجتبی هاشمی به سمت معاون فناوری و امور بین الملل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.
۱۳۹۲/۶/۲۷ - ۱۴ : ۱۸
دومین سری از انتصابات وزیر جدید ارتباطات عمیدیان رئیس سازمان تنظیم مقررات و بررای معاون حقوقی شد
طی احکامی جداگانه از سوی وزیر ارتباطات علی اصغر عمیدیان به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مرتضی براری به عنوان معاون حقوقی ، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شدند.
۱۳۹۲/۶/۲۶ - ۹ : ۵۴
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات معاون "توسعه مديريت، هماهنگي و امور پشتيباني" اين وزارتخانه را منصوب کرد.
۱۳۹۲/۶/۲۴ - ۱۷ : ۲۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه در حال حاضر با درخواست هاي مردم در خصوص استفاده از اينترنت و افزايش سرعت رو به رو هستيم، گفت: به دلايل مختلف پهناي باند اينترنت تاکنون متناسب با آنچه در برنامه ديده شده، توسعه نيافته است.
۱۳۹۲/۶/۲۳ - ۲۰ : ۴۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد: ایجاد شهرک‌های ICT در دست مطالعه و بررسی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شهرکهای ارتباطات و فناوری اطلاعات بعد از طی مراحل مطالعاتی در چند نقطه کشور ایجاد خواهد شد.
۱۳۹۲/۶/۱۷ - ۲۰ : ۳۳
کمیته راهبری و تیم اجرایی مدیریت استراتژیک سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی به ریاست دکتر قنبری تشکیل شد.
۱۳۹۲/۶/۱۳ - ۱۷ : ۰
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از آمادگي راه اندازي مراکز داده – ديتاسنتر- در 4 استان گلستان، فارس، کرمان و خراسان خبر داد و گفت: گسترش ديتاسنترهاي استاني از سر گرفته مي شود.
۱۳۹۲/۶/۱۲ - ۲۳ : ۶
سرپرست سازمان فضايي ايران از پرتاب ماهواره "تدبير" به عنوان نخستين ماهواره دولت تدبير و اميد به فضا خبر داد.
۱۳۹۲/۶/۱۰ - ۱۷ : ۱۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي