سرویس ICT داخلي
معاون وزير ارتباطات با اشاره به نحوه ثبت و پاسخگويي به شکايات کاربران در حوزه هاي مختلف ICT گفت: امکان پيگيري شکايات از طريق شبکه هاي اجتماعي نيز براي کاربران فراهم است.
هموطناني که کارت سوخت خودرو يا موتورسيکلت آنها مفقود شده است، مي توانند براي دريافت کارت سوخت المثني، به صورت آنلاين درخواست خود را ثبت کنند. در همين حال امکان ثبت شماره 16 رقمي کارت بانکي براي استفاده از خدمات کارت هوشمند سوخت بر روي کارت بانکي فراهم شده است.
۱۳۹۷/۹/۲ - ۲۳ : ۲۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، تاکيد کرد: بجاي يک هفته زمان مورد نياز براي ارسال کارت سوخت به منازل از طريق پست، تنها ساعاتي پس از ورود اطلاعات به سامانه، کارت بانکي شما به کارت سوخت تبديل خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۲ - ۲۳ : ۱۴
دبیر جشنواره کودکآنلاین با اشاره به اینکه برای شناسایی استعداد های تولید محتوای کودکان کمترکار علمی انجام شده است، گفت: وزارت ارتباطات تصمیم دارد با بسترسازی شبکه و فضای مجازی در این حوزه به عنوان شتابدهنده و هماهنگ کننده عمل کند، این جشنواره مردمی و با حمایت و همکاری بخش خصوصی برگزار می شود.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۸ : ۳۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی رییس و اعضای شورای راهبری پارک علم و فناوری تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات «سایت امام سجاد(ع)» را منصوب کرد.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۸ : ۲۳
هشتمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات با شعار «حمایت از کالای ایرانی»در نیمه دوم اسفندماه با معرفی شرکت های برتر این حوزه برگزار می شود.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۷ : ۴۵
جشنواره کودک آنلاين ?از ?آذر ماه امسال تا بهار سال آينده براي حمايت از ايده‎هاي نو در فضاي مجازي با موضوع کودکان و نوجوانان برگزار مي شود و همه اهالي قلم، نويسندگان و ايده‏ پردازان، هنرمندان و سينماگران مي توانند در اين جشنواره شرکت کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۰ : ۱۷
جلسه هم انديشي مديران دوره وزارت مهندس غرضي با هدف آغاز تهيه و تدوين تاريخ شفاهي وزارت ارتباطات در دوره مذکور، امروز در مرکز روابط عمومي و اطلاع‌رساني اين وزارتخانه برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۲۰ : ۱۳
رييس دانشکده پست و مخابرات با اعلام خبر دريافت مجوز کانون ارزيابي شايستگي هاي عمومي مديران توسط وزارت ارتباطات، از انتشار فراخوان شناسايي ارزيابان متخصص حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات توسط اين دانشکده خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۵ : ۴۸
با حضور آذري جهرمي و سردار جلالي؛ شبکه «راديو ترانک ملي» راه‌اندازي شد
شبکه « راديو ترانک ملي» همزمان با هفته پدافند غير عامل و با هدف ارائه خدمات ارتباطي در شرايط بحران صبح امروز ( سه شنبه) در سالن همايش هاي شهيد قندي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات به بهره برداري رسيد.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۲۲ : ۳۴
رييس سازمان پدافند غير عامل کشور با اشاره به اينکه امورات زندگي مردم در فضاي سايبري انجام مي شود، تاکيد کرد: امنيت و دفاع در حوزه سايبري بايد به صورت جدي مورد توجه قرار گيرد.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۲۲ : ۲۷
رييس کميته پدافند غيرعامل وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به تضمين ارائه خدمات بانکي در بستر شبکه ملي اطلاعات گفت: اين طرح در بانک ملت آزمايش شد که با موفقيت همراه بود و در تلاش هستيم با کمک سازمان پدافند غيرعامل بتوانيم اين طرح را در ساير بانک ها اجرايي کنيم.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۲۲ : ۲۳
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات منبع حملات سایبری امروز (دوشنبه) صبح به زیرساخت شبکه ارتباطی کشور را از شرکت اینترنتی بنام «گلدن لاین» اعلام کرد و از پیگیری حقوقی آن در مجامع بین المللی از طریق وزارت امورخارجه خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۸ : ۱۱
در کتابخانه حسينيه ارشاد برگزار مي شود نشست علمي «علمِ اطلاعات و کسب و کارِ داده محور»
پانزدهمين دوره از نشست‌هاي علم اطلاعات و دانش‌شناسي با موضوع «علمِ اطلاعات و کسب و کارِ داده محور» درکتابخانه عمومي حسينيه ارشاد برگزار مي شود.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۲ : ۴۹
مانور مديريت ارتباطات بي‌سيم مراکز امنيتي، بهداري و هلال احمر از طريق بالن مخابراتي واقع در نقطه صفر مرزي در مهران با موفقيت برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۲ : ۲
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي در احکام جداگانه‌اي "همايون علي حسيني" را به سمت معاون توسعه و مديريت منابع و "محمدجواد صالحي" را به سمت سرپرست دفتر حقوقي و بازرسي منصوب کرد.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۲۲ : ۱۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي