سرویس ICT داخلي
رئیس کمیته تأمین ارتباطات مناسبت‌های ملی و مذهبی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمهیدات ویژه در راستای سرویس‌دهی مطلوب به مشتریان و اپراتورها در ایام نوروز خبر داد.
با حکم محمدجواد آذري جهرمي، مازيار کشاورز به عضويت موظف هيات مديره شرکت ارتباطات زيرساخت منصوب شد.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۲۳ : ۱۶
محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: در راستاي سياست هاي کلي ستاد کل نيروهاي مسلح، بنياد تعاون سپاه تصميم گرفته است سهام غير مستقيم خود را در مخابرات واگذار کند.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۶ : ۴۶
روابط عمومي بنياد تعاون سپاه در اطلاعيه‌اي از واگذاري سهام و خروج اين مجموعه، از شرکت توسعه اعتماد مبين مربوط به سهامداري شرکتهاي مخابرات ايران و همراه اول خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۱ : ۴۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات امير ناظمي اشني را به عنوان عضو موظف هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات منصوب کرد.
۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۰ : ۱۶
دبير اجرايي دوازدهمين نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال برگزار نشدن اين نمايشگاه را نادرست خواند و اعلام کرد که بعد از اربعين، جلسه‌اي براي تعيين تاريخ برگزاري نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال تشکيل مي‌شود.
۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۲ : ۴۳
رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني خبر داد: وزارت ارتباطات شيوه جديد کلاهبرداري را پيگيري مي کند
پس از هشدار وزيرارتباطات و فناوري اطلاعات درباره شيوه جديد کلاهبرداري ها از طريق تماس هاي بين المللي رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني اين وزارتخانه درباره شيوه جديد کلاهبرداري ارتباطي توضيح داد.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۲ : ۴۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، با اشاره به فرارسيدن فرصت طلايي براي صنعت ارتباطات و فناوري اطلاعات کشور، گفت: در دهه هفتاد شرکت هاي ايراني همزمان با کره اي ها شروع به ساخت سوويچ شبکه کردند که در ادامه به دليل مديريت ناصحيح، تراکم شرکت ها و رقابت ناسالم، بازار را در حوزه بين المللي واگذار کردند و اکنون زمان طلايي براي صنعت ارتباطات و فناوري اطلاعات است و با توجه به نياز کشور بايد بتوانيم از مجال بوجود آمده استفاده کنيم تا اين صنعت در کشور دوباره روي پاي خود بايستد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۰ : ۴۸
آذري جهرمي در حاشيه بازديد از دانشگاه اميرکبير: سند اقتصاد ديجيتال در دست تدوين است
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از بررسي ابعاد اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي سند در دست تدوين اقتصاد ديجيتال در دانشگاه تهران خبر داد و گفت: اين سند به نظامنامه و ميثاقنامه اي براي همه تبديل مي شود.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۰ : ۴۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مذاکرات انجام شده با هیات عراقی گفت: بر این اساس برای کاهش نرخ مکالمه ها در اربعین توافق شد.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۸ : ۲۱
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه همه ما در برابر فرصت سوزي در بهره برداري از ظرفيت هاي تحول ديجيتال مسئول هستيم، گفت: در مسير تحول ديجيتال بايد تغيير ديدگاه دهيم و با مديري که نمي تواند، تعارفي براي جايگزيني نداريم چراکه نمي توان ديد که هر روز سهمي از ما را در بازارهاي جهاني مي برند.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۶ : ۳۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در راستاي اجراي قانون منع بکارگيري بازنشستگان در سمت هاي دولتي، در پايان حضور چند مشاور و معاون بازنشسته در اين وزارتخانه از آنها تقدير و تشکر کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۴ : ۵۱
آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه پست بانک بايد شعبه‌اي تخصصي براي حوزه ICT ايجاد کند گفت: پست بانک با ايجاد اعتماد در حوزه فناوري اطلاعات بايد سرمايه در گردش شرکت هاي فعال اين حوزه را جذب کند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۶ : ۳۰
پس از گوشی‌ها و تبلت‌های سیم‌کارت‌خور، نوبت به مودم‌ها و مسیریاب‌هایی که از سیم‌کارت‌ استفاده می کنند، رسیده که مشمول طرح رجیستری شوند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴ : ۱۷
با بازنشستگي رسول سراييان، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات طي حکمي ناظمي اشني را به عنوان معاون وزير و رييس سازمان فناوري اطلاعات منصوب کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۳ : ۴۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در حکمي، مهدي محمدي را به عنوان عضو هيات عامل سازمان فناوري اطلاعات ايران منصوب کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۲۰ : ۳۶
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با بيان اينکه در حال حاضر حداکثر درآمد اپراتورها از ديتاست، از تعيين مقرراتي براي آزادسازي تعرفه‌ها خبر داد و گفت: آزادسازي به اين معنا نيست که بازار کنترلي نباشد، معنايش اين است که جايي که رقابت هست و در بازار و جايي که رقابت نيست، رگولاتوري تعرفه تعيين کند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۳ : ۴۴
آرشيو خبر ها

نظرسنجي