سرویس ICT داخلي
رئیس کمیته تأمین ارتباطات مناسبت‌های ملی و مذهبی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمهیدات ویژه در راستای سرویس‌دهی مطلوب به مشتریان و اپراتورها در ایام نوروز خبر داد.
با توجه به قانون مجلس درباره ممنوعيت بکارگيري بازنشستگان، يک معاون و دو مشاور بازنشسته از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مي‌روند.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۸ : ۲۳
نمایشگاه تلکام 2018 به طور رسمی و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی، دبیر سندیکای صنعت مخابرات، معاونان وزارت فاوا و مدیران ارشد اپراتورها و فعالان این حوزه افتتاح شد.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۱ : ۵۰
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از افتتاح نمایشگاه تلکام 2018 توسط وزیر ارتباطات در روز چهارشنبه خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۰ : ۵۰
چهار نشست تخصصي در نوزدهمين نمايشگاه ايران تلکام 2018 با حضور شرکت هاي دولتي و خصوصي در مدت چهار روز برگزار مي شود.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۹ : ۲۰
آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات پس از بازديد از دانشکده پست و مخابرات در جلسه با مديران و اعضاي هيات علمي، با تبريک سال جديد تحصيلي، گفت: وضعيت دانشکده پر فراز و نشيب بوده اما در بخش ساختار علمي گام هاي خوبي برداشته شده است.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۲۰ : ۱۲
معاون وزير ارتباطات گفت: به دنبال افزايش کيفيت ارائه خدمات و قيمت تمام‌شده محصول در ديتاسنترهاي داخلي در مقايسه با نمونه هاي خارجي، براي جذب استفاده کنندگان هستيم.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۶ : ۳۷
رييس سازمان فناوري اطلاعات با اشاره به پروژه ايجاد قطب مراکز داده در منطقه ويژه اقتصادي پيام، گفت: به دنبال اين هستيم که يک بازار بين‌المللي با توجه به ويژگي‌هاي منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه پيام براي هاستينگ بين‌المللي ايجاد کنيم.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۶ : ۸
رييس سازمان فضايي با اشاره به همکاري اين سازمان در تجاري سازي دستاوردهاي پژوهشي مرکز ملي پرورش استعدادهاي درخشان گفت: سازمان فضايي ايران علاوه بر ترويج همگاني علوم فضايي، آموزش تخصصي نسل نوجوان و جوان را در راس برنامه هاي ترويجي و آموزشي خود قرار داده است.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۰ : ۳
توسعه شبکه ملي اطلاعات و زيرساخت‌هاي ارتباطي کشور همواره يکي از مطالبات از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات بوده و براي تحقق اين هدف، اقداماتي انجام شده است، از جمله اينکه تمامي شهرهاي کشور تحت پوشش سراسري نسل‌هاي سوم و چهارم تلفن همراه قرار گرفته‌اند.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۴ : ۱۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شش پروژه ارتباطی استان اصفهان را با سرمایه گذاری 405 میلیارد تومان افتتاح کرد.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۹ : ۵۴
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تلکام از 11تا 14مهرماه در محل دایمی نمایشگاه های تهران برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۰ : ۲۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از کلاهبرداری 22میلیارد تومانی شرکت‌های ارزش افزوده خبر داد و اعلام کرد: این هزینه‌ها به مردم بازگردانده می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۸ : ۲۷
در مجمع عمومي صاحبان سهام شرکت ارتباطات زيرساخت که روز دوشنبه برگزار شد، صورت‌هاي مالي منتهي به 29 اسفند سال 1396 اين شرکت به تصويب رسيد.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۹ : ۲۹
در ديدار اعضاي هيات مديره سازمان نظام صنفي رايانه اي و وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، نحوه مواجهه صنعت ارتباطات و فناوري اطلاعات با تحريم ها در دستور کار قرار گرفت.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۳ : ۲۵
براي درک پيشرفت ارتباطات، لحظه اي ديتاي گوشي خود را خاموش کنيد
وزير ارتباطات و‌ فناوري اطلاعات با بيان اينکه منتظر افتتاح پروژه ها نمي مانيم و‌ به محض تکميل، آن را براي استفاده وارد مدار مي کنيم، گفت: اگر مي خواهيد درک کنيد که چه اقدامات و دستاوردهايي در طي چند سال اخير افتاده ديتاي گوشي خود را براي لحظاتي خاموش کنيد تا به پنج سال گذشته برگرديد.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۸ : ۴۷
با سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان آذربایجان غربی، از 5 پروژه مهم اتمام یافته در یکسال گذشته با سرمایه‌گذاری 220 میلیارد تومان بهره برداری می شود و عملیات اجرایی3 پروژه نیز آغاز خواهد شد و تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۱ : ۴۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي