سرویس ICT داخلي
رئیس کمیته تأمین ارتباطات مناسبت‌های ملی و مذهبی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمهیدات ویژه در راستای سرویس‌دهی مطلوب به مشتریان و اپراتورها در ایام نوروز خبر داد.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به اينکه پيوند فناوري اطلاعات و صنايع باعث رشد و بهره وري مي شود، گفت: تحول در اقتصاد ديجيتال اتفاقي است که در 10 سال آينده رخ مي دهد و بايد براي آن برنامه داشته باشيم.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴ : ۵
بعد از سخنان امروز رييس جمهوري مبني بر بکارگيري از نسل جوان در سطوح عالي مديران، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات دو جوان را در سمت هاي عالي مديريتي منصوب کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۲ : ۳۸
رييس جمهوري با اهداي تنديس و لوح تقديري، کسب رتبه برتر در جشنواره شهيد رجايي را به وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تبريک گفت.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۶ : ۲۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به اينکه امروز اميد دشمن به نارضايتي مردم و جدايي از انقلاب است، گفت: اگرچه ميان مسئولان اختلاف نظر وجود دارد اما اختلاف اعتقادي ديده نمي‌شود.
۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۰ : ۱۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با انتقاد از زندگي تجمل گرايانه برخي از مديران استاني گفت: در شرايطي که دشمنان با حمله اقتصادي به مردم هجوم آورده اند شنيده ام برخي از مديران استاني علاوه بر خود براي خانواده شان نيز ماشين و امکانات دولتي استفاده مي کنند.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۰ : ۵۸
همزمان با حضور وزير ارتباطات و‌فناوري اطلاعات با انجام 580 ميليون تومان سرمايه گذاري، سه طرح بزرگ زيرساختي ارتباطاتي در استان سيستان و بلوچستان افتتاح شد.
۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۲۳ : ۴۴
در آیین اختتامیه مسابقه عکس «همه جا در دسترس» وزارت ارتباطات، هیات داوران از میان نزدیک به هفت هزار فریم عکس، سه اثر را به عنوان برگزیده معرفی و پنج اثر را نیز شایسته تقدیر شناختند.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶ : ۳۹
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با تاکيد به اينکه زبان هنر براي ارائه گزارش به مردم بهترين زبان است، گفت: در نمايشگاه عکس « همه جا در دسترس» گزارش عملکرد وزارت ارتباطات از قاب هنرمندانه عکاسان کشور ارائه شد.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶ : ۳۰
وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات به مناسبت هفته دولت، گزارش عملکرد و اقدامات خود را در نخستين سال فعاليت دولت دوازدهم منتشر کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲ : ۲۶
رييس سازمان فناوري اطلاعات با اشاره به استقبال مردم از توسعه زيرساخت هاي ارتباطي کشور در دولت يازدهم، گفت: مطالبات مردم در دولت دوازدهم از جنس اقتصاد و تحوول ديجيتال است.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۲۲ : ۲۱
رييس مرکز ماهر سازمان فناوري اطلاعات، حفاظت از 3 هزار سايت دولتي و مقابله با 53 دسته بد افزار را به عنوان بخشي از اقدامات انجام شده اين مرکز از ابتداي سال 97 اعلام کرد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۱ : ۳۹
معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات براي عبور از شرايط تحريم، بسته اجرايي تهيه و تدوين کرده است.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۱ : ۶
سازمان تنظيم مقررات راديويي با راه اندازي دو وب سايت به صورت آنلاين اثر تجمعي تشعشعات امواج راديويي را در شهرهاي تهران و شيراز اندازه گيري مي کند.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۵ : ۵
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با يک‌ساله شدن حضور خود در اين جايگاه وعده داد که گزارشي از دستاوردهاي يک‌ساله‌ي دولت در اين حوزه را ارائه مي‌کند.
۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۲۳ : ۵۲
سخنگوي طرح رجيستري تلفن همراه و ساير تجهيزات سيم کارت‌خور گفت: کارهاي فني رجيستري تبلت انجام شده و بستر اجراي آن آماده است. منتظر تعيين تکليف تخصيص ارز وارداتي هستيم.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۶ : ۷
با حکم مهندس آذری جهرمی، سید میعاد صالحی به‌عنوان عضو غیرموظف هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران را منصوب شد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۵ : ۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي