سرویس ICT داخلي
آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه پست بانک بايد شعبه‌اي تخصصي براي حوزه ICT ايجاد کند گفت: پست بانک با ايجاد اعتماد در حوزه فناوري اطلاعات بايد سرمايه در گردش شرکت هاي فعال اين حوزه را جذب کند.
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از اعلام نتايج دومين دوره اندازه گيري ميزان رضايت کاربران حوزه سرويس هاي فناوري اطلاعات خبر داد و گفت: در اين دوره نظرسنجي که در بازه زماني ارديبهشت تا پايان آذر 96 انجام گرفته است، شرکتهاي شاتل، هاي وب و آسياتک از نگاه مشترکان در رتبه‌هاي برتر قرار گرفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۳ : ۹
حسينيه ارشاد راه اندازي کرد بازي هاي ويديويي براي خانواده ها
بازي هاي ويديويي [گروهي] در کتابخانه عمومي حسينيه ارشاد راه اندازي شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱ : ۳۴
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد دوازدهمین دوره از نشست های علم اطلاعات و دانش شناسی را با موضوع «علم اطلاعات و حکمرانی داده‌» برگزار می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱ : ۲۳
نخستين جلسه شوراي راهبري شبکه ملي اطلاعات در دولت دوازدهم با حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تشکيل شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۵ : ۲
21 اسفند ماه 96، برگزيدگان جايزه ملي کيفيت همزمان با جشنواره ملي فاوا، معرفي مي شوند .
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳ : ۲۳
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی وحید یزدانیان را به عنوان مجری تامین زیرساخت های آموزش مهارتی بخش ICT منصوب کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳ : ۱۲
مجوز انجام آزمون‌هاي استاندارد ايمني تجهيزات فناوري اطلاعات از سوي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي کشور به سازمان جهاد دانشگاهي صنعتي شريف محول شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۲۳ : ۵۳
رييس‌ جمهور در حکمي و بنا به پيشنهاد وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، دکتر رسول سرائيان را به عنوان «دبير شوراي اجرايي فناوري اطلاعات» منصوب کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۰ : ۳۴
افرادي به بهانه برنده شدن در مسابقه‌ها و يا قرعه‌کشي‌هاي راديويي و تلويزيوني از صاحبان حساب بانکي تقاضاي حضور مقابل دستگاه خودپرداز و يا اعلام اطلاعات کارت بانکي دارند، بانک مرکزي نسبت به کلاهبرداري اين افراد هشدار داده است.
۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۸ : ۵۱
وزیر ارتباطات خبر داد راه‌اندازی اولین شهرک ICT ایران
‌وزیر ارتباطات در پاسخ به اینکه چرا طرح رجیستری موبایل در سال‌های گذشته اجرا نشده، گفت: وزیران قبل بستر این مهم را فراهم کرده‌اند و ما در حال اجرای آن هستیم.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۵ : ۲۷
رشد فناوري‌هاي ارتباطات و اطلاعات نشان داده است که جهان پيش روي ما بشدت تحت تأثير تحولات و امکاناتي است که اين عرصه در اختيار انسان و جامعه قرارداده است. اين تأثيرات چندگانه و با ابعاد مثبت و منفي بسياري است که البته تأثيرات مثبت آن بايد مورد بهره‌برداري قرارگيرد و ابعاد منفي آن مديريت و کنترل شود.
۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۲۲ : ۲
مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران از حمايت از ايده‌هاي استارتاپي با موضوع حل معضل آلودگي هوا خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۸ : ۵۸
کمیسیون ICT اتاق بازرگانی بررسی کرد؛ وضعیت بودجه پیشنهادی ICT / بودجه وزارت ارتباطات کم شد
کمیسیون ICT اتاق بازرگانی وضعیت و میزان بودجه اختصاص یافته به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در لایحه پیشنهادی بودجه سال 97 را بررسی کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۶ : ۳۰
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از صعود چهار رتبه‌اي ايران در شاخص‌هاي توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۲۲ : ۲
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات حسين دهدشتي را به سمت معاونت امور دولت و مجلس اين وزارتخانه دکتر مرتضي براري را به عنوان معاون وزير و رئيس سازمان فضايي ايران منصوب کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۴ : ۳۰
وزير ارتباطات در حکمي رسول سرائيان مديرعامل شرکت مخابرات ايران را به جاي نصرالله جهانگرد منصوب کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۴ : ۱۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي