سرویس ICT داخلي
رئیس کمیته تأمین ارتباطات مناسبت‌های ملی و مذهبی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمهیدات ویژه در راستای سرویس‌دهی مطلوب به مشتریان و اپراتورها در ایام نوروز خبر داد.
دبير کانون سراسري دفاتر پيشخوان دولت از حذف دريافت کپي کارت ملي و کپي شناسنامه از متقاضيان دريافت خدمت در تمامي دفاتر پيشخوان سراسر کشور تا چهل روز آينده خبر داد.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۴ : ۴۴
محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در يادداشتي که در صفحه اول روزنامه شرق امروز (27 مرداد ) منتشر کرده به تشريح انقلاب صنعتي چهارم و نقش آن در دگرگوني جهان پرداخته است.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۳ : ۶
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از نمايش عمومي اندازه گيري تشعشعات امواج به صورت آنلاين در سايت سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي خبر داد و گفت: در مورد پارازيت نه بايد بزرگنمايي صورت گيرد و نه بايد به راحتي از کنار آن عبور کرد چراکه همه ما در برابر حفظ سلامت مردم مسووليم.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۰ : ۴۰
توسط رييس کميته مخابرات مجلس تهديد دستگاه‌هاي خدمات دهنده به مردم
رييس کميته مخابرات مجلس دستگاه‌هاي دولتي و غيردولتي خدمات دهنده به جامعه که حاضر به پيوستن به دولت الکترونيک نيستند را به انتشار عمومي اسامي‌شان تهديد کرد.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۵ : ۳۰
پيام آذري جهرمي به مناسبت روز‌خبرنگار؛ تلاش اهالي رسانه براي آگاه سازي و‌شفافيت مانع فساد مي شود
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با انتشار پيامي روز خبرنگار را به تمامي اهالي رسانه و خبرنگاران تبريک گفت.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۱ : ۳۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، درگذشت میرزابابا مطهری نژاد، نخستین مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات بعد انقلاب را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۶ : ۷
اگرچه وای‌فای از امکانات ارائه‌شده در بسیاری از مکان‌های عمومی است، اما هنگام استفاده از این ویژگی باید نکات امنیتی را رعایت کنید تا مانع از حملات احتمالی به سیستم خود شوید.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۷ : ۲۷
بيست و چهارمين نمايشگاه الکامپ پس از چهار روز برگزاري در حالي به کار خود پايان داد که تحت تأثير مشکلات ارزي شرکت‌هاي سخت‌افزاري قرار گرفته بود.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۲۱ : ۱۳
رييس سازمان فناوري اطلاعات با بيان اينکه بازار سرمايه حدود ?? ميليون مخاطب دارد که در لحظه بازار تعيين کننده است، گفت: ايجاد زيرساخت‌هاي فناوري اطلاعات در حوزه مالي و بهره‌گيري از فناوري‌هاي جديد مثل بلاکچين و خدمات ابري يکي از محورهاي تفاهمنامه امضا شده ميان سازمان فناوري اطلاعات و سازمان بورس اوراق بهادار است.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۲ : ۱۰
رييس سازمان فضايي ?ايران با اشاره به اينکه کشور ما براي وقوع بلاياي طبيعي در موقعيت ويژه اي قرار دارد بنابراين بايد اين فناوري را توسعه دهيم گفت: از فناوري فضايي براي مديريت بحران استفاده کنيم و در اين زمينه از بخش خصوصي کمک مي گيريم.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۶ : ۳
اوايل تير ماه، وزير جوان کابينه با اعلام اسامي دريافت‌کنندگان ارز دولتي براي واردات تلفن همراه، خبرساز شد؛ خبري که مورد توجه و تقدير بسياري از فعالان اقتصادي و بخش خصوصي قرار گرفت.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۷ : ۳۰
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور: کاهش 4 درصدی شکاف دیجیتال بین زنان و مردان
معاون امورزنان و خانواده رییس جمهور، نقش ICT را در ارتقای سطح توانمندی زنان، نوآوری ها و افزایش بهره وری آنان کلیدی و موثر عنوان کرد.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۷ : ۱۷
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در ديدار با وزير زنان اندونزي حضور 10 کشور در نمايشگاه الکامپ
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به برگزاري نمايشگاه الکامپ با حضور 800 شرکت از 10 کشور بيان کرد: 450 شرکت استارتاپ در الکامپ شرکت دارند که نقش زنان در اين زمينه 30 درصد است.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۷ : ۷
عصر امروز (شنبه) همزمان با نخستین روز از نمایشگاه الکامپ 24، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس مرکز پژوهشهای مجلس و رییس کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس از پیش‌نویس لایحه «صیانت و حفاظت از داده‌های شخصی» رونمایی شد.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۲۳ : ۳۲
صبح امروز محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همراه با وزیر ارتباطات و حمل و نقل جمهوری آذربایجان، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاونان وزیر فاوا و رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، الکامپ را رسما افتتاح کردند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۶ : ۹
با حضور معاون رییس جمهوری و وزیر ارتباطات بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ فردا آغاز می‌شود
بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ به عنوان یکی از نمایشگاه‌های پرمخاطب از فردا به مدت ۴ روز در نمایشگاه بین‌المللی تهران برپا می‌شود.
۱۳۹۷/۵/۵ - ۲۳ : ۳۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي