سرویس وايمکس
براساس الزام سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، شرکت ارتباطات مبين‌نت ناگزير از قطع شبکه‌ي وايمکس در شهرهاي تحت پوشش TD-LTE اين شرکت تا پايان ارديبهشت‌ماه خواهد بود.
بزرگ‌ترین مزیت مودم‌های داخلی و جیبی وایمکس مبین‌نت این است که می‌توانید آن‌ها را در بیش از 120 شهر کشور همراه خود داشته باشید و بدون نیاز به کابل و سیم، به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کنید.
۱۳۹۱/۵/۴ - ۱۰ : ۹
به مناسبت ماه مبارک رمضان، طرح‌ها و خدمات جدید ایرانسل اعلام شد
ایرانسل از عرضه محصولات و خدمات ارزش افزوده ویژه ماه مبارک رمضان، حضور مجدد در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، اعطای اعتبار هدیه به مشترکین جدید، تخفیف 70 درصدی مودم‌های USB و همچنین تخفیف 70 درصدی در هزینه ترافیک مصرفی کاربران اعتباری به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد.
۱۳۹۱/۴/۳۱ - ۱۲ : ۳۷
با اضافه شدن چهار شهر کازرون در استان فارس، دوگردان در استان هرمزگان، رفسنجان در استان کرمان و ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان به شبکه سراسری وایمکس، تعداد شهرهای تحت پوشش شبکه‌ی اینترنت پرسرعت بی‌سیم وایمکس مبین‌نت به 124شهر رسید
۱۳۹۱/۴/۲۵ - ۱ : ۰
با هفتاد درصد تخفيف توسط ايرانسل انجام مي‌شود: عرضه مودم‌ USB وايمکس به دانشجويان
ايرانسل از عرضه مودم‌هاي USB وايمکس خود با هفتاد درصد تخفيف به دانشجويان خبر داد.
۱۳۹۱/۴/۱۷ - ۱۶ : ۲۶
ایرانسل از اهدای دقایق رایگان مکالمه و عرضه نیم بهای مودم‌های USB و Wi-Fi وایمکس، به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج) و عید نیمه شعبان، خبر داد.
۱۳۹۱/۴/۱۳ - ۲۱ : ۳۱
با راه اندازی وایمکس مبین نت درشهرهای آبادان ،بم وبندرگناوه تعداد شهرهای تحت پوشش این شبکه به 121 شهر رسید
۱۳۹۱/۴/۱۲ - ۹ : ۲۵
درتوافق مبین نت با شهرداری تهران اینترنت پرسرعت به اماکن عمومی تهران می آید
هفته گذشته توافق‌نامه‌ای میان شرکت ارتباطات مبین‌نت و شهرداری تهران به امضا رسید که براساس آن، مقرر شد شرکت ارتباطات مبین‌نت به مدت 5 سال، خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی را از طریق ایجاد شبکه‌ی «وایمو» در بسیاری از اماکن عمومی شهر تهران راه‌اندازی کرده و در اختیار تمامی استفاده‌کنندگان در آن مکان‌ها قرار دهد.
۱۳۹۱/۴/۳ - ۲۰ : ۲
روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت طی اطلاعیه ای اعلام کرد: اختلال درشبکه وایمکس مبین نت بدلیل افزایش قابلیت‌های زیرساختی است
روابط عمومی شرکت مبین نت طی اطلاعیه ای اعلام کرد :به منظور توسعه‌ی جغرافیایی و افزایش قابلیت‌های زیرساختی شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت در سطح کشور، ممکن است چند ساعت در شبانه‌روز دسترسی مشترکین به اینترنت با اختلال مواجه شود و این موضوع تا انتهای هفته به طول بیانجامد.
۱۳۹۱/۴/۳ - ۱۹ : ۲۷
ایرانسل از پوشش وایمکس شهر هشتگرد به مناسبت فرارسیدن عید سعید مبعث رسول اکرم (ص) خبر داد.
۱۳۹۱/۳/۲۹ - ۱۲ : ۳۲
با راه اندازي تعدادي فرستنده‌‌ي جديد وايمکس مبين‌نت در مناطق غرب تهران، مشکلات آنتن‌دهي مشترکين اين مناطق مرتفع گرديد.
۱۳۹۱/۳/۲۷ - ۲۱ : ۵
با راه اندازی شبکه‌ی سراسری وایمکس مبین‌نت درچهار شهر دیگر، تعداد شهرهای تحت پوشش اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت به 118 شهر رسید.
۱۳۹۱/۳/۲۶ - ۲۰ : ۲۲
برای اولین بار درکشور طرح فروش اقساطی وایمکس مبین نت
با همکاری سه جانبه همراه اول، خدمات اول و مبین نت پروژه فروش اقساطی وایمکس مبین نت ویژه مشترکان دایمی همراه اول به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی (ع) در سراسر کشور انجام میشود.
۱۳۹۱/۳/۲۳ - ۲۲ : ۲۳
موانع توسعه خدمات باندپهن در کشور اپراتورهای وایمکس از بین می روند
باگذشت حدود 8سال از ایجاد اولین خط ADSL و به رغم علاقه مردم ایران به سرویس‌های اینترنتی، ضریب نفوذ ارتباطات باند وسیع در کشور تا پایان سال 90 حدود 2 درصد اعلام شده است؛ براین اساس کارشناسان راهکارها و موانع توسعه این خدمات را مورد بررسی قرار دادند.
۱۳۹۱/۳/۹ - ۱۵ : ۱۷
شرکت خدمات اول همزمان با ایام فرخنده میلاد حضرت علی (ع) پروژه فروش اقساطی وایمکس مبین نت ویژه مشترکین همراه اول را آغاز می کند.
۱۳۹۱/۳/۹ - ۱۴ : ۵۶
رییس شرکت مخابراتی بولور(Bollore)، دارنده ی مجوز وایمکس در فرانسه، از دولت این کشور خواست تا پی‌گرد حقوقی علیه این شرکت را که ممکن است به لغو امتیاز منجر شود متوقف کند.
۱۳۹۱/۲/۱۹ - ۱۲ : ۲۷
ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 50 درصد تخفیف مودم وایمکس ایرانسل
ایرانسل مودم های وایمکس خود را ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 16 تا 23 اردیبهشت ماه 91 با 50 درصد تخفیف عرضه می کند.
۱۳۹۱/۲/۱۷ - ۱۶ : ۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي