سرویس وايمکس
براساس الزام سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، شرکت ارتباطات مبين‌نت ناگزير از قطع شبکه‌ي وايمکس در شهرهاي تحت پوشش TD-LTE اين شرکت تا پايان ارديبهشت‌ماه خواهد بود.
مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای برای محافظت کاربران در برابر بدافزارهای تلفن همراه، توصیه هایی را منتشر کرد.
۱۳۹۳/۵/۲۴ - ۱۳ : ۴۵
بی‌وفایی مشتریان، ناتوانی شبکه یا عملکرد اپراتورها عامل پا پس کشی اپراتورهای وایمکس
چندی است که زمزمه های تغییر فناوری وایمکس به LTE از سوی اپراتور های این شبکه ی نه چندان قدیمی در رسانه ها شنیده می شود، بی آنکه مشتریان این فناوری لذت برخورداری از دسترسی مناسب به اینترنت از طریق این شبکه نوین را چشیده باشند.
۱۳۹۳/۵/۱۱ - ۱۲ : ۶
مودم‌های ADSL معمولی، دارای یک پورت USBو یک پورتLAN هستند. مودم‌های ADSL وایرلس اما دارای4 پـورتLAN بوده و پـورت USB ندارند ودر واقع قابلیت ارتباط به‌صورت بی‌سیم را دارند؛ یعنی این مودم‌ها برای استفاده لپ‌تاپ و تلفن همراه مناسب هستند.
۱۳۹۳/۵/۱۰ - ۲۱ : ۴۳
شرکت ارتباطات مبين‌نت به عضويت بنياد بين‌المللي (GTI (Global TD-LTE Initiative درآمد تا در کنار ساير اپراتورهاي پيشرو جهان، تکنولوژي TD-LTE را به عنوان يک استاندارد اصلي در شبکه‌هاي باندپهن در کشور توسعه دهد.
۱۳۹۳/۵/۵ - ۱۲ : ۴۹
پس از سال‌ها انتظار هفته گذشته کمیسیون تنظیم مقررات طی مصوبه ای به اپراتورهای ارایه دهنده وایمکس اعلام کرد در صورتی که تمامی‌بدهی‌ها و جریمه‌های خود را تا قبل از شهریور ماه با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تسویه کنند می‌توانند شبکه خود را به فناوری وایمکس پیشرفته TD- LTE با تایید این نهاد ارتقا دهند.
۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۳ : ۴۴
اپراتورها ارائه دهنده وايمکس به زودي مي‌توانند با استفاده از فناوري "واي فاي" به صورت برون ساختماني نسبت به ارائه خدمات به مشترکان خود اقدام کنند.
۱۳۹۳/۴/۲۹ - ۱۷ : ۲۵
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه 190خود در 29خرداد ماه 93 پیشنهاد رگولاتوری درخصوص نحوه ارتقا پروانه فعالیت اپراتورهای وایمکس را تصویب کرد.
۱۳۹۳/۴/۲۴ - ۱۵ : ۱۱
شرکت ارتباطات مبین‌نت به مناسبت بزرگداشت روز قلم، مودم‌های جیبی با قابلیت دوگانه‌ی «وایمکس» و «جی‌پی‌آراس» خود را با شرایط بسیار ویژه به خبرنگاران و اصحاب رسانه ارایه می‌کند.
۱۳۹۳/۴/۱۰ - ۱۴ : ۳۰
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در قالب "اصول حاکم بر تغییرات پروانه اپراتورهای وایمکس" نحوه ارتقاء پروانه فعالیت این اپراتورها را تصویب کرد.
۱۳۹۳/۴/۶ - ۱۸ : ۵۳
حمدون توره دبيرکل اتحاديه‌ بين‌المللي مخابرات (ITU ) که به دعوت وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در ايران به سر مي‌برد، در ادامه‌ سفرش به کشورمان از شرکت ارتباطات مبين‌نت بازديد کرد.
۱۳۹۳/۴/۶ - ۱۸ : ۳۷
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در قالب "اصول حاکم بر تغییرات پروانه اپراتورهای وایمکس" نحوه ارتقاء پروانه فعالیت این اپراتورها را تصویب کرد.
۱۳۹۳/۴/۴ - ۲۲ : ۱۵
اولین اقدام برای امنیت شبکه وایمکس این است که رمز و نام‌های کاربری پیش فرض مربوط به مودم وایمکس را عوض کنید.
۱۳۹۳/۳/۳۱ - ۱۳ : ۵۷
ایرانسل ازعرضه مودم‌های وایمکس، با 25 درصد تخفیف به مناسبت فرارسیدن ایام مبعث رسول اکرم(ص) خبر داد.
۱۳۹۳/۳/۵ - ۱۶ : ۴۲
اگرچه نسل‌های جدید ارتباطی در دنیا در حال ارائه است اما با این وجود حداقل تا 10 تا 15 سال دیگر تکنولوژی وایمکس نیز در بازار فعال خواهد بود.
۱۳۹۳/۲/۳۰ - ۲۱ : ۴۷
همايش ايمني تشعشع آنتن هاي تلفن همراه و وايمکس 31 ارديبهشت ماه در يزد برگزار مي شود.
۱۳۹۳/۲/۲۹ - ۱۳ : ۵۳
شاید بتوان وایمکس را در ایران اینگونه معنی کرد: همان ADSL که سیم‌هایش را جمع کرده‌اند و قابلیت حمل دستگاه وجود دارد اما متاسفانه طبق قوانین وضع شده امکان اتصال به این تکنولوژی در حین حرکت وجود ندارد. این موضوع به این معنا است که می‌توانید دستگاه را با خود به هرجا که دوست دارید حمل کنید اما سرویس اینترنت تنها در حالت سکون به شما ارائه خواهد شد.
۱۳۹۳/۲/۱۷ - ۱۷ : ۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي