سرویس فناوري بي سيم ثابت
طرح یک ماهه 25 گیگابایت LTE مبین نت با احتساب مالیات و ارزش افزوده از مبلع 43600 تومان در آبان ماه به مبلغ 53410 تومان درآذرماه 97 افزایش یافته است و امور مشتریان مبین نت قادر به شنیدن صدای اعتراض مشتریان خود نیست.
ساعتی قبل در پی بروز اختلال در شبکه وایمکس ایرانسل، این اپراتور اعلام کرد: از ساعت 16 امروز به مدت 38 دقیقه برای برخی مشترکان در برخی مناطق اختلال ایجاد شده بود که اکنون برطرف شده است.
۱۳۹۲/۷/۱۴ - ۲۱ : ۱۸
مديرعامل شرکت ارتباطات مبين‌نت روز جمعه، در دومين روز از برگزاري نمايشگاه چهاردهم تله‌کام در حضور خبرنگاران از مودم جيبي جديد اين شرکت رونمايي کرد
۱۳۹۲/۷/۷ - ۲۳ : ۱۰
مدیر عامل شرکت ارتباطات مبین‌نت گفت: مودم‌های ما صد‌درصد تولید کره جنوبی است و شاید به همین دلیل است که کمی قیمت آنها بالا به نظر می‌رسند.
۱۳۹۲/۷/۵ - ۱۹ : ۴۸
در نمايشگاه تله کام 2013 ارايه مي شود عرضه پهناي باند اختصاصي اينترنت بافناوري وايمکس
پهناي باند اختصاصي اينترنت براي پاسخگويي به نياز افراد، شرکت‌ها و سازمان‌هايي است که به اينترنت با سرعت بالا و همچنين ارتباطي مطمئن و پايدار نياز دارند در چهاردهمين نمايشگاه بين المللي مخابرات - ايران تله کام 2013 - عرضه مي شود.
۱۳۹۲/۷/۱ - ۲۱ : ۵۰
اپراتور سراسری وایمکس در خصوص خبر «قطعی ۹ ساعته‌ وایمکس یک اپراتور به دلیل تغییر ساعت» توضیح داد به دلیل افزایش کیفیت خدمات و نصب سایت جدید، شبکه در تهران حدود ۳ ساعت و در برخی شهرهای دیگر کمتر از ۳ ساعت اختلال داشت.
۱۳۹۲/۷/۱ - ۲۱ : ۷
شب گذشته شبکه یکی از اپراتورهای وایمکس به مدت9 ساعت قطع بود؛ این اپراتور دلیل این قطعی را اصلاحات پس از تغییر ساعت کشور عنوان کرده است.
۱۳۹۲/۶/۳۱ - ۲۱ : ۹
مدیرعامل اپراتور سراسری وایمکس مطرح کرد: 3 دلیل قانع‌کننده برای ایجاد شبکه ملی اطلاعات
مدیرعامل اپراتور سراسری وایمکس می‌گوید: کاهش هزینه، افزایش سرعت و امینت اطلاعات، 3دلیل کافی برای ایجاد شبکه ملی اطلاعات است. اخیرا بسیاری از کشورها با احساس ناامنی در پی خروج دیتاسنترهایشان از آمریکا و انتقال به کشورشان هستند.
۱۳۹۲/۶/۲۹ - ۱۷ : ۴۲
مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت از عرضه مودم جدید این شرکت در نمایشگاه تلکام 2013 خبر داد و گفت: این مودم جیبی در نوع خود منحصر بفرد است و در ایران عرضه نشده است.
۱۳۹۲/۶/۲۷ - ۱۶ : ۳۶
تعرفه‌های اینترنت پر سرعت بی‌سیم با فناوری وایمکس در سال 89 تصویب شده و اکنون کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تمدید اعتبار تعرفه‌های این سرویس را رسما اعلام کرد.
۱۳۹۲/۶/۱۹ - ۱۶ : ۱
از سوی ایرانسل ارایه شد: تخفیف ویژه مودم‌های وایمکس
ایرانسل از تخفیف‌ 40 درصدی برای مودم‌ داخلی با قابلیت Wi-Fi و 33 درصدی برای مودم‌ USB وایمکس خود به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت باسعات حضرت معصومه(س) و روز دختران خبر داد.
۱۳۹۲/۶/۱۶ - ۱۵ : ۲۳
از سوی ایرانسل ارایه شد: تخفیف ویژه مودم‌های وایمکس
ایرانسل از تخفیف‌ 40 درصدی برای مودم‌ داخلی با قابلیت Wi-Fi و 33 درصدی برای مودم‌ USB وایمکس خود به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر خبر داد.
۱۳۹۲/۵/۲۰ - ۱۶ : ۲۰
هديه‌ي ماه مبارک رمضان، ويژه‌ي مشترکين جديدوايمکس مبين نت
شرکت ارتباطات مبين‌نت به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارک رمضان، هديه‌ي ويژه‌اي براي مشترکين جديدي که در اين ماه به جمع مشترکين مبين‌نت مي‌پيوندند در نظر گرفته است.
۱۳۹۲/۴/۲۴ - ۱۰ : ۲۶
ایرانسل ازامکان تحویل فوری سرویس وایمکس به متقاضیان علاقه‌مند خبر داد.
۱۳۹۲/۴/۲۱ - ۱۶ : ۱۹
پیشنهاد ویژه ایرانسل به طرفداران بازی‌های آنلاین: با وایمکس رایگان، آنلاین بازی کنید!
ایرانسل از امکان استفاده رایگان از سه بازی آنلاین ایرانی توسط مشترکین وایمکس خود خبر داد.
۱۳۹۲/۴/۱۵ - ۱۲ : ۵۹
در حالی که معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی رسما اعلام کرد که تنها چهار شرکت مبین‌نت، ایرانسل، مشارکتی سیار اصفهان و رایانه دانش گلستان مجوز ارایه خدمات وایمکس را دارند اما اخیرا شرکت داتک که اسمی از آن در میان دارندگان مجوز وایمکس به چشم نمی‌خورد تبلیغی را در یکی از روزنامه‌های سراسری منتشر کرد.
۱۳۹۲/۴/۱۰ - ۱۸ : ۵۳
شبکه سراسري وايمکس مبين‌نت در يک ماه گذشته شاهد تغيير و تحولات گسترده‌اي بوده است و با توجه به افزايش چشم‌گير تعداد سايت‌هاي وايمکس در چندين شهر کشور، کيفيت دسترسي مشترکان وايمکس در اين شهرها افزايش قابل ملاحظه‌اي پيدا کرده است.
۱۳۹۲/۴/۵ - ۱۸ : ۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي