سرویس فضاي مجازي
احتمالا شما تجربه پرسه‌زني در شبکه‌هاي اجتماعي را داريد و شايد به‌دنبال آن به اين فکر کرده باشيد که زندگي همه از شما بهتر است؛ ولي به گفته کارشناسان، چنين مقايسه‌هايي غلط و صرفاً با احتمال بالاتر ابتلا به افسردگي در ارتباط هستند.
شبکه اجتماعی فیس بوک تایید کرده که حدود ۲۷۰ میلیون حساب کاربری جعلی در این سایت وجود دارد. رقم اعلام شده توسط فیس بوک بیشتر از برآوردهای قبلی است.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۵ : ۳
یکی از کارمندان توئیتر در آخرین ساعات فعالیت خود در این شبکه اجتماعی به طور عمدی حساب کاربری دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا را مختل کرده و از دسترس خارج کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۸ : ۲
اينستاگرام قابليت استفاده از زبان هاي فارسي و عربي را براي کاربران خود فراهم کرده است.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۴ : ۳۱
باج‌افزاری در حال گسترش است که از طریق برنامه‌ها و کانال‌های تلگرام منتشر می‌شود و لازم است کاربران در صورت مشاهده این برنامه‌ها از دانلود و نصب آنها خودداری کنند.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۷ : ۱۳
کارگاه " زیست بوم کودک و نوجوان در فضای مجازی " توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نمایشگاه مطبوعات برگزار می شود
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۶ : ۵۷
برآورد تحلیلگر موسسه مونس کرسپی هاردت نشان میدهد، اگر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا حساب کاربری خود را در شبکه اجتماعی توئیتر حذف کند، ارزش سهام این شرکت در بورس وال استریت تا ۲ میلیارد دلار کاهش خواهد یافت.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲ : ۲۸
باج افزار اندرويدي جديدي که گونه‌اي از باج افزار زئوس به حساب مي‌آيد در حال گسترش با سرعت بالايي در پيام‌رسان تلگرام و وب سايت‌ها مي‌باشد.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲ : ۱۸
بحث مداخله سازمان ها و رسانه هاي روسي بر انتخابات آمريکا از مدت ها پيش مطرح بوده و حالا توييتر تصميم گرفته دو رسانه قدرتمند روسي «راشا تودي» و «اسپوتنيک» را به دليل تلاش براي اثرگذاري بر انتخابات رياست جهموري اخير آمريکا، از تبليغات در اين سرويس محروم کند.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۷ : ۲۵
ویژگی جدید اینستاگرام به نام « سوپرزوم» به کاربر اجازه می دهد روی بخش هایی از ویدئوهای کوتاه زوم کند و افکت های موسیقی مختلفی را به آن بفزاید.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۷ : ۱۹
قرار است اپليکيشن پيام رسان واتس اپ قابليت جديدي را بيفزايد تا به کاربران اجازه دهد پيام‌هاي خود را حذف کنند.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۶ : ۱۴
رييس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات اعلام کرد: استقبال فعالين از اسناد پشتيبان خدمات فضاي مجازي کودک و نوجوان
دکتر خوانساري گفت: نسخه بروز شده اسناد پشتيبان خدمات فضاي مجازي کودک و نوجوان در سايت تخصصي Cop.itrc.ac.ir بارگذاري شد.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۲۱ : ۵۰
قرار است اپليکيشن پيام‌رسان واتس اپ قابليت جديد ارسال و انتشار گروهي تماس‌هاي ويديويي و صوتي را به برنامه‌هاي خود اضافه کند.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۵ : ۴۱
پیامرسان تلگرام ظرفیت گروه های خود را از ۲۰ به ۳۰ هزار عضو افزایش داد.
۱۳۹۶/۸/۱ - ۲۰ : ۲۹
کاربران خدمات پرداخت الکترونيک پي پال از اين پس مي توانند از پيام رسان فيس بوک براي تبادل پول استفاده کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۸ : ۵۷
اپليکيشن پيام‌رسان محبوب واتس اپ به تازگي در رقابتي تنگاتنگ با تلگرام، قابليت جديد موقعيت زنده مکاني کاربران را افزوده است.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۸ : ۱۹
به تازگي بازي جنجالي و نامناسبي از طريق شبکه اجتماعي فيس بوک منتشر شده که نوجوانان را به فرار از منزل و دو روز گم شدن تشويق مي کند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۶ : ۱۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي