سرویس فضاي مجازي
با توجه به انتشار برخي اخبار نادرست در خصوص نسخه‌هاي فارسي پيام‌رسان تلگرام که موجب ايجاد سردرگمي در بين کاربران شده است اطلاعيه اي از سوي روابط عمومي وزارت ارتباطات به منظور تنوير افکار عمومي صادر شده است .
اپلیکیشن واتس اپ در نسخه به‌روزرسانی شده خود قابلیت جدیدی را اضافه کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌ها و محتوای ناخواسته را از حافظه گوشی خود حذف کنند.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۲ : ۵۰
رييس مرکز افکارسنجي دانشجويان ايران خبر داد تلگرام، محبوب‌ترين پيام‌رسان ايراني‌ها
رييس مرکز افکارسنجي دانشجويان ايران(ايسپا) گفت: پيامرسان تلگرام با 58 درصد محبوبيت در ايران بر سکوي نخست ايستاده است.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۲ : ۴۲
وزير ارتباطات درباره اختلال سرويس لايو پخش زنده اينستاگرام گفت: مخالفتي با اين سرويس در کشور وجود ندارد و به هيچ عنوان در اين سرويس اختلال ايجاد نکرده‌ايم.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۳ : ۷
برايان اکتون يکي از موسسان شرکت واتس اپ که سرانجام توسط فيس بوک خريداري شد، اين مجموعه را ترک مي کند تا يک بنياد جديد تاسيس کند.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۲ : ۵۵
وزیر جوان ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان اخیرا تصمیم به فعالیت در شبکه‌های اجتماعی بومی و حمایت از آنها گرفته که همین منجر به دعوت از وی برای عضویت در شبکه‌ای با 600 هزار عضو شد و وی هم پذیرفت.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۲۲ : ۵۰
وزير ارتباطات با هدف حمايت از شبکه هاي اجتماعي داخلي ، صفحات شخصي خود را در اين شبکه ها، راه اندازي کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۲۲ : ۵۹
يک کارشناس به نقش مهم سيستم‌هاي رايانش ابري در ارائه اطلاعات امن و قابل بازيابي به مشترکان اشاره کرد و گفت که نرم‌افزارهاي اينستاگرام و تلگرام نيز از همين سيستم استفاده مي‌کنند.
۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۰ : ۳۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حال پیگیری رفع فیلتر توییتر هستیم و این موضوع در سراسر کشور در حال بررسی است.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۲۲ : ۴۹
حدود دو سوم افراد بزرگسال در آمريکا براي دريافت اخبار از شبکه‌هاي اجتماعي استفاده مي‌کنند؛ امري که نشانگر اقبال گسترده به اين پديده براي افزايش اطلاعات از رويدادهاي محيط اطراف است.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۳ : ۲۲
اپليکيشن واتس‌اپ اعلام کرد که قصد دارد سيستم پيام رسان خود را به دنياي تجارت بکشاند.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۶ : ۲۵
برنامه گپ واتس آپ متعلق به فيس بوک از راه اندازي آزمايشي برنامه گفتگوي ويژه صاحبان مشاغل خبر داده که با آن مي‌توان ارتباط مؤثرتر و مناسب تري با مشتريان برقرار کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۳ : ۳۸
اينستاگرام هم اکنون امکان مشاهده استوري را در مرورگرهاي اينترنتي دسکتاپ بدون استفاده از اپليکيشن نصب شده آن در موبايل براي کاربران فراهم آورده است.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۳ : ۳۱
به گفته مدیر کل مرکز فناوری اطلاعات شرکت ملی پست، استفاده از خدمات سرویس ایمیل بومی پست به صورت پایه رایگان است و عموم مردم با ثبت نام و احراز هویت در سیستم پست الکترونیک بومی می‌توانند تا حداکثر 500 مگابایت از خدمات این سرویس استفاده کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۳ : ۳۹
نسخه بروزرسانی شده تلگرام ( نسخه 3.4) برای کاربران گوشی‌های اندروید و IOS منتشر شد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳ : ۴۵
تعدادي از هکرهاي اينترنتي به صفحات شخصي هنرمندان و اشخاص بسياري در اينستاگرام حمله و نفوذ کرده‌اند که اين امر مي تواند تهديدي براي اطلاعات شخصي و حريم خصوصي ميليون‌ها کاربر بشمار بيايد.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۲۲ : ۲۶
در پی افشای اطلاعات 6 میلیون کاربر اینستاگرام، وزیر ارتباطات در مورد حفظ حریم کاربران ایرانی هشدار داد.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۲۲ : ۲۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي