سرویس فضاي مجازي
کارشناسان بر اين باورند که واتس‌اپ در آينده‌اي نزديک ميزبان چند قابليت جديد و کاربردي خواهد بود و به کاربرانش اين امکان را مي‌دهد تا با بهره‌گيري از آنها بتوانند کارهاي خود را در آن بهتر انجام دهند.
احتمالا شما تجربه پرسه‌زني در شبکه‌هاي اجتماعي را داريد و شايد به‌دنبال آن به اين فکر کرده باشيد که زندگي همه از شما بهتر است؛ ولي به گفته کارشناسان، چنين مقايسه‌هايي غلط و صرفاً با احتمال بالاتر ابتلا به افسردگي در ارتباط هستند.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۵ : ۲۹
يک اپليکيشن پيام رسان با ارائه قابليتي جديد، علاوه بر تسهيل ارسال پيام در شب در مصرف باتري صرفه جويي مي کند.
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۱۹ : ۵۶
رييس مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، در واکنش به اظهارات دبير شوراي عالي فضاي مجازي با بيان اينکه مطابق قانون به جمع بندي و راي مرکز ملي فضاي مجازي عمل خواهيم کرد، گفت: وزارت ارتباطات همواره بر هماهنگي با مرکز ملي فضاي مجازي و نظارت مستمر اين نهاد ملي تاکيد داشته است و براي انجام دقيق اقداماتي که در چارچوب قانون به اين وزارتخانه ابلاغ مي‌شود تلاش کرده و مي‌کند.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۹ : ۳۵
نهمين قسمت از برنامه گفت‌وگو محور «??:?? دقيقه» با حضور سيدابوالحسن فيروزآبادي، دبير شوراي عالي فضاي مجازي و رئيس مرکز ملي فضاي مجازي کشور با بررسي موضوعات و مسائل موجود در فضاي مجازي و شبکه‌هاي اجتماعي در سايت باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شد.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۱ : ۳۰
کارشناس فضاي مجازي با اشاره به دلايل اقبال عمومي مردم از تلگرام گفت: اين پيام رسان بسته به تغييرات شرايط، آپشن‌هاي جديدي براي رفع نياز مخاطبان خود ارائه مي کند و همين باعث ماندگاري اين پيام رسان در فضاي مجازي شده است.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۳ : ۵۱
ممکن است تصور کنيد اتفاقاتي که در فضاي مجازي رخ مي‌دهد تنها منحصر به همان فضاست و مشکلاتي که برايتان پيش‌ مي‌آيد، قابل پيگيري نيست، در حالي که اگر کسي در شبکه‌هاي اجتماعي و فضاي مجازي حتي شما را تهديد کند، مي‌توانيد اين موضوع را از نظر قانوني پيگيري کنيد.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۹ : ۱۳
نرم‌افزارهايي با عنوان نذري‌ياب که بعضا در ايام عزاداري‌ها در فضاي مجازي حضور پررنگ‌تري دارند، ممکن است شگرد جديد کلاهبرداران اينترنتي باشند.
۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۲۳ : ۱
فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه بازداشت 1594‌سارق، قاچاقچی و خرده فروش مواد‌مخدر که در جریان طرح رعد 15 انجام شد از کوچ گسترده تبهکاران به فضای مجازی خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۲ : ۱۳
اپلیکیشن‌های پیام‌رسان با جذب 1.3میلیارد نفر کاربر فعال در روز توانسته‌اند از شبکه‌های اجتماعی پیشی بگیرند.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴ : ۲۰
4 فناوری رایانش ابری، اینترنت اشیاء، بیگ دیتا و نسل پنجم 5G)، به زودی کاربردهای اینترنت را فراتر از حد تصور می‌کند و تا کمتر از یک دهه دیگر، فضای مجازی معنای دیگری پیدا خواهد کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۳ : ۳۴
با توجه به نقش شبکه‌هاي اجتماعي در تبليغات کسب‌وکارهاي مختلف، برخي ممکن است به خريد فالوورهاي مجازي متوسل شوند، اما چرا؟
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۶ : ۲۳
محققان ميزان نگراني والدين نسبت به ارتباط کودکان با دنياي مجازي را بررسي کردند.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰ : ۳۵
قابليت ضبط مکالمات به نسخه به‌روزرساني شده اپليکيشن پيام‌رسان اسکايپ اضافه شد.
۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰ : ۳۲
براساس اعلام رسمی آخرین مهلت هاتگرام و طلاگرام برای اتصال به تلگرام تا 15شهریور است و این 2 نسخه موقت غیررسمی و فارسی تلگرام از پس‌فردا دیگر به پایان راه فعلی خود می رسند.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۳ : ۱
بسياري از کاربران فيس‌بوک، اينستاگرام و واتس‌اپ بامداد امروز، سه‌شنبه، با اختلال سراسري و گسترده‌اي مواجه شدند که فعاليت‌هاي مجازي بسياري از آن‌ها را با مشکل روبرو کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۸ : ۲۲
شايد براي شما نيز پيش آمده باشد که پس از مراجعه به فروشگاه اينترنتي گوگل پلي‌استور و يافتن برنامه موردنظرتان، قادر نباشيد اپليکيشن مذکور را دانلود و برروي گوشي هوشمند خود نصب کنيد.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۶ : ۵۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي