سرویس فضاي مجازي
احتمالا شما تجربه پرسه‌زني در شبکه‌هاي اجتماعي را داريد و شايد به‌دنبال آن به اين فکر کرده باشيد که زندگي همه از شما بهتر است؛ ولي به گفته کارشناسان، چنين مقايسه‌هايي غلط و صرفاً با احتمال بالاتر ابتلا به افسردگي در ارتباط هستند.
والدين بايستي با آگاهي رساني هاي صحيح و آموزش کافي فرزندان خود را از خطرات موجود در شبکه هاي اجتماعي مطلع و به آنها بفهمانند که همه اين فعاليت هاي براي مراقبت از آنها است.
۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۱ : ۱۰
اگر چه ممکن است شما صدها و چه بسا هزاران دوست در شبکه اجتماعی فیس بوک داشته باشید، اما اکثریت آنها ممکن است به ساده ترین درخواست شما هم پاسخ مثبت ندهند.
۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۱ : ۳
پنج تن از مدیران ارشد توئیتر این شبکه اجتماعی را که بدنبال گسترش پایگاه کاربران خود است، ترک خواهند کرد.
۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۱۱ : ۴۵
آموزش تضمینی و غیرتضمینی هک تلگرام موضوعی است که طی ماه‌های اخیر با توجه به تعداد بالای کاربران این نرم‌افزار در کشور، مورد سوءاستفاده برخی افراد یا شرکت‌ها قرار گرفته است.
۱۳۹۴/۱۱/۴ - ۱۰ : ۷
طی روزهای گذشته در فضای مجازی آهنگی با نام «یار تلگرامی» پخش شده که در قالب آن بر نظارت جدی و حضور پلیس فتا در فضای مجازی تاکید شده است.
۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۱۱ : ۳۲
یکی از بزرگترین دغدغه ی هر کاربر در دنیای مجازی و به خصوص شبکه های اجتماعی، احساس امنیت و حفظ حریم خصوصی می باشد.بدین منظور در این ترفند تصمیم داریم نحوه گذاشتن رمز عبور ( passcode ) بر روی پیام رسان تلگرام – Telegram اندروید را به صورت تصویری آموزش دهیم.
۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۸ : ۱۴
رئیس پلیس "فتا" استان فارس گفت: اینترنت شکاف میان نسل ها را بیشتر کرده است و اکنون شکاف میان نسل دوم و سوم علاقمند به اینترنت نیز آشکار شده، به گونه ای که هیچ یک زبان دیگری را متوجه نمی شوند.
۱۳۹۴/۱۱/۳ - ۸ : ۷
ابزار ارتباطي اسکايپ که زير نظر مايکروسافت مديريت مي شود، قابليت مترجم همزمان را بالاخره در اختيار گرفت. اين قابليت Skype Translator نام دارد که هم اکنون براي کاربران ويندوزي مبتني بر رايانه هاي روميزي ارايه شده است.
۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۱ : ۶
بر اساس گزارش‌ها اندکي پس از لغو تحريم‌ها عليه ايران، دسترسي شماري از کاربران به سايت يوتيوب که در ايران فيلتر است، ممکن شده است. احتمال مي‌رود که اين امر به دليل اشکال فني در سيستم فيلترينگ باشد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۰ : ۱
مدیر تلگرام مجددا هرگونه توافق با ایران برای فیلترینگ این شبکه اجتماعی را رد کرد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۳ : ۴۰
اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی به بازیگران بزرگی در عرصه تبلیغات تبدیل شده‌اند.کاربران اینستاگرام برندها را دنبال می‌کنند. این را پژوهشی می‌گوید که خلاصه‌ای از یافته‌های آن در قالب اینفوگرافیک منتشر شده است.
۱۳۹۴/۱۰/۲۶ - ۱۱ : ۳۱
مقامات عربستان سعودی دسترسی به برنامه پیام رسان تلگرام را از شنبه عصر بلوکه و دشوار کرده‌اند.
۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۱۳ : ۹
بسیاری از کاربران شماره تلفن همراه خود را حفظ هستند ولی به ندرت پیش می‌آید فردی شماره‌های موجود در فهرست مخاطبان گوشی خود را حفظ باشد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۱۲ : ۴۱
اولین جلسه کمیسیون عالی محتوا مرکز ملی فضای مجازی با حضور اعضا و دبیر شورای عالی فضای مجازی برگزار شد.
۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۲۲ : ۱۸
گوشی V10 ال‌جی مخصوص شبکه‌های اجتماعی، Honor 7 هواوی، روتر‌‌های دوکاره سیم‌کارت خور و وای‌فای و تبلت چندرسانه‌ای با پروژکتور 70 از جمله کالاهای جدید این هفته در بازار دیجیتال هستند.
۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۶ : ۲۷
توسط فرهنگسرای فناوری اطلاعات؛ شبکه اجتماعی «شمس رازی» تولید شد
نرم افزار اطلاع رسانی و تعاملی «شمس رازی» با هدف ارائه تولید محتوای سالم منطبق بر فرهنگ و سبک زندگی ایرانی اسلامی در قالب یک شبکه اجتماعی مبتنی بر وب تولید شد.
۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۱ : ۴۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي