سرویس کسب و کار
رييس جمهور صبح امروز با حضور در وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات از نمايشگاه کسب و کارهاي آينده بازديد کرد.
با مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات؛ ورود اپراتورهاي اينترنتي به بازار بورس ممکن شد
کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، در جديدترين مصوبه خود، با تجميع پروانه هاي فعال در بازار اپراتورهاي اينترنتي، براي ورود به بازار بورس موافقت کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۱ : ۲۱
باجه‌های پست در سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به بازدیدکنندگان خدمات ویژه ارایه می‌دهند.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۹ : ۵۸
نامزد دوازدهمين دوره رياست جمهوري بر اهميت نقش فناوري اطلاعات در ايجاد اشتغال تاکيد کرد و گفت: براي سرمايه گذاري پايدار، به فناوري نياز داريم.
۱۳۹۶/۲/۷ - ۲۳ : ۵۶
رسول سرائيان مديرعامل شرکت مخابرات ايران در مراسم بهره برداري از مرحله نخست اتصال فيبرنوري منازل که در مرکز مخابارت شهيد اسدي فرد تهران انجام شد با اشاره به اينکه بيش از بيست سال از ورود فيبرنوري در کشور مي گذرد اما در بخش دسترسي با فيبر چيزي وجود نداشت.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۴ : ۳۲
گمرک ايران نحوه تشخيص گوشي‌ تلفن همراه قاچاق از غيرقاچاق را استعلام شماره سريال گوشي‌هاي تلفن همراه از طريق سامانه پيامکي 30008887 و يا سايت رسمي گمرک اعلام کرد.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۲۱ : ۲۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درجلسه توسعه اشتغال بر اهتمام همه دستگاههاي اجرايي کشور در رونق کسب و کارهاي نوپا و رفع موانع تاکيد کرد و گفت: نبايد با پاس کاري رفع موانع را به تعويق بيندازيم.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۲۰ : ۴۳
مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر روز یکشنبه ۲۷ فروردین در مراسمی با حضور مدیران سامسونگ ایران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف حمایت از طرح‌ها و پژوهش‌های حوزه فناوری راه‌اندازی شد.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۴ : ۵۵
معاون اموردولت، مجلس و استان هاي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با اشاره به اجراي طرح تکاپو از سال گذشته گفت: برنامه اين وزارتخانه در حوزه کسب و کارهاي نوپا ،کمک به اتصال اين کسب و کارها به بازار است.
۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۲ : ۵
رئيس اتحاديه صنف رايانه از جمع آوري کارتهاي نامعتبر گارانتي در راستاي ساماندهي خدمات پس از فروش محصولات و کالاهاي بازار ديجيتال و اقلام کامپيوتري خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۵ : ۳۶
رئيس کميسيون نرم‌افزار نظام صنفي رايانه‌اي با انتقاد از عدم شفافيت قوانين اين حوزه گفت: اکثر قوانين از شرکت‌هاي توليدي و صنعتي به شرکت‌هاي ارتباطات و فناوري اطلاعات به ارث رسيده‌اند، در صورتي که تمام حقوق فعالان اين بخش را در برنمي‌گيرد.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۲ : ۴۶
در حالي امروز برخي مشتريان از هک شدن حساب‌هاي بانک ملت و خالي شدن حساب‌هايي با ارقام چندين ميليوني خبر دادند که اين بانک اعلام کرده است هيچ هکي صورت نگرفته و موضوع به اختلالاتي در سرويس حواله اينترنتي آن مربوط بوده است.
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۵ : ۳۳
هر بسته شامل یک گوشی گلکسی S8 یا گلکسی S8+ (بنا بر انتخاب کاربر)، یک شارژر بی‌سیم، کاور شفاف، محافظ صفحه اصلی گوشی گلکسی S8 یا S8+ ، یک عدد کابل USB Type-C اضافه برای راحتی شارژ گوشی در هر زمان و مکان خواهد بود.
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۴ : ۴۴
دبير سازمان نظام صنفي رايانه‌اي تهران با اشاره به لزوم شناسنامه‌دار کردن کالاهاي ICT براي آگاهي از ويژگي‌هايي که در سطح کشور دادوستد مي‌شوند، يکي از موانع اين پروژه را تعدد متولي‌ در اين حوزه دانست و گفت: براي کاهش هزينه‌هاي اين پروژه بهتر است به جاي بازتعريف استانداردها، از نظام‌هاي استاندارد بين‌المللي استفاده شود.
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۰ : ۱۱
قاچاق دیجیتال مشکل اساسی حوزه IT باید از نرم‌افزارهای خارجی مالیات اخذ شود
یک کارشناس حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: قانون اخذ عوارض از نرم‌افزار و بازی‌های رایانه‌ای خارجی باید تصویب شود.قاچاق دیجیتال بیش از آنکه به ضرر شرکت سازنده باشد به تولیدکننده داخلی آسیب می‌زند.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۱ : ۳۸
در حالی که تصور می شد به علت سیاست های اقتصادی خاص دولت ترامپ و برخی به روزرسانی ها ممکن است قیمت نهایی آیفون 8 از هزار دلار فراتر رود، این فرضیه رد شده است.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۲ : ۱۰
همراه اول جزئيات رديف «درآمد عمومي دولت» در قبوض تلفن همراه را تشريح کرد.
۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۸ : ۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي