سرویس کسب و کار
وزير ارتباطات از مصوبه دولت براي پايان دادن به انحصار شرکتهاي ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونيکي بانکي (PSP) ظرف مدت ? ماه آينده و ايجاد فضاي رقابتي فين تک‌ها خبر داد.
برخی منابع خبری می گویند ترامپ رییس جمهور آمریکا به زودی دستورالعمل جدیدی را امضا می کند که ورود نیروهای کار خارجی به آمریکا و استخدامشان توسط شرکت های فناوری را بسیار دشوار می کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۱ : ۲۰
ارزش شرکت مایکروسافت در بازار سرمایه برای اولین بار از سال 2000 به این سو از مرز 500 میلیارد دلار گذشت.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳ : ۲۶
پس از شکل‌گيري دغدغه‌هاي جهاني درباره اقتضائات فرهنگي و اجتماعي صنعت بازي، در ايران نيز نظامي تحت عنوان "اسرا"، زيرمجموعه بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي براي طبقه‌بندي بازي‌ها بر اساس محتواهاي نامناسب رده‌هاي سني مختلف تاسيس شد و تاکنون چندين هزار بازي از فيلتر اين نظام عبور کرده و رده‌بندي سني آنها مشخص شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۵ : ۵۲
دومین رویداد نوآورانه فناوری‌های مالی با هدف حمایت از تجاری سازی ایده‌های نو، حل مسائل جدید و معرفی استارتاپ های فناوری های مالی برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۲۳ : ۴۹
عملکرد مالي ياهو در سه ماهه چهارم سال 2016 بهبود مختصري يافته و اين در حالي است که رسوايي هاي مکرر امنيتي و سرقت اطلاعات کاربران به شدت به وجهه ياهو آسيب رسانده است.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۲۳ : ۳۴
معاون وزیر کار با اشاره به عدم تناسب آموزش‌های دانشگاه‌ها با نیازهای بازار کار بر لزوم افزایش سطح مهارت شاغلان تاکید کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۱ : ۴۸
مایکروسافت قصد دارد هفته آینده حدود 700 کارمند خود را از کار بیکار کند.اگر چه این رقم در قیاس با کل 113 هزار کارمند این شرکت رقم قابل ملاحظه ای محسوب نمی شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۱ : ۴۵
رئیس مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا از شناسایی 930 کسب و کار و ثبت بیش از 550 ایده استارتاپی در این مرکز خبر داد و گفت: بانک اطلاعاتی کسب و کارهای نوپا ایجاد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴ : ۱۱
مايکروسافت به طور جدي به کاربران ويندوز 7 هشدار داده که اين سيستم عامل داراي مشکلاتي است و کاربران بايد هر چه سريع تر از اين سيستم عامل به سيستم عامل هاي جديدتر مهاجرت کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲ : ۱۵
در شرايطي که شناخت و گسترش فعاليت آژانس‌هاي اينترنتي ميان تهراني‌ها افزايش چشمگيري داشته و تعداد بسياري از شهروندان به دليل نرخ پايين‌تر و رسيدن آژانس در کمترين زمان به درب منزل، از وجود اين آژانس‌ها استقبال کرده‌اند، اما همچنان ابهاماتي درباره فعاليت آنها در ذهن برخي‌ها وجود دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱ : ۴۳
نمایندگان مردم در خانه ملت مصوب کردند مستمری بازنشستگان مشمول قانون تأمین اجتماعی بر اساس آخرین 24ماه پرداخت حق بیمه ( 29 و 30 با احتساب سنوات ارفاقی) از تاریخ بازنشستگی آنان محاسبه و پرداخت شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵ : ۴۹
استفاده از پسوردهاي تکراري براي حساب‌هاي مختلف از جمله بي‌احتياطي‌هايي است که کاربران مرتکب مي‌شوند که گاهي زيان‌هاي جبران‌ناپذيري نيز در پي خواهد داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴ : ۱۲
جمعی از بازنشستگان پیش از موعد تامین اجتماعی صبح امروز به منظور پیگیری مطالبات خود، مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳ : ۴۹
فروشگاه اینترنتی آمازون با سرمایه گذاری در تحویل سریع‌تر کالا و جذب خریداران بیشتر، بیش از ۱۰۰ هزار شغل در آمریکا از طراحی نرم افزار گرفته تا کار در انبار ایجاد می کند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳ : ۱۳
رييس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي توضيحاتي را درباره فعاليت آژانس هاي موبايلي ارائه کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱ : ۵۶
به دنبال فشار دونالد ترامپ رييس جمهور منتخب آمريکا بر شرکت‌هاي فناوري براي توليد محصولاتشان در داخل خاک ايالات متحده، اپل نيز تسليم اين فشارها شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱ : ۵۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي