سرویس کسب و کار
اولين رويداد استارتاپي در حوزه فضاي مجازي با محورهاي مختلف توسط مجموعه رويدادهاي کارآفريني جهاددانشگاهي زنجان برگزار مي‌شود.
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد دستیابی ایران به تکنولوژی جهانی اینترنت اشیا
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت از دستیابی ایران به تکنولوژی جهانی اینترنت اشیا خبر داد و گفت: اینترنت اشیا یک انقلاب جدید و نوین در تکنولوژی فناوری اطلاعات و اینترنت است.
۱۳۹۵/۱/۲۷ - ۱۱ : ۲۰
جهت ارائه خدمات نوین حوزه پرداخت همراه جیرینگ خواستار مشارکت با اپراتوری بین‌المللی است
مدیرعامل شرکت جیرینگ گفت: در سال جاری به دنبال ارائه خدمات جدید در حوزه بلیط همراه و پرداخت همراه هستیم و بر همین اساس مدیران ما در سال جدید برای تحقق این موضوع متمرکز شده‌اند.
۱۳۹۵/۱/۲۴ - ۱۱ : ۴۸
ثبت نام در چرخه دوم مرکز شتابدهی کسب و کارهای نوآورانه با هدف ثبت ایده های خلاقانه و حمایت از آنها، آغاز شد.
۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۲۱ : ۴۱
وبسایت «رهنمون» به همکاری مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم و فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی راه اندازی شد.
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۱۲ : ۱۰
برترین محتواهای دیجیتال نخستین ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران با هدف فرهنگ سازی در زمینه تولید محتوای دیجیتال علمی و کاربردی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۱۱ : ۴۵
گفت‌وگو با مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک شهر
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۰ : ۶
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات با اشاره به سیاست‌های حمایتی وزارت ارتباطات برای رشد و توسعه محتوای داخلی، به برخی راهکارهای عملیاتی این موضوع اشاره و دلیل عدم حذف حق‌السهم دولت از محل درآمد اپلیکیشن‌های داخلی را نیز تشریح کرد.
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۸ : ۳۳
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران: ثبت‌نام در سه محور اصلی جشنواره فاوا ادامه دارد
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: ششمین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات بر روی سه محور اصلی توسعه کسب‌وکارهای نوآورانه، صادرات محصولات دانش‌بنیان و پژوهش‌های منتهی به فناوری در زمینه فناوری ارتباطات و اطلاعات متمرکز شده است و ثبت نام در سه محور اصلی جشنواره فاوا همچنان امکان‌پذیر است.
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۸ : ۵
با توجه به علاقه ي روز افزون در حوزه کسب و کار تا توليد محتواي مجازي،نکاتي وجود دارد که نبايد از چشم مديران فعاليت هاي اقتصادي دور بماند،به همين مناسبت مطلب از نشريه کامپيوتر ورلد را براي شما عزيزان در نظر گرفته ايم.
۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۵ : ۱۱
رییس سازمان فضایی: کسب و کار فضایی در ایران
رییس سازمان فضایی از آمادگی سازمان جهت واگذاری داده های سنجش از راه دور به بخش خصوصی خبر داد و افزود: بخش خصوصی می تواند در حوزه کاربرد به ویژه سنجش از راه دور، به ارایه خدمت بپردازد.
۱۳۹۵/۱/۱۹ - ۱۱ : ۲۷
یک شرکت سرمایه‌گذاری خارجی موفق به خرید ۷.۸۳ درصد از سهام شرکت صاحب دیجی‌کالا و کافه‌بازار به ارزش شش میلیون و ۳۷۷ هزار یورو شد.
۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۱۱ : ۲۴
تا سال ۲۰۲۵ و با توجه به سرعت بالای پیشرفت فناوری، بازار کار تفاوت‌های زیادی با امروز خواهد داشت. افراد موفق علاوه بر اینکه به موقعیت‌ فعلی خود نگاه می‌کنند، نیم‌نگاهی هم به آینده دارند و برای آن برنامه‌ریزی خواهند کرد.
۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۱۷ : ۱۵
امروزه راضی نبودن از شغل و فضای کاری یک اپیدمی معمول است که خیلی از افراد آن را به عنوان واقعیتی از زندگی پذیرفته‌اند. داشتن یک شغل به معنی رفع نسبی نیازهای اقتصادی است؛ بنابراین سعی می‌کنند خیلی احساسات را در آن دخیل نکنند.
۱۳۹۵/۱/۹ - ۱۵ : ۴۱
معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از برنامه این وزارتخانه برای تامین بازار شرکت‌های ایرانی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد و با اشاره به قانون حمایت از تولید داخل افزود: این قانون با این که تا کنون وجود داشته اما ساز و کار پیاده‌سازی و نظارت بر آن ضعیف بوده و هم‌اکنون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای سال ۹۵ برنامه‌ریزی جدی در جهت پیاده‌سازی آن دارد.
۱۳۹۵/۱/۹ - ۱۵ : ۲۱
می‌گویند: «پیمودن یک شبه‌ی ره صد ساله!» توهم است. درست. اما قرار نیست با این ضرب المثل نغز، از آن ور بام بیفتیم. قرار نیست در هر کاری تا به مانعی بر می‌خوریم، بزنیم پای «ره صد ساله» بودن و سعی و تلاش را بی‌خیال شویم.
۱۳۹۵/۱/۹ - ۱۲ : ۴۸
در میانه‌های سال ۲۰۱۰ گوگل با یکی از مهم‌ترین بحران‌های خود رو‌به‌رو شد. بحرانی که کاهش بی‌سابقه‌ی سهام این شرکت را در پی داشت. در نهایت تصمیم به ایجاد یک هلدینگ با نام Alphabet توانست این شرکت را از شر مشکلات موجود رها کند.
۱۳۹۵/۱/۱ - ۱۵ : ۹
آرشيو خبر ها

نظرسنجي