سرویس کسب و کار
وزير ارتباطات از مصوبه دولت براي پايان دادن به انحصار شرکتهاي ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونيکي بانکي (PSP) ظرف مدت ? ماه آينده و ايجاد فضاي رقابتي فين تک‌ها خبر داد.
دکتر واعظی در شورای اداری استان اصفهان: سال آینده سال کسب و کار و رونق اقتصادی است
دکتر واعظی در شورای اداری استان اصفهان حضور یافت و از حضور در این استان و انجام افتتاح هایی که باعث خشنودی مردم شد، ابزار خرسندی کرد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۹ : ۳۳
معاون وزير ارتباطات از نيازسنجي و شناسايي کسب و کارهاي نوپاي فناوري اطلاعات در راستاي برآورد وضعيت فعالان زنجيره ICT کشور خبر داد و گفت: مرحله نوپايي تا تجاري سازي به يکديگر متصل مي شوند.
۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۱ : ۵۷
صاحبان کسب و کار امیدوارند با ابداع فناوری‌ها و خدمات جدید مبتنی بر اینترنت اشیا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند و طرح های ابتکاری جالبی اجرا کنند.
۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۰ : ۵۰
محاسبه، از زمان دریافت نماد الکترونیکی است کسب و کارهای اینترنتی نو پا زیرتیغ مالیات
چندی است که ادارات مالیات سراسر کشور صاحبان کسب و کارهای اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی را بابت پرداخت مالیات ارزش افزوده فراخوانده اند.
۱۳۹۴/۱۱/۶ - ۱۳ : ۳۶
رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:‌ حلقه اتصال دانش و فناوری به صنعت، کسب و کار و ثروت افرینی درحوزه ICT، پژوهشگاه ارتباطات است
۱۳۹۴/۱۰/۹ - ۱۲ : ۴۴
مدیرعامل سایت فروش آنلاین «دیجی‌کالا» معتقد است: فضای کسب و کار اینترنتی این امکان را به تولیدکنندگان می‌دهد که برای معرفی برند و محصولاتشان راه چندساله را به سرعت طی کنند.
۱۳۹۳/۹/۲ - ۲۲ : ۱۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي