سرویس کسب و کار
دولت سعي کرده با ايجاد نهادهايي مانند «هيات مقررات‌زدايي و تسهيل صدور مجوزهاي کسب‌وکار»، مستقر در وزارت امور اقتصادي و دارايي گام اثربخشي در حمايت از توسعه کسب‌وکارها بردارد، با اين حال، حضور سازمان‌هاي موازي دولتي باعث شده بسياري از کسب‌وکارهاي جديد که عمدتا از جنس استارت‌آپ بوده در مسير فرسايشي پرپيچ و خم دريافت مجوز فعاليت، دريافت «اي نماد» و استعلام از سوي سازمان‌هاي مختلف سال‌ها گرفتار و سردرگم شوند.
برخی اشتباهات ساده در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی با تحقیقات صورت گرفته احصاء شده که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌شود.
۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۱ : ۲۴
تا ۳۰ سالگی، دورانی مهم و تاثیرگذار در زندگی هر فرد است. تصمیماتی که شما در این زمان از زندگی می‌گیرید یا درس‌ها و نکاتی که می‌آموزید، در آیند‌ه‌ی شخصی و کاری شما بسیار مهم هستند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳ : ۱۶
رویداد کارآفرینی هم­ نت روستا، ۳۱ فروردین الی ۳ اردیبهشت ماه ۹۵ برگزار می‌شود.
۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۱۲ : ۴۳
مدیر راهکارهای سازمانی اپراتور دوم : خدمات M۲M ایرانسل قابل استفاده در تلویزیون تعاملی
مدیر راهکارهای سازمانی اپراتور دوم گفت: همفکری با تأمین کنندگان سرویس در حوزه IPTV می‌تواند منجر به ارائه پکیج در خور توجهی برای ارائه خدمات VOD شود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۱۱ : ۸
معاون وزیر کار مطرح کرد ICT فرصتهای شغلی جدید می‌آفریند
معاون وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی از فناوری‌های اطلاعات به عنوان ابزار توسعه آموزشهای فنی و حرفه‌ای نام برد و تاکید کرد: امروز ICT با خلق فرصت‌های شغلی جدید، آموزشهای مهارتی را به آموزشهای اثربخش تبدیل کرده است.
۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۱۰ : ۲۷
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی از تدوین مقررات ارائه خدمات نوین ارتباطی در قالب OTTها (خدمات شبکه‌های مجازی ارتباطی) تا شهریور سال ۹۵ خبر داد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۴ - ۲۳ : ۳۵
بزرگترین فروشگاه اپلیکیشن ایران اردیبهشت‌ماه سال آینده نشستی موسوم به « ۵شنبه‌بازار» را با حضور بیش از ۷۰۰ طراح، توسعه‌دهنده و برنامه‌نویس برگزار می‌کند تا ضمن تبادل تجربه و تلاش برای ارتقای کیفیت نرم‌افزارهای موبایل، این کسب و کارها را برای ورود بازیگران بین‌المللی و رقابت در عرصه جهانی مهیا کند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۴ - ۱۱ : ۱۰
فاز اول شبکه ملی فرهنگ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۲ - ۲۰ : ۴۴
فراخوان چهارمین دوره شتابدهی به کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات اعلام شد که طبق آن، تیم‌های کارآفرین تا پنجم فروردین ۹۵ برای شرکت در این فراخوان، فرصت دارند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۹ : ۲۷
۵۰ ایده پیشنهادی در حوزه خدمات نوین مالی و پرداخت، در مسابقه رویداد نوآورانه یک شرکت دانش بنیان برای تبدیل شدن به طرح تجاری، به رقابت می پردازند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۸ : ۱۳
کارشناسان مي‌گويند: برخلاف ادعاي زياندهي فروشندگان بازار کامپيوتر همچنان پرسود است
اگر چه بازار خريد و فروش کالاهاي کامپيوتري در سال هاي اخير از خريدهاي دولتي محروم بوده و اين موضوع به شدت بازار کالاهاي کامپيوتري را تحت تاثير قرار داده است؛ با اين حال و با وجود مشکلات موجود در مسير رشد بازار، فعالان بازار کامپيوتر و تجهيزات ديجيتال همچنان سرپا ايستاده و هزينه هاي خود را از اين طريق تامين مي کنند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۵ : ۲۳
"اقتصاد در دنیای واقعی، دنیای مجازی" عنوان برنامه‌ای تولیدی از گروه اقتصاد و جامعه شبکه پنج سیماست که اولین قسمت آن روز سه شنبه، 11 اسفند ماه ساعت 19 روی آنتن می‌رود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۵ : ۵
رنامه نویسان سیستم عامل های مختلف نقش بسیار مهمی را در رشد و نمو پلتفرم ها دارند و هر چقدر که این توسعه دهندگان برنامه ها و اپلیکیشن های با کیفیت تری بسازند کارربران بیشتری مجاب به استفاده از آن پلتفرم میشوند که نتیجه ی آن رشد سهام آن پلتفرم خواهد بود.
۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۲۱ : ۵۸
معاون وزیر ارتباطات با تاکید بر اهمیت استفاده از زیرساخت‌های ارتباطی در اشتغال آفرینی، تولید ثروت و افزایش تولید ناخالص ملی، از سهم ۴ درصدی فناوری اطلاعات در بهره‌وری، خبر داد.
۱۳۹۴/۱۲/۱ - ۲۳ : ۳۸
شبکه‌ های اجتماعی به شما کمک می‌ کنند تجارت و کسب و کارتان را در معرض دید افراد بسیار زیادی قرار دهید. Kevin Partner به شما نشان می‌ دهد چگونه در این مسیر قدم بردارید.
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۵ : ۵۲
میزگرد فعالان حوزه آموزش فناوری اطلاعات بدون شک به جلسه‌ای پر از گلایه تبدیل می‌شود. گلایه از نگاه غیرتخصصی به حوزه آموزش، ورود افراد غیر حرفه‌ای به آن، کم اهمیت دانستن نقش آموزش در توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و صد البته حضور مراکز دولتی و دانشگاه‌ها در بازار بخش خصوصی. این مراکز به مدد فضای آموزشی رایگان و امکانات ارزان قیمت و البته با کیفیت پایین آموزش، حضور خود را به این بازار تحمیل کرده‌اند و کماکان سهم بیشتری از این بازار را طلب می‌کنند.
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۵ : ۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي