سرویس کسب و کار
رييس جمهور صبح امروز با حضور در وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات از نمايشگاه کسب و کارهاي آينده بازديد کرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آماری از وضعیت کسب و کارهای اینترنتی در کشور را بر اساس دسته‌بندی استانی ارائه کرد.
۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۸ : ۳۴
وزير ارتباطات گفت: حمايت از استارتاپها و کسب و کارهاي نوپا براي حضور در بازارهاي جهاني در دستور کار قرار گرفت.
۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۴ : ۱۰
تصاويري از رانندگان اسنپ منتشر شده است که امروز مقابل ساختمان مرکزي اين شرکت تجمع و اقدام به اعتراض نسبت به شرايط کاري‌شان کرده‌اند.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۶ : ۴
آخرین جمعه‌ی ماه نوامبر با نام بلک‌فرایدی یا جمعه‌ی سیاه شناخته می‌شود که بسیاری از مردم دنیا برای این روز لحظه‌شماری می‌کنند تا بتوانند اجناس مورد نظرشان را با تخفیف خوب خریداری کنند.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۵ : ۵۵
خبري منتشر شد مبني بر اينکه رانندگان اسنپ در صورت استفاده از اپليکيشن ويز، با پيام هشدار مواجه مي‌شوند. بر اين اساس وزير ارتباطات نسبت به اين موضوع واکنش نشان داد.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۴ : ۳۴
پس از ممانعت سرويس‌هاي حمل و نقل اينترنتي از به‌کارگيري اپليکيشن ويز توسط رانندگان اين سرويس، اسنپ بيانيه‌اي در اين راستا منتشر کرده است.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۲ : ۴۲
رییس دانشکده علمی و کاربردی پست و مخابرات از ارایه 70 درصد خدمات در دنیا بر مبنای رایانش ابری خبر داد و گفت: رایانش ابری می تواند باعث پرکردن شکاف دیجتیالی میان فقیر و غنی و تحقق عدالت اجتماعی، اشتغالزایی، توسعه صادرات شود.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۹ : ۱۴
کارگاه معرفی ابرخدمات عمومی و زمینه ها و فرصت های کسب و کار مرتبط با آن صبح فردا 30 آبان ماه در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۷ : ۵۹
مديرکل امور بين الملل و مطالعات راهبردي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات از حمايت اين وزارتخانه براي حضور استارتاپ هاي ايراني در نمايشگاه باکوتل 2017 خبر داد و گفت: حضور 14 شرکت ايراني در اين نمايشگاه قطعي است.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۴ : ۴۶
مديرعامل پست بانک ايران گفت: اين بانک به‌عنوان بزرگترين خرده‌بانکدار کشور، تاکنون بيش از 2هزار ميليارد ريال تسهيلات ارزان‌قيمت، به کشاورزان و دامداران پرداخت کرده است.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۵ : ۵۵
همه ما مايل هستيم در هر روزِ زندگي خود، بيشترين کار را در کمترين زمان انجام دهيم و در واقع بهترين ميزان بهره وري را در فعاليت هايمان داشته باشيم. ولي برخي رفتارها مي توانند کارايي مان را تحت تأثير منفي قرار دهند. جالب تر اينکه همين رفتارها ممکن است از ديد کارفرمايان يا مديران به بهره وري بهتر کسب و کار منجر شود. در حالي که در واقع اين طور نيست.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۳ : ۴۸
مديرعامل پست بانک ايران گفت: در راستاي فراهم کردن قدرت خريد سرپرستان خانوارهاي يارانه بگير به‌خصوص روستائيان و کمک به توسعه اشتغال هاي خرد و رونق توليد، به زودي ياراکارت هاي اعتباري 10 ، 20 ، 30 ، 40 و 50 ميليون ريالي، صادر مي شود.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۷ : ۳
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: سامانه پیامکی 195 برای ساماندهی و دریافت شکایت مشترکین اپراتورهای تلفن همراه درباره قطع پیامک های انبوه تبلیغاتی که از سیم کارت های شخصی ارسال شده است، به صورت آزمایشی راه‌اندازی شد.
۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۶ : ۲۶
دنیای استارت آپ‌ها امروز بیشتر از هر زمان دیگری برای ایرانیان جذاب است و توسعه‌یافتگی این شرکت‌ها در چند سال گذشته به خاطر استقبال مردم از آنها بسیار بالا بوده. بر اساس آمار ارائه شده از سوی مرکز توانمندسازی و تسهیلگری کسب‌وکارهای نوپا فاوا، این کسب‌وکارها اکنون در مقایسه با سال ۹۲، تا ۳۲ برابر رشد کرده‌اند.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۶ : ۴۴
واردکنندگان قانوني هر يک از برندهاي گوشي تلفن همراه مشخص هستند و با اجراي رجيستري فروشندگان بايد از واردکنندگان مجاز کالا تامين کنند، اين اطلاعات به مردم نيز در تشخيص مجاز يا غيرمجاز بودن محصول کمک مي‌کند.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۲۲ : ۱۷
وزیر ارتباطات از تدوین 9 سند عمومی برای تسهیل فعالیت استارتاپها و کسب و کارهای نوپای آنلاین خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۲۱ : ۴۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي