سرویس کسب و کار
معاون وزيرتعاون، کار و رفاه اجتماعي مراکز آموزش فني و حرفه‌اي را پل ارتباطي ميان بازار کار و مراکز آموزشي عالي رسمي دانست و توسعه استارت‌آپها و فناوري‌هاي نوين را در آينده بازار کار موثر خواند.
واردکنندگان قانوني هر يک از برندهاي گوشي تلفن همراه مشخص هستند و با اجراي رجيستري فروشندگان بايد از واردکنندگان مجاز کالا تامين کنند، اين اطلاعات به مردم نيز در تشخيص مجاز يا غيرمجاز بودن محصول کمک مي‌کند.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۲۲ : ۱۷
وزیر ارتباطات از تدوین 9 سند عمومی برای تسهیل فعالیت استارتاپها و کسب و کارهای نوپای آنلاین خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۲۱ : ۴۰
معاون کسب‌وکار اتاق بازرگانی تهران گفت: در حال حاضر یکی از برنامه‎های مهم اتاق بازرگانی حمایت از استارتاپ‎هاست و در واقع استارتاپ‎ها در اتاق بازرگانی از مرحله ایده تا تجاری‎سازی مورد حمایت قرار می‌گیرند.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۲۳ : ۱۷
دبير شوراي عالي فضاي مجازي نبود نظام تعيين هويت و احراز هويت، نظام مالکيت معنوي و قانون کپي رايت را از پايه اي ترين مشکلات اقتصاد ديجيتال در کشور دانست.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۴ : ۵۲
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينکه استقبال مردم از خدمات آنلاين نشان‌دهنده فضاي مساعد رشد کسب‌وکارهاي آنلاين است، حفاظت از سرمايه اعتماد عمومي و لحاظ کردن روال‌هاي قانوني براي به خدمت گرفتن افراد مناسب را اولويت کسب‌وکارهاي نوپا دانست.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۶ : ۲۸
نمایشگاه جیتکس 2017 دوبی با حضور پاویون جمهوری اسلامی ایران در سالن پاویون‌ها و 29 استارتاپ ایرانی در بخش startup movement برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۲۳ : ۵۲
شرکت ملي پست جمهوري اسلامي ايران نرخ خدمات پستي خارجه هوايي را در انواع مرسولات و با تفکيک کشورها از گروه يک تا سه اعلام کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۳ : ۲۸
همراه با برگزاری نمایشگاه ادوات و تجهیزات آتش نشانی گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی در حسینیه ارشاد
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد با گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی از تاریخ 10 تا 13 مهرماه نمایشگاهی از ادوات و تجهیزات آتش نشانی در ساعات کاری برپا نموده و برای قدردانی از ایثارِ آتش نشانان، عضویت سه ماهه کتابخانه به شاغلین خدمات آتش نشانی هدیه می‌دهد.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۶ : ۳۱
دفتر مطالعات نوین مرکز پژوهشهای مجلس، احکام مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات در برنامه ششم را بررسی کرد. برمبنای این احکام، متوسط رشد سالیانه ۹.۵درصدی اشتغال برای این بخش پیش بینی شده است.
۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۱ : ۲۰
مدير اسبق برنامه‌هاي مايکروسافت و آمازون، بعد از کناره‌گيري از پست دولتي‌اش در وزارت ارتباطات به دليل دوتابعيتي بودن، مسئول بخش جديدالتأسيس اپراتور دوم ارتباطي شد تا راه را براي فعاليت کسب‌وکارهاي نوپا هموار کند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴ : ۲۰
یک کارشناس حوزه بانکداری الکترونیکی با اشاره به سیستم‌های پرداخت آفلاین آنها را یک سیستم کارا و پرسرعت‌ در انجام پرداخت‌های خرد روزانه شهروندان عنوان کرد.
۱۳۹۶/۶/۳۱ - ۲۱ : ۴
تعداد فروشگاه‌های اینترنتی که اقدام به اخذ نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت کرده‌اند به 25 هزار فروشگاه رسید.
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۲ : ۵۴
يک مدرس دانشگاه با تشريح يکي از آخرين تکنيک‌هاي روز حوزه فناوري اطلاعات توضيح داد که چگونه مي‌توان از قدرت پردازشي چند رايانه به صورت همزمان براي انجام عمليات‌هاي کامپيوتري خود استفاده کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳ : ۳۳
«اپليکيشن‌هاي درخواست خودرو» در ايران، از مورد توجه‌ترين استارت‌آپ‌هاي ايراني به حساب مي‌آيند. در اين مطلب به مشکلات اين استارت آپ ها اشاره شده است.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۶ : ۱۱
معاون فناوري و نوآوري وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: آماده تعامل و همکاري لازم با تمامي استان هاي کشور از جمله کهگيلويه و بويراحمد براي توسعه کسب و کار با رويکرد فناوري اطلاعات بوده و از نخبگان و فرهيختگان اين استان نيز حمايت همه جانبه مي کنيم.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۵ : ۴۱
يک کارشناس با اشاره به موانع رشد تجارت الکترونيکي در کشور، تعدد وجود مراجع و متوليان مختلف را براي حوزه کسب و کارهاي اينترنتي يک عامل بازدارنده و دست و پاگير توصيف کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۵ : ۳۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي