سرویس کسب و کار
دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور جوانان از به نتیجه رسیدن تفاهمنامه های به امضا رسیده در حوزه حمایت از کسب و کارهای نوپا در سفر وزیر ارتباطات به استان بوشهر خبر داد و گفت: با استقرار شتابدهنده ارتباط کسب وکارهای نوپای حوزه ICT استان بوشهر جلسه ای با سرمایه گذاران برقرار شد تا این استان پایلوتی برای توانمندسازی کسب وکارها در کشور باشد.
همراه با برگزاری نمایشگاه ادوات و تجهیزات آتش نشانی گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی در حسینیه ارشاد
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد با گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی از تاریخ 10 تا 13 مهرماه نمایشگاهی از ادوات و تجهیزات آتش نشانی در ساعات کاری برپا نموده و برای قدردانی از ایثارِ آتش نشانان، عضویت سه ماهه کتابخانه به شاغلین خدمات آتش نشانی هدیه می‌دهد.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۶ : ۳۱
دفتر مطالعات نوین مرکز پژوهشهای مجلس، احکام مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات در برنامه ششم را بررسی کرد. برمبنای این احکام، متوسط رشد سالیانه ۹.۵درصدی اشتغال برای این بخش پیش بینی شده است.
۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۱ : ۲۰
مدير اسبق برنامه‌هاي مايکروسافت و آمازون، بعد از کناره‌گيري از پست دولتي‌اش در وزارت ارتباطات به دليل دوتابعيتي بودن، مسئول بخش جديدالتأسيس اپراتور دوم ارتباطي شد تا راه را براي فعاليت کسب‌وکارهاي نوپا هموار کند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴ : ۲۰
یک کارشناس حوزه بانکداری الکترونیکی با اشاره به سیستم‌های پرداخت آفلاین آنها را یک سیستم کارا و پرسرعت‌ در انجام پرداخت‌های خرد روزانه شهروندان عنوان کرد.
۱۳۹۶/۶/۳۱ - ۲۱ : ۴
تعداد فروشگاه‌های اینترنتی که اقدام به اخذ نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت کرده‌اند به 25 هزار فروشگاه رسید.
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۲ : ۵۴
يک مدرس دانشگاه با تشريح يکي از آخرين تکنيک‌هاي روز حوزه فناوري اطلاعات توضيح داد که چگونه مي‌توان از قدرت پردازشي چند رايانه به صورت همزمان براي انجام عمليات‌هاي کامپيوتري خود استفاده کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳ : ۳۳
«اپليکيشن‌هاي درخواست خودرو» در ايران، از مورد توجه‌ترين استارت‌آپ‌هاي ايراني به حساب مي‌آيند. در اين مطلب به مشکلات اين استارت آپ ها اشاره شده است.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۶ : ۱۱
معاون فناوري و نوآوري وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: آماده تعامل و همکاري لازم با تمامي استان هاي کشور از جمله کهگيلويه و بويراحمد براي توسعه کسب و کار با رويکرد فناوري اطلاعات بوده و از نخبگان و فرهيختگان اين استان نيز حمايت همه جانبه مي کنيم.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۵ : ۴۱
يک کارشناس با اشاره به موانع رشد تجارت الکترونيکي در کشور، تعدد وجود مراجع و متوليان مختلف را براي حوزه کسب و کارهاي اينترنتي يک عامل بازدارنده و دست و پاگير توصيف کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۵ : ۳۶
دومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری، برترین سازمانهای صنعت و معدن و تجارت استانی برای استفاده از ابزار فناوری اطلاعات در کسب و کار معرفی و تقدیر می شوند.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۵ : ۳۳
يک کارشناس حوزه تجارت الکترونيکي با اشاره به عدم صراحت قانون در حوزه مسائل تجارت الکترونيکي اين مساله را باعث برداشت‌هاي مختلف از قانوني واحد در حوزه تجارت الکترونيک ارزيابي کرد.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۲۲ : ۹
يک کارشناس حوزه تجارت الکترونيک ايده تجارت الکترونيکي را باعث حذف واسطه‌ها و دلالان از فضاي بازار تجارت محصولات دانست.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۳ : ۲۰
مدير يک کسب و کار مبتني بر شبکه هوشمند با تاکيد بر اينکه حکم قضايي براي قطع دسترسي سراسري به شبکه هوشمند وجود ندارد گفت: مخابرات چرا دستور سازمان تنظيم مقررات داير بر وصل فوري شماره‌هاي 909907 را اجرا نمي‌کند؟
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۳ : ۸
حاشیه‌های تشکیل اتحادیه جدید کسب‌وکارهای مجازی همچنان ادامه دارد. با وجود این، یکی از اعضای منتخب هیات‌مدیره این اتحادیه با بیان اینکه اتحادیه حداکثر تا دو هفته آینده فعالیت خود را آغاز می‌کند، گفت: با توافق بین اعضای هیئت مدیره این اتحادیه شروعی قوی را تجربه می کند.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۰ : ۱۶
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای گفت: طبق قانون نظام صنفی کشوری و آخرین اصلاحات مصوبه سال 92 مجلس شورای اسلامی، تشکیل اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی، غیرمجاز است.
۱۳۹۶/۶/۴ - ۲۳ : ۵۲
چندی پیش سازمان تجارت و توسعه سازمان ملل، ایران را از منظر آمادگی برای تجارت الکترونیک در بین 10 کشور برتر آسیا و اقیانوسیه قرار داد.
۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۴ : ۲۵
آرشيو خبر ها

نظرسنجي