سرویس کسب و کار
رييس جمهور صبح امروز با حضور در وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات از نمايشگاه کسب و کارهاي آينده بازديد کرد.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره نحوه پرداخت ماليات توسط کسب و کارهاي مجازي مانند اسنپ و تپسي و ... گفت: فضاي ماليات اين کسب و کارهاي الکترونيکي بايد شفاف شود.
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۲۲ : ۳۵
عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اينکه دولت با فراهم کردن زمينه هاي لازم براي سرمايه گذاري مي تواند به شکوفايي مشاغل نوپا کمک کند، گفت:قانون زدايي از برخي قوانين براي بازشدن مسير "استارت آپ" ها گامي ضروري است.
۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۵ : ۹
يک کارشناس مطرح کرد: کارت‌هاي بانکي ايمن نيستند
يک کارشناس با مطمئن توصيف کردن سيستم بانکداري الکترونيکي در کشور تنها خلا امنيتي در اين مورد را استفاده از کارت‌هاي بانکي مغناطيسي در کشور دانست.
۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۴ : ۹
شرکت ام تي ان که بخشي از سهام شرکت اوپراتور تلفن همراه ام تي ان ايرانسل ايران را نيز در اختيار دارد گفته، انتظار دارد در بازار ايران از رشد اقتصاد اين کشور و همچنين جمعيت جوان ايران به ويژه در بخش خدمات ديجيتال منتفع شود.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۲ : ۵۶
معاون وزیر ارتباطات گفت: طی چهار سال دولت یازدهم،80میلیارد تومان وام از 140 میلیارد تومان محل وجوه اداره شده این وزارتخانه به شرکت های فناوری اطلاعات به طور کامل اختصاص یافت.
۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۴ : ۴
اپلیکیشن تاکسی یاب اسنپ ادعای معاون وزیر راه‌ درباره احضار به دادگاه به دلیل سفرهای برون شهری را رد و اعلام کرد که هیچ گاه از سوی یک نهاد قضایی درباره مسائل مربوط به حمل و نقل احضار نشده‌اند.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۵ : ۳۶
معاون دولت الکترونيک عنوان کرد: ارايه بستر بازار اپليکيشن ها در دولت همراه
معاون دولت الکترونيک سازمان فناوري اطلاعات با اشاره به افتتاح فاز نخست دولت الکترونيک در هفته آينده ، گفت : موضوع دولت الکترونيک يکپارچگي خدمات و همگرايي دستگاه ها براي ارايه سرويس است .
۱۳۹۶/۵/۶ - ۱۱ : ۳۸
معاون مرکز ملی فضای مجازی از بررسی عوامل موثر در ایجاد اشتغال و تولید محتوا در فضای مجازی با هدف رفع موانع اشتغال کسب و کارهای این حوزه، خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۲۲ : ۵۲
مديرکل خدمات پس از فروش مخابرات منطقه تهران از آغاز فرآيند بازاريابي ثبت مشاغل در سامانه 118 از اول مردادماه خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۳ : ۴۸
سخنگوي شرکت مخابرات ايران با اعلام آغاز فعاليت مرکز شتابدهي ايده هاي مخابرات ايران از فراخوان عمومي براي جذب ايده در اين مرکز خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۳ : ۲۴
شرکت سامسونگ ایران با استفاده از اپلیکیشن Smart Tutor امکانی را فراهم کرده تا کاربران، مشکلات گوشی خود را از راه دور با کمک کارشناسان متخصص برطرف کنند.
۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۹ : ۵۸
پليس فتا به مشتريان خريد اينترنتي از سايت‌هاي آگهي رايگان هشدار داد.
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۲۱ : ۳۰
از ساعاتي قبل يکي از بزرگترين سايت‌هاي اشتراک ويدئو ايراني دچار اختلال شده که اين اختلال به سرويس‌دهي ديتاسنتر مربوط است.از ساعاتي قبل يکي از بزرگترين سايت‌هاي اشتراک ويدئو ايراني دچار اختلال شده که اين اختلال به سرويس‌دهي ديتاسنتر مربوط است.
۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۹ : ۴۳
با راه‌اندازي فاز اول از پروژه« ارتقاي سامانه ترجمه‌ماشيني دو سويه انگليسي – فارسي، کيفيت ترجمه زوج زبان انگليسي – فارسي به صورت محسوسي ارتقا مي‌يابد.
۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۲۳ : ۹
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به لزوم اشغال نيمي از بازار داخلي بازي در پنج سال آينده، از در اولويت قرار گرفتن لايحه‌اي مربوط به قانون کپي‌رايت در ماه جاري خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۶ : ۳۴
بعد از رونق کسب و کارهاي اينترنتي و ثبت تعداد بالايي از فعالان اين حوزه موضوع تشکيل اتحاديه صنفي کسب و کارهاي اينترنتي مطرح شده است که رئيس مرکز توسعه تجارت الکترونيکي وزارت صنعت، معدن و تجارت اين مرکز را محل اصلي جمع‌آوري اطلاعات مربوط به اين کسب و کارها اعلام کرد.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۴ : ۲۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي