سرویس وبگشت
رئیس سازمان فضایی ایران عنوان کرد ایران یکی از 9کشور برتر دنیا در ساخت ماهواره
رئیس سازمان فضایی گفت: ایران در کنار امریکا، روسیه، اروپا و کانادا جز 9کشور برتر دنیا در ساخت ماهواره است.
جان وون تشنر، يکي از اولين طراحان مرورگرهاي اينترنتي در جهان مي‌گويد گوگل از موقعيت برتر خود در اينترنت سوءاستفاده مي‌کند.
۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۷ : ۱۷
به اعتقاد برخي کارشناسان، جوي که در حال حاضر وجود دارد نشان مي‌دهد در خانواده تمام مسوولان کشور به زودي يک استارت‌آپ‌ ايجاد مي‌شود و اين فرهنگ‌سازي چهره مسوولان و ديدگاه و رويکرد آنها را علي‌رغم چالش‌هاي موجود، نسبت به موضوع کسب‌وکارهاي نوپا عوض مي‌کند.
۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۳ : ۴۵
مديرعامل شرکت ملي پست از ابلاغ نمودار سازماني جديد شرکت ملي پست توسط سازمان امور اداري و استخدامي کشور، خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۲۳ : ۱۲
مسئول دفتر هماهنگی امور ایثارگران وزارت و شرکتهای وابسته، به نمایندگی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به استان سیستان و بلوچستان سفر و از خانواده شهدای وزارت ارتباطات و شرکتهای وابسته، تقدیر کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۵ : ۵۱
معاون وزير ارتباطات با بيان اينکه ايران شکاف عميق تکنولوژيک نسبت به کشورهاي پيشرفته دنيا دارد، گفت: در ايران بيشتر مصرف کننده تکنولوژيهاي وارداتي هستيم.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱ : ۴۷
تيم پشتيباني گوگل در پاسخ به چرايي قطع دسترسي تعدادي از سايت‌هاي اينترنتي ايراني به سرويس «گوگل آناليتيکس» «نقض سياست‌هاي سرويس آناليتيکس» را دليل قطع دسترسي سايت‌هاي ايراني عنوان کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱ : ۴۵
یکی از کاربران موبایل های سونی به دلیل انفجار با سوختگی درجه ۳ دستانش روبرو شده و اکنون تقاضای دریافت غرامت ۱۰ هزار پوندی از این شرکت دارد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱ : ۴۳
جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر (فاب) به محصولاتی که از جنبه‌های گوناگون علمی‌ فناوری، سیاستی‌ مدیریتی و نیز فرهنگی‌ اجتماعی در بالاترین سطح باشند، تعلق می گیرد.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۳ : ۲۹
وزير ارتباطات، معاونان، مديران و همکاران وزارت ارتباطات ظهر امروز در مرقد امام خميني ( ره ) حاضر شدند و با آرمان هاي امام و شهدا تجديد بيعت کردند.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۲۰ : ۰
تفاهم‌نامه ارسال پیامک برای دریافت صدقه پیامکی بر راه‌اندازی موسسه امداد اول توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) و اپراتور اول تلفن همراه منعقد شد.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۲۲ : ۲۰
سرپرست معاونت اطلاعات علم و فناوری ایران در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) منصوب شد.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۴ : ۴۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اینستاگرام خود درگذشت تعدادی از دانش آموزان هرمزگانی را تسلیت گفت.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۳ : ۴۵
امروزه ايرانيان زيادي در حوزه فناوري در آمريکا فعال هستند و توانسته اند به مدارج عالي مديريتي رسيده و چشم ها را خيره کنند.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۲۳ : ۲۱
نخستین پیگیری وزیر ارتباطات از مشکل کندی بازی‌های آنلاین، به بهبود سرعت 3 بازی و اتصال مستقیم با2 شرکت سازنده بازی‌های رایانه‌ای منجر شد.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۲۳ : ۱۵
تمبر يادبود شهيد حججي امروز در مراسم معارفه وزير ارتباطات رونمايي شد.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۳ : ۳۴
معاون اول رئيس جمهور گفت: کساني که عليه آذري جهرمي مطلبي گفتند مجبور مي شوند از او حلاليت بطلبند.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۳ : ۱۳
آرشيو خبر ها

نظرسنجي