سرویس وبگشت
براساس گزارش اتحاديه جهاني مخابرات (ITU) وضعيت ايران در توسعه ارتباطات و فناوري اطلاعات در رده‌بندي جهاني6 رتبه و در رده‌بندي منطقه‌اي 4 رتبه بهبود يافته است.
امروزه ايرانيان زيادي در حوزه فناوري در آمريکا فعال هستند و توانسته اند به مدارج عالي مديريتي رسيده و چشم ها را خيره کنند.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۲۳ : ۲۱
نخستین پیگیری وزیر ارتباطات از مشکل کندی بازی‌های آنلاین، به بهبود سرعت 3 بازی و اتصال مستقیم با2 شرکت سازنده بازی‌های رایانه‌ای منجر شد.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۲۳ : ۱۵
تمبر يادبود شهيد حججي امروز در مراسم معارفه وزير ارتباطات رونمايي شد.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۳ : ۳۴
معاون اول رئيس جمهور گفت: کساني که عليه آذري جهرمي مطلبي گفتند مجبور مي شوند از او حلاليت بطلبند.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۲۳ : ۱۳
شکاف ديجيتالي عوامل متعددي از جمله عدم توازن جوامع در استفاده از فناوري‌هاي نو، فقدان منابع مالي لازم، عدم آگاهي مردم از نحوه استفاده فناوري‌هاي نو و مشکلات ايجاد شبکه دسترسي در مناطق محروم و روستايي دارد. با فرهنگ‌سازي ورود اينترنت به خانوارها و ايجاد زيرساخت‌هاي مناسب در مناطق کمتر توسعه‌يافته بايد در راستاي کاهش شکاف ديجيتال گام برداشت.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۲۰ : ۵۱
وزير ارتباطات گفت: مساله حذف اپلکيشنهاي ايراني در اپل توسط دکتر ظريف و وزارت امور خارجه در حال پيگيري است و اين مساله حل خواهد شد.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۲۰ : ۴۹
از پاییز امسال تنها کودکان کم سن و سال راهی مدارس و کلاس‌های درس نمی‌شوند، بلکه ربات‌ها هم در مهدکودک‌ها حضور می‌یابند.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۰ : ۱۱
در حالي که اپل تعدادي از اپليکيشن‌هاي ايراني را از روي اپ استور خود حذف کرده جشنواره متولد ايران با هدف حمايت از توليدات ايراني در صنعت موبايل به مدت يک هفته‌ در فضاي مجازي برپا شد.
۱۳۹۶/۶/۴ - ۲۳ : ۴۵
به دليل حذف اپليکيشن هاي ايراني از فروشگاه اپليکيشن اپل ( اپ استور) ، کمپين توقف حذف اپليکيشن هاي ايراني از اپ استور تشکيل شد. وزير ارتباطات نيز به اين کمپين پيوسته است.
۱۳۹۶/۶/۴ - ۲۳ : ۴۱
عضو هیات مدیره اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی معتقد است که برای مقابله با اقدام شرکت اپل در حذف اپلیکیشن ها از اپ استور، وزرای ارتباطات، امور خارجه و صنعت باید قاطعانه برخورد کنند.
۱۳۹۶/۶/۴ - ۲۳ : ۳۶
اپل حذف بسياري از برنامه هاي محبوب گوشي آيفون از App Store را به بهانه تحريم هاي آمريکا آغاز کرده و با اين کار موجب اعتراض هاي جهاني شده است.
۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۳ : ۴۳
مديرعامل يک شرکت بازي‌سازي،از انجام توافقات نهايي براي انتشار بازي «مزرعه شمالي» در بازارهاي بين‌المللي خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۳ - ۲۲ : ۰
بنابر آمار، تنها به نيمي از آمريکايي هايي که از افسردگي رنج مي برند ياري رسانده مي شود و حالا گوگل مي خواهد به نوبه خود، ميزان ياري رساني به اين افراد را افزايش دهد.
۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۴ : ۳۶
در هفته هاي اخير بسياري از نرم افزارهاي ايراني فعال در زمينه تحويل غذا، خريد اينترنتي و ساير خدمات از اپ استور حذف شده اند.
۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۴ : ۳۲
در حالي که رقابت براي توليد خودروهاي خودران به شدت در جريان است، برخي شرکت هاي فناوري هم دنبال توليد تاکسي هاي پرنده تا کمتر از يک دهه آينده هستند.
۱۳۹۶/۶/۲ - ۲ : ۵۰
پس از بازتاب منفي بسيار گسترده تلاش وزارت دادگستري آمريکا براي شناسايي کاربران يک سايت ضدترامپ، تلاش هاي دولت در اين زمينه متوقف شده است.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۷ : ۱۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي