سرویس وبگشت
رئیس سازمان فضایی ایران عنوان کرد ایران یکی از 9کشور برتر دنیا در ساخت ماهواره
رئیس سازمان فضایی گفت: ایران در کنار امریکا، روسیه، اروپا و کانادا جز 9کشور برتر دنیا در ساخت ماهواره است.
بازرسان سازمان بازرسی کل کشور برای بررسی فوق‌العاده‌ی طرح‌های جدید فروش گروه خودروسازی سایپا در ساختمان این گروه خودروسازی مستقر شدند. بدین ترتیب سازمان بازرسی کل کشور راهی را برای شکایت مشتریان از سایپا اعلام کرده است.
۱۳۹۴/۱۲/۱۳ - ۱۳ : ۷
فناوری، جزو لاینفک زندگی است و همه سیاستمداران جهان نیز تلاش می‌کنند از وسایل فناورانه، بهترین استفاده را ببرند و دراین میان، دولت امریکا در این زمینه گوی سبقت را از بقیه ربوده است.
۱۳۹۴/۱۲/۱۳ - ۱۳ : ۶
رسانه ها مثل اکثر پدیده ها ارزش ذاتی خاصی ندارند و بنا به کاربری و کاربردشان دارای جهت گیری و ثمر بخشی در راستای خواسته های ما می شوند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۳ - ۱۲ : ۱۴
کمپانی سامسونگ گزارش کرده است که در حال مذاکره با دیگر تولید کنندگان گوشی های هوشمند است که علاقمند به خرید صفحه نمایش خمیده ی استفاده شده در S7 Edge هستند. هواوی و شیائومی و کمپانی های دیگری از این صفحه نمایش ها در گوشی های خود استفاده خواهند کرد اما با طراحی اختصاصی خود و این گونه نخواهد بود که تنها یک کپی برداری از صفحه نمایش S7 Edge باشد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۳ - ۱۱ : ۱۳
معرفی استاندارد های جدید تصویری موردی بود که در اواخر سال 2015 توسط چند کمپانی اعلام شده بود.از آنجایی که با سخت افزارهایی تشنه به پردازش طرف هستیم و از سوی دیگر بالا رفتن دقت های تصویری،موجبات معرفی استانداردهای جدید فراهم شده است.این حساسیت در زمینه کارت گرافیک و مانیتور بسیار بیشتر احساس می شود.این شما و این هم استاندارد جدیدی که به زودی شاهد عرضه سخت افزارهایی به همراه آن هستیم.
۱۳۹۴/۱۲/۱۳ - ۱۱ : ۱۳
تا به حال اين سوال براي شما پيش آمده است که اولين تلفن همراه توسط کدام کمپاني عرضه شد و چه قابليت هايي داشت؟ در مورد گران‌ترين گوشي جهان چه مي‌دانيد؟ بالاترين آمار فروش موبايل مربوط به کدام شرکت است و يا اولين گوشي‌هوشمند چه امکاناتي داشته است؟ پاسخ اين سوال ها را مي‌توانيد در ادامه بيابيد.
۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۲۲ : ۷
تلویزیون امروزه کالایی مهم، اساسی و ضروری به ‌شمار می‌رود. کاربران معمولاً هنگام خرید تلویزیون، وقت زیادی برای بررسی انواع مدل‌های موجود در بازار صرف می‌کنند تا محصولی انتخاب کنند که هم نیازشان را برطرف کند و هم با توجه به بودجه‌شان از بهترین و بیشترین کارایی برخوردار باشد.به همین دلیل توجه به برخی ویژگی‌های یک تلویزیون در هنگام خرید، باعث می‌شود تا خرید این کالای اساسی به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.
- ۰ : ۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي