سرویس وبگشت
اولين رويداد استارتاپ ويکند سلامت روان الکترونيک توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همکاري دفتر سازمان امور دانشجويان وزارت علوم و دانشگاه هاي منطقه يک تهران برگزار مي شود.
جمعي از مديران وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و پژوهشگاه فضايي ايران با حضور در منزل شهيد احمد حاتمي، از خانواده اين شهيد تجليل کردند.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۶ : ۰
به تازگي باگي در «موتور مديريت» (Management Engine) جديدترين نسل پردازنده هاي اينتل کشف شده که امکان در دست گرفتن کامل کنترل يک رايانه را از راه دور فراهم مي آورد. اين نقص نه فقط در پردازنده هاي نسل هشتمي اينتل که در دو نسل پيش از آن نيز وجود دارد.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۲ : ۳۱
یک عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به آسیب‌های امواج الکترومغناطیسی بر مغز و گوش افراد، دردهای مزمن، سر شدگی پا و حتی مشکلات روانی را از جمله این آسیب‌ها برشمرد.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۲ : ۳۲
معاون وزير، رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت ملي پست گفت: توسعه زيرساخت هاي فناوري و عمراني، اولويت اصلي شرکت ملي پست است.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۳ : ۵۴
آژانس ارتباطات و فناوری آلمان استفاده از ساعت‌های هوشمند را برای کودکان و نوجوانان ممنوع اعلام کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۳ : ۴۲
در دنياي تکنولوژي، کوچ کردن از سيستم عامل هاي مختلف به يکديگر اتفاق طبيعي است. اگر نسبت به مزيت هاي iOS هيجان زده ايد، خريد يک آي ديوايس منطقي ترين کار ممکن بوده و در صورتي هم که مي خواهيد با دست بازتر به شخصي سازي اسمارت فون تان بپردازيد، اندرويد گزينه به مراتب بهتري نسبت به iOS به شمار مي رود.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۱ : ۱
قرارداد فاز دوم طرح و توسعه شهرک بین‌المللی فاوا در منطقه ویژه اقتصادی پیام، میان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به نمایندگی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت سنگاپوری Galaxy امضا شد.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۰ : ۴۱
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از امضای قرارداد فاز دوم طراحی و توسعه شهرک بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات در منطقه ویژه اقتصادی پیام میان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت سنگاپوری Galaxis Venture، وابسته به مجموعه صاحب نام EDIS سنگاپور، خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۴ : ۵۲
نخستين تصاوير ماهواره اي پردازش شده از مناطق زلزله زده و حادثه ديده در ايران و عراق توسط سازمان فضايي ايران منتشر شد.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۰ : ۴۳
ستاد توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات و فضاي مجازي معاونت علمي‌وفناوري رياست‌جمهوري با دانشکده علمي کاربردي پست و مخابرات ايران تفاهم‌نامه همکاري امضا کردند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۲۲ : ۳۱
يک هکر مسلمان با حمله به وب سايت خبري اعماق متعلق به گروه تروريستي داعش آن را هک کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۶ : ۳۶
مديرعامل پست‌بانک‌ايران ضمن ابراز همدري با حادثه‌ديدگان زلزله‌ استان کرمانشاه از پرداخت تسهيلات 10 ميليون توماني به خانواده‌هاي آنان خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۳ : ۳۳
کارکنان وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، در راستاي کمک به مردم زلزله زده غرب کشور، 5 هزار تخته پتو و 500 عدد چادر تهيه و به مناطق زلزله زده ارسال مي کنند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۹ : ۲۳
برای تعیین وضعیت کیفیت و هزینه ارائه خدمات ابری مرکز داده در کشور در نظرسنجی از مراکز داده خصوصی عمده مشکلات مراکز داده داخلی در ارائه خدمات مورد پرسش قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۸ : ۱۷
کارگاه آموزشی بررسی تکنولوژیهای به کار گرفته شده در جلوه های ویژه سینما در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۷ : ۵۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشستی با وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت تدوین سند اقدام مشترک برای به کارگیری فناوری های فضایی در بخش کشاورزی، به منظور مدیریت بهینه مصرف آب، تاکید کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۵ : ۲۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي