سرویس وبگشت
سوال سه نماينده از وزراي علوم، راه و ارتباطات اعلام وصول شد.
موفقیت یا شکست در راه‌اندازی استارتاپ، شاید تنها در مورد دانستن چگونگی و چرایی انجام اقدامات در مراحل مختلف راه‌اندازی آن است و اینکه مراحل بعدی که باید انجام دهیم روشن نباشد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۶ : ۲۹
هفدهمين دوره مسابقات برنامه‌نويسي ACM-ICPC از سوي دانشگاه صنعتي اميرکبير در روز 12 آبان ماه امسال برگزار خواهد شد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۵ : ۵۵
گوگل از ارائه برنامه امنيتي جديدي به نام Advanced Protection براي کاربران حساب هاي شخصي خود خبر داده که باعث مي شود امنيت حساب هاي کاربري آنها افزايش يابد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۵ : ۵۱
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات با اشاره به اجرای آیین نامه پیوست فناوری در 3 ماه گذشته در این وزارتخانه از بررسی 6 پروژه شرکت پست و تصویب 3 پروژه برای تدوین پیوست فناوری خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۵ : ۴۰
شرکت‌کنندگان پس از قبولی در آزمون مشاوران فناوری اطلاعات الکترونیکی و اخذ مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، قادر خواهند بود با عنوان کارشناس مشاور در مناقصات و پروژه‌های مشاوره فناوری اطلاعات حضور یابند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۸ : ۵۲
با تصویب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات؛ شرایط جدید راه اندازی دفاتر پیشخوان خدمات اعلام شد
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، مقررات صدور و واگذاری پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی را تصویب کرد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۳ : ۵۶
دبیر شورایعالی فضای مجازی کشور در پاسخ به سؤالی درباره فیلترینگ کانال‌های ضد انقلاب، گفت: به پیشنهاد اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه موضوع فیلتر کانال‌های ضدانقلاب در دستور کار قرار می‌گیرد.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳ : ۳۱
انتشار یک برنامه قلابی بلوکه کننده آگهی در فروشگاه آنلاین گوگل باعث فریب 37 هزار کاربر شد که با نصب آن بر روی گوشی‌های خود امنیت خودشان را به خطر انداختند.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۷ : ۲۶
لو رفتن رمز یا رمز دوم مشترکان بانک‌ها یکی از نگرانی‌های سیستم بانکی و نظام رایانه‌ای است. به همین دلیل راهکارهای متعددی به دارندگان حساب‌های بانکی ارائه می‌شود تا از این مشکل جلوگیری شود.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴ : ۳۶
شرکت اچ پي با بي‌دقتي به متخصصاني که با روس ها همکاري داشتند اجازه داد تا به کدهاي منبع يک نرم افزار امنيت سايبري که مورد استفاده وزارت دفاع آمريکا بوده، دسترسي پيدا کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴ : ۲۷
اپل قصد دارد در آپدیت سیستم عامل جدید خود ایموجی هایی جدید را عرضه کند.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۰ : ۶
وزير ارتباطات در حکمي، دستور تشکيل کميته ارتقاي کيفيت ارتباطي عتبات عاليات در اربعين حسيني را صادر کرد.
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۱ : ۲۸
وزیر ارتباطات گفت: همانطور که رئیس‌جمهور روز گذشته اعلام کردند برجام قابل مذاکره مجدد نیست زیرا در آن زمان با شرایط و ابعاد مشخص به یک توافق بین‌المللی رسیده‌‌ایم.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۲۳ : ۳۲
خرید لباس بر اساس سلیقه هر فرد به خصوص در فضای آنلاین کار دشواری است. اما سایتی به نام Finery این کار را برای مشکل پسندان ساده کرده است.خرید لباس بر اساس سلیقه هر فرد به خصوص در فضای آنلاین کار دشواری است. اما سایتی به نام Finery این کار را برای مشکل پسندان ساده کرده است.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۲۳ : ۲۱
اگر ازجمله کساني باشيد که به شما مي‌گويند فيلم‌باز، يعني از آن خوره‌هاي فيلم باشيد که منتظرند فيلمي منتشر شود تا به‌عنوان نخستين افراد در اين سوي دنيا آن را تماشا کنند، قطعا نام سايت تايني‌موويز را شنيده‌ايد؛ سايتي که ساليان‌ سال است در زمينه دانلود فيلم و سريال يکي از نام‌هاي موثر در اين سرزمين است؛ سايتي که در سال‌هاي اخير با افزودن قابليت‌هايي جديد چون دوبله فيلم‌هاي سينمايي به‌طور اختصاصي و البته با حضور صداپيشگان معتبر کشور نقش خود را موثرتر هم کرده است؛ سايتي که مي‌شود گفت حرف اول را در اين حيطه مي‌زند.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۲۲ : ۷
وزیر ارتباطات در واکنش به اعتراض کاربران به تعطیلی یک سایت فیلم و سریال، گفت: این سایت فیلتر نشده و وزارت ارتباطات در تعطیلی آن نیز نقشی نداشته است.
۱۳۹۶/۷/۸ - ۱۴ : ۲۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي