سرویس اپراتورها
همراه اول به مناسبت 24 سالگی تلفن همراه در ایران تا 100 گیگابایت اینترنت به مشترکان خود هدیه می‌دهد
بازوی حاکمیتی وزارت ارتباطات در امر قانون‌گذاری هم‌زمان با اعمال نرخ‌های جدید اینترنت ثابت (ADSL)، مهلت شش ماهه‌ای را برای شرکت‌های اینترنتی جهت جداسازی ترافیک در نظر گرفت.
۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۱۹ : ۴۷
مقایسه تعرفه های اینترنت پرسرعت شرکت های آسیاتک، پارس آنلاین،پیشگامان ، داتک ، شاتل ، صبانت ، مخابرات و های وب .
۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۱۱ : ۳۷
مقایسه تعرفه های اینترنت پرسرعت شرکت های آسیاتک، پارس آنلاین،پیشگامان ، داتک ، شاتل ، صبانت ، مخابرات و های وب .
۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۱۰ : ۵۲
اینترنت پیشگامان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت در ایران است که بطور مختصر به تعرفه ها و قیمت گذاری های اشتراک اینترنت پرسرعت این شرکت می پردازیم.
۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۹ : ۳۶
با تصمیم‌گیری‌های اخیر وزارت ارتباطات درباره کاهش تعرفه‌های دیتا، حداقل نرخ ماهیانه برای یک خط اینترنت 128Kbps با ترافیک دو گیگا بایت به 7500 تومان رسید.
۱۳۹۵/۴/۲۴ - ۱۹ : ۳۴
تعرفه‌ سیم‌کارت‌های اعتباری در هاله ابهام از اول مرداد اینترنت موبایل ارزان می‌شود
تعرفه استفاده از هر کیلوبایت داده آزاد همراه برای مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی بر اساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات از ابتدای مرداد ماه از ۰.۵ ریال به ۰.۴ ریال کاهش خواهد یافت.
۱۳۹۵/۴/۲۳ - ۱۸ : ۱۶
با توجه به بازار وسیع خدمات دهندگان سرویس های اینترنت پرسرعت، با کمی دقت می توان بین هزینه تمام شده ی سرویس و کیفیت آن تعادل ایجاد کرد.
۱۳۹۵/۴/۲۳ - ۱۲ : ۳۳
هم‌زمان با اجرای ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه نگاهی به یکی از ملاک‌های مهم مهاجرت مشترکان به اپراتورهای دیگر می‌اندازیم.
۱۳۹۵/۴/۲۲ - ۰ : ۴۶
شمار افرادی که از بسته‌های مختلف اینترنت موبایل استفاده می‌کنند طی سال‌های گذشته رشدی چشم‌گیری داشته و به همین دلیل شناسایی بسته‌هایی که مقرون به صرفه‌تر است می‌تواند در مدیریت هزینه‌های کاربران نقش مهمی داشته باشد.
۱۳۹۵/۴/۲۱ - ۹ : ۵۰
ارائه کمپین روستایی در مراکز روستایی مناطق مخابراتی 7،6،5،4،3،2و البرز
۱۳۹۵/۴/۷ - ۱۹ : ۳۲
طرح های مختلف شرکت های ارائه دهنده خدمات ADSL به منظور هدفمند سازی و برقراری تعادل در هزینه با خدمات دریافتی مشتریان ایجاد می شود.در این مطلب یکی از این طرح ها را معرفی می کنیم.
۱۳۹۵/۴/۲ - ۱۱ : ۱۶
قیمت ۲ بخش از زنجیره خدمات اینترنت شامل لایه انتقال و اینترنت زیرساخت کاهش یافت و اینترنت حداقل ۲۰ درصد برای کاربر نهایی ارزان می‌شود.
۱۳۹۵/۳/۳۱ - ۱۳ : ۱۹
سرویس های اینترنت شرکت مخابرات ایران گسترده ترین شبکه را در بازار خدمات ADSL کشور را در اختیار دارند.در این مطلب به بررسی اجمالی تعرفه های اعلام شده از طرف این شرکت برای خدمات اینترنت پرسرعت ADSL می پردازیم.
۱۳۹۵/۳/۳۱ - ۱۲ : ۲۶
ارائه خدمات تلویزیون اینترنتی سالهاست با اما و اگرهای بسیار همراه شده و به نوعی بی سرانجام مانده و حال در این خلاء برخی اپراتورهای تلفن همراه نسبت به ارائه این سرویس اقدام کرده‌اند.
۱۳۹۵/۳/۲۱ - ۱۲ : ۳۷
در آستانه اجرای ترابرد‌پذیری شماره‌های موبایل بررسی شد آخرین تعرفه مکالمات اپراتورهای تلفن همراه
طرح ترابرد‌پذیری شماره‌های موبایل تا چندی دیگر اجرایی می‌شود و در این میان برای جابه‌جایی مشترکان بین اپراتورهای سه‌گانه یکی از موضوعات مهم مباحث تعرفه‌ای به شمار می‌رود.
۱۳۹۵/۳/۲۰ - ۹ : ۵۴
شرکت داده گستر عصر نوین، به عنوان یکی از شرکت های وابسته به سازمان گسترش صنایع ایران، در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران آغاز نمود. دراین گزارش به شرح خدمات و تعرفه های سرویس ADSL شرکت داده گستر عصر نوین می پردازیم.
۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۲۳ : ۵۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي