سرویس اپراتورها
با اتمام بسته‌های اینترنتی برای کاربران، اینترنت آن‌ها با تعرفه‌ی آزاد محاسبه خواهد شد و به همین دلیل اپراتورها ملزم به اطلاع‌رسانی دقیق اتمام بسته به کاربران هستند؛ با وجود این، به نظر می‌رسد این اطلاع‌رسانی از سوی برخی اپراتورها برای برخی از کاربران به‌درستی اعلام نشده و هزینه‌هایی به آنان تحمیل شده است.
ارائه خدمات تلویزیون اینترنتی سالهاست با اما و اگرهای بسیار همراه شده و به نوعی بی سرانجام مانده و حال در این خلاء برخی اپراتورهای تلفن همراه نسبت به ارائه این سرویس اقدام کرده‌اند.
۱۳۹۵/۳/۲۱ - ۱۲ : ۳۷
در آستانه اجرای ترابرد‌پذیری شماره‌های موبایل بررسی شد آخرین تعرفه مکالمات اپراتورهای تلفن همراه
طرح ترابرد‌پذیری شماره‌های موبایل تا چندی دیگر اجرایی می‌شود و در این میان برای جابه‌جایی مشترکان بین اپراتورهای سه‌گانه یکی از موضوعات مهم مباحث تعرفه‌ای به شمار می‌رود.
۱۳۹۵/۳/۲۰ - ۹ : ۵۴
شرکت داده گستر عصر نوین، به عنوان یکی از شرکت های وابسته به سازمان گسترش صنایع ایران، در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران آغاز نمود. دراین گزارش به شرح خدمات و تعرفه های سرویس ADSL شرکت داده گستر عصر نوین می پردازیم.
۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۲۳ : ۵۰
اینترنت رسانی به روستاهای کشور یکی از اهداف‌ و پروژه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است. این پروژه از بهمن‌ماه به تدریج در روستاهای کشور در حال بهره‌برداری است.
۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۸ : ۳۱
مجموعه شرکت های پارس آنلاین جزء اولین سرویس دهندگان اینترنت در ایران است.در ادامه به بررسی تعرفه های سرویس ADSL این شرکت خواهیم پرداخت.
۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۳ : ۱۰
پس از اجرای طرح فروش دومرحله ای و قسطی 6 ماهه، جهت تسهیل خرید سیم کارت های دایمی، همراه اول طرح جدیدی را پیشنهاد می کند که به واسطه آن مشترکان با پرداخت ماهیانه 3500 تومان امکان دریافت سیم کارت دایمی خواهند داشت.
۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۲۳ : ۰
مدیر عامل اپراتور دوم ارتباطی تاکید کرد: در حال حاضر ایرانسل هیچ برنامه‌ای برای تغییر تعرفه‌های خود ندارد.
۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۱ : ۰
شرکت های مختلفی در حال ارائه سرویس های اینترنت پرسرعت با استفاده از زیرساخت های ارتباطی و کیفیت های متفاوت هستند.هدف ما از ارائه این مجموعه مطالب، شفاف سازی الگوهای مصرف و قیمت گذاری برای شما مصرف کننده گرامی است.
۱۳۹۵/۳/۵ - ۱۵ : ۱۰
در ادامه ی برنامه ی بررسی تعرفه های شرکت های ارائه دهنده خدمات ADSL ، این بار نوبت به شرکت انتقال داده‌های آسیاتک است تا مورد بررسی قرار گیرد.
۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۲۱ : ۰
شرکت آریا رسانا تدبیر(شاتل) یکی از سرویس دهنده های مطرح در عرصه ICT ایران است، که در این مطلب بخشی از تعرفه های سرویس +ADSL2 آن را مورد بررسی اجمالی قرار می دهیم.
۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۱۵ : ۳۰
مسئول راهبری طرح خدمات اجباری مخابراتی از واگذاری اینترنت پرسرعت برپایه فناوری ال تی ای به ۱۵ هزار روستا در هفته آینده و فروش اقساطی مودم اینترنت به این روستاییان خبر داد.
۱۳۹۵/۲/۱۷ - ۱۲ : ۴۰
همراه‌اول با هدف بهبود تجربه مشترکان اقدامات ویژه‌ای در بسته‌های اینترنتی خود انجام داده است.
۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۱۵ : ۲۹
به صرفه ترین سرویس های 128 ، 256 ، 512 ، 1024 ، 2048 ، 4096 ، 8192 ، 10240 براساس طرح یک ماهه در بین طرح های شرکت رهام داتک.
۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۱۷ : ۴۰
با مروری بر وعده وزیر ارتباطات/ اینترنت گران ایران ارزان می‌شود؟
وعده جدید وزارت ارتباطات برای کاهش قیمت اینترنتی که به گفته مرکز پژوهش‌های مجلس ۶۰۰ درصد گران‌تر از دیگر کشورهاست، همچون سال‌های گذشته اسمی محقق می‌شود یا رسمی هم خواهد شد؟
۱۳۹۵/۲/۱۱ - ۹ : ۲۹
رضایت نداشتن کاربران از خدمات ارتباطی و اینترنتی، پیگیری سازمان‌های ارائه‌دهنده این خدمات را می‌طلبد و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در برهه‌های مختلف زمانی، با راه‌اندازی سامانه‌های مربوط، راهی را برای کاربران باز کرده تا حداقل بتوانند گزارش‌ها و شکایات خود را به ثبت برسانند، اگرچه اقدام به حل مشکلات و جبران خسارات، خود دست یاری دیگری را می‌طلبد.
۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۱ : ۴۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي