سرویس اپراتورها
ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی ثابت معتقدند این‌که اپراتوری از یک بخش درآمد کسب کرده و بخش دیگری را رایگان عرضه کند، مصداق دامپینگ است که بازار رقابت را محدود و درنتیجه مشتری را در کیفیت و کمیت متضرر می‌کند.
مدير عامل شرکت ارتباطات زيرساخت ?گفت: شرکت ارتباطات زيرساخت در راستاي اجراي مصوبه کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات با توجه به شيوه جديد محاسبه تعرفه پهناي باند اينترنت، از ابتداي شهريور ماه سال جاري هزينه واگذاري اين خدمات به اپراتورها را حدود 20 درصد کاهش داد.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۵ : ۰
در حالي که کمتر از يک سال از آخرين تغييرات هيات مديره و مديرعاملي همراه اول مي‌گذرد، بار ديگر اين شرکت در آستانه تغييرات مديريتي قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۲۳ : ۵۶
هريک از اپراتورهايي که سيم‌کارت‌هاي دائمي دارند، براي پرداخت قبوض خود راه‌کارهايي را در نظر گرفته‌اند؛ اين امکانات شامل سامانه‌هاي الکترونيکي، کدهاي دستوري، تلفن‌بانک و اپليکيشن‌هاي پرداخت مي‌شود که البته برخي از اين امکانات از نظر مشترکان روش‌هاي بهتر و آسان‌تري براي پرداخت هستند.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۱ : ۵۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی جلسه‌ای با مدیران اپراتورهای تلفن همراه مهلت دو هفته‌ای برای ساماندهی وضعیت خدمات ارزش افزوده داد. اما این مهلت ابهامات زیادی را برای شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ارزش افزوده خلق کرد.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۴ : ۱۷
امروزه بيش از پيش مردم با واژه اپراتورهاي مجازي روبرو مي شوند و همين موضوع باعث شده تا سوالات زيادي در خصوص اين نوع اپراتورها پرسيده شود.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۴ : ۵۱
همراه اول به مناسبت 24 سالگی تلفن همراه در ایران تا 100 گیگابایت اینترنت به مشترکان خود هدیه می‌دهد
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۳ : ۱
شاتل موبایل از اجرای طرح ویژه اعطای حجم اینترنت رایگان 3G و 4G به ازای برقراری دقایق مکالمه برای مشترکان قدیمی و جدید سیم‌کارت‌های خود تا پایان تابستان 97خبر داد.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۷ : ۲۳
ايرانسل با هدف کمک به اشتغال‌زايي و حمايت از توسعه کسب و کارهاي موبايلي و در راستاي همکاري با برنامه‌نويسان اين حوزه، از پروژه بزرگ گيک» (Geek) رونمايي کرد.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۶ : ۲۳
ایرانسل همزمان با ارائه بسته‌های جدید برای مصرف کنندگان اینترنت ثابت (TD-LTE) قیمت بسته‌های اینترنت ثابت نسل‌های 4 و 4.5 خود را کاهش داد.
۱۳۹۷/۵/۵ - ۱۹ : ۳۶
حوزه ارتباطات وفناوري اطلاعات براي پيشگيري از وقوع اختلالات و جلوگيري از قطع ارتباط مردم در مواقع بحران برنامه ريزي هايي را انجام داده‌ است و براي آزمايش آنها مانورهايي در حوزه هاي مختلف برگزار مي کند.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۶ : ۲۲
شاتل موبایل تابستان امسال ارایه می کند مکالمه، پیامک و اینترنت رایگان سه ماهه
شاتل موبایل از اجرای طرح ویژه اعطای سه ماه مکالمه، پیامک و اینترنت تابستانی به همراه سیم‌کارت هدیه و اعطای حجم مضاعف اینترنت 3G و 4G به مشترکان خدمات ADSL شاتل خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۵ : ۵۱
همراه اول اعلام کرده که برای مشترکان زیان‌دیده شایعه اینترنت رایگان 120 گیگابایتی تمهیدات ویژه‌ای درنظر گرفت.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۴ : ۱۸
رييس سازمان فضايي ايران از تدوين مجوز اپراتور ماهواره سنجشي خبر داد و گفت: فناوري فضايي به زندگي مردم رسوخ کرده و اين مساله موجب افزايش رشد اقتصادي آن شده است.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۱ : ۴۶
ايرانسل بسته‌هاي رايگان و ويژه اينترنت ?G براي جام جهاني در روسيه معرفي کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۰ : ۲۱
مشترکان با بهره‌گیری از سامانه ثبت شکایات مبتنی بر مکان‌نمای جغرافیایی، می‌توانند شکایت خود را از خدمات اینترنتی، تلفن ثابت، تلفن همراه، خدمات پستی و ارتباطات رادیویی مربوط به هر یک از اپراتورها با ذکر مکان اعلام کنند و رگولاتوری نیز با نگاه مردم به ارزیابی اپراتورها می‌پردازد.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۲ : ۲۸
با ذکر مکان جغرافيايي از اپراتورهاي موبايل شکايت کنيد
با سامانه ثبت شکايات مبتني بر مکان‌نماي جغرافيايي، مشترکان مي‌توانند در صورت بروز اختلال از طرف اپراتورها، با مشخص کردن مکان جغرافيايي، ضمن اعلام مشکل به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، به حل اشکال توسط اپراتور کمک کنند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۲ : ۲۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي