سرویس اپراتورها
در صورتي که کاربران از هر يک از خدمات اينترنتي، تلفن ثابت، تلفن همراه، خدمات پستي، تشعشعات و دفاتر پيشخوان شکايتي دارند، مي‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت شکايات مبتني بر مکان‌نماي جغرافيايي، شکايت خود را ثبت کنند تا رگولاتوري به بررسي شکايات آن‌ها بپردازد.
شاتل موبایل از اجرای طرح ویژه اعطای حجم اینترنت رایگان 3G و 4G به ازای برقراری دقایق مکالمه برای مشترکان قدیمی و جدید سیم‌کارت‌های خود تا پایان تابستان 97خبر داد.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۷ : ۲۳
ايرانسل با هدف کمک به اشتغال‌زايي و حمايت از توسعه کسب و کارهاي موبايلي و در راستاي همکاري با برنامه‌نويسان اين حوزه، از پروژه بزرگ گيک» (Geek) رونمايي کرد.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۶ : ۲۳
ایرانسل همزمان با ارائه بسته‌های جدید برای مصرف کنندگان اینترنت ثابت (TD-LTE) قیمت بسته‌های اینترنت ثابت نسل‌های 4 و 4.5 خود را کاهش داد.
۱۳۹۷/۵/۵ - ۱۹ : ۳۶
حوزه ارتباطات وفناوري اطلاعات براي پيشگيري از وقوع اختلالات و جلوگيري از قطع ارتباط مردم در مواقع بحران برنامه ريزي هايي را انجام داده‌ است و براي آزمايش آنها مانورهايي در حوزه هاي مختلف برگزار مي کند.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۶ : ۲۲
شاتل موبایل تابستان امسال ارایه می کند مکالمه، پیامک و اینترنت رایگان سه ماهه
شاتل موبایل از اجرای طرح ویژه اعطای سه ماه مکالمه، پیامک و اینترنت تابستانی به همراه سیم‌کارت هدیه و اعطای حجم مضاعف اینترنت 3G و 4G به مشترکان خدمات ADSL شاتل خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۵ : ۵۱
همراه اول اعلام کرده که برای مشترکان زیان‌دیده شایعه اینترنت رایگان 120 گیگابایتی تمهیدات ویژه‌ای درنظر گرفت.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۴ : ۱۸
رييس سازمان فضايي ايران از تدوين مجوز اپراتور ماهواره سنجشي خبر داد و گفت: فناوري فضايي به زندگي مردم رسوخ کرده و اين مساله موجب افزايش رشد اقتصادي آن شده است.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۱ : ۴۶
ايرانسل بسته‌هاي رايگان و ويژه اينترنت ?G براي جام جهاني در روسيه معرفي کرد.
۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۰ : ۲۱
مشترکان با بهره‌گیری از سامانه ثبت شکایات مبتنی بر مکان‌نمای جغرافیایی، می‌توانند شکایت خود را از خدمات اینترنتی، تلفن ثابت، تلفن همراه، خدمات پستی و ارتباطات رادیویی مربوط به هر یک از اپراتورها با ذکر مکان اعلام کنند و رگولاتوری نیز با نگاه مردم به ارزیابی اپراتورها می‌پردازد.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۲ : ۲۸
با ذکر مکان جغرافيايي از اپراتورهاي موبايل شکايت کنيد
با سامانه ثبت شکايات مبتني بر مکان‌نماي جغرافيايي، مشترکان مي‌توانند در صورت بروز اختلال از طرف اپراتورها، با مشخص کردن مکان جغرافيايي، ضمن اعلام مشکل به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، به حل اشکال توسط اپراتور کمک کنند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۲ : ۲۸
در مراسم معارفه مديرعامل و اعضاي هيات مديره رايتل، محمد مهدي عطوفي به عنوان مديرعامل اين شرکت معرفي شد.
۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۴ : ۱۳
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري اعلام کرد: ميزان پايداري شبکه اپراتورهاي تلفن همراه پس از قطعي ناگهاني برق پايين‌تر از حد استاندارد است و اپراتورها موظف هستند طي سه ماه آينده اين مشکل را رفع کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۰ : ۵۰
اجراي کاهش ساعت کاري زنان شاغل در مخابرات براي کارمندان رسمي، پيمانکاري و شرکت هاي تابعه يکسان خواهد شد.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۳ : ۳۶
رييس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با اشاره به شکايت تعدادي از مشترکين ايرانسل مبني بر اعمال تعرفه آزاد اينترنت براي مشترکين داراي بسته هاي فعال در زمان استفاده از فيلتر شکن و VPN، گفت: بررسي سيستمهاي صورتحساب اين اپراتور از سوي رگولاتوري نشان مي‌دهد که محاسبه هزينه مشترکين داراي بسته فعال در چارچوب تعرفه‌هاي اعلامي انجام شده و مبناي محاسبه، تعرفه آزاد نبوده است.
۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۵ : ۳۸
در پي نارضايتي برخي کاربران از تصميم اپراتور ايرانسل مبني بر تغيير محاسبه تعرفه اينترنت در صورت استفاده از فيلترشکن، وزير ارتباطات قول پيگيري اين موضوع را داد.
۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۳ : ۵
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از برنامه رگولاتوري براي بررسي اپراتورها در زمينه حفظ و صيانت اطلاعات مردم خبر داد و گفت: بايد سازوکار، ابزار، فرايند پشتيباني و استانداردي که اپراتورها در زمينه حفظ و نگهداري اطلاعات کاربران دارند، مشخص شود چراکه امانات مردم در نزد اپراتورهاست که باعث رشد، سودآوري و ارتقا آنان مي شود و کسب و کار اپراتورها را شکل مي دهد.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۰ : ۴۲
آرشيو خبر ها

نظرسنجي