سرویس ارتباطات ثابت
به همت روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات؛ نخستين جشنواره فيلم مردمي توسعه ارتباطات روستايي برگزار مي‌شود
نخستين جشنواره فيلم 90 ثانيه‌اي «توسعه ارتباطات روستايي» با عنوان «قاب توسعه»، باهدف اطلاع‌رساني درباره سرعت توسعه ارتباطات در روستاها و تأثير آن بر زندگي روستائيان و مهاجرت معکوس، از قاب لنز مردم برگزار مي‌شود.
با صدور حکمي از سوي سرائيان مدير عامل مخابرات ايران، حيدري زاده به عنوان مدير جديد مخابرات منطقه اصفهان منصوب و از تلاش‌هاي بي بديل مهندس کشايي در زمان تصدي اين مسئوليت قدرداني شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۹ : ۵۷
معاون شرکت مخابرات ايران از اجراي فاز نخست آئين‌نامه جديد آسان‌سازي ارائه خدمات مخابراتي از امروز در سراسر کشور خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۱ : ۵۴
معاون مخابرات تهران از سرويس جديد مخابرات منطقه تهران براي واگذاري يک خط تلفن ثابت روي ADSL فعال خبرداد و گفت: در اين روش به صورت نرم‌افزاري يک خط تلفن‌ثابت روي خط ADSL فعال مي‌شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۴ : ۵۳
عوامل بالا رفتن مبلغ قبض‌هاي تلفن ثابت سرويس‌هاي ارزش افزوده تلفن کدامند؟
برخي مشترکان تلفن ثابت نسبت به اين موضوع که در قبض‌هاي آنها بندي به عنوان سرويس‌هاي ارزش افزوده ذکر شده و رقمي به اين بخش اختصاص يافته اظهار گلايه مي‌کنند. معمولا اين افراد بدون داشتن اطلاعات لازم اين سرويس‌ها را مورد استفاده قرار داده‌ و در نهايت ملزم به پرداخت هزينه‌هاي مربوطه شده‌اند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۴ : ۳۷
معاون امور مشتريان شرکت مخابرات ايران از ساده سازي ارايه خدمات در اين شرکت خبر داد و گفت : نخستين مرحله اصلاح دستورالعمل اجرايي « آيين نامه تقاضا و اشتراک تلفن ثابت وخدمات مخابراتي » به منظور ساده سازي ارائه خدمات ،براي يک دوره شش ماهه به تمامي مديران مناطق در سراسرکشورابلاغ شد .
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۴ : ۱۰
مديرعامل شرکت مخابرات ايران خطاب به وزير ارتباطات، گفت: به سند جذب و حمايت از سرمايه‌گذاري خارجي براي رشد حوزه ICT نيازمنديم و معتقديم سرمايه‌گذار خارجي بايد به نسبت 1 به 2 در کنار سرمايه‌گذاري داخلي حضور داشته باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۸ : ۱۱
باحضور دکترنوبخت معاون رئیس جمهور، 2406 طرح مخابراتی مخابرات منطقه اصفهان با اعتباری بالغ بر 4900 میلیارد ریال به بهره برداری رسید
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲ : ۴۶
مروري بر مصوبات کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات راديويي تاحدي گوياي نحوه محاسبه قبوض تلفن ثابت است.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۶ : ۵۶
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات مالک اشتر در تاریخ 6 بهمن ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۰ : ۰
سخنگوي شرکت مخابرات ايران از امکان دايورت يا انتقال خطوط قطع شده تلفن ثابت ساختمان پلاسکو خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴ : ۵
2هزار و 300شماره تلفن ثابت که بر اثر ريزش ساختمان پلاسکو دچار اختلال شده بود توسط مخابرات تهران داير شد
۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۰ : ۴۲
مدير عامل شرکت مخابرات ايران: در ارايه خدمات بايد پيشگام و پيشرو باشيم
مديرعامل شرکت مخابرات ايران گفت: بايد در ارايه خدمات، پيشگام و پيشرو باشيم.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۹ : ۱۳
سازمان خصوصي‌سازي اعلام کرده بدهي‌هايش از کنسرسيوم توسعه اعتماد مبين را وصول کرده و در نتيجه از تصميم فسخ قرارداد بلوک مديريتي مخابرات با اين شرکت منصرف شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰ : ۵۹
مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از پرداخت بدهی‌های این شرکت به سازمان خصوصی‌سازی در روز چهارشنبه بیست‌ودوم دی‌ماه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱ : ۵۵
عمليات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتي مالک اشتر، پرند، گلپايگاني قلعه مير از تاريخ 25 دي ماه آغاز مي شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳ : ۱۶
شرکت مخابرات ایران طبق اعلام رئیس جمهور به پرداخت بدهی‌های خود تا تاریخ 20دی ماه موظف شده بود تا درصورت پرداخت کلیه بدهیهای این شرکت اقدام سازمان خصوصی‌سازی مبنی بر فسخ قرارداد مخابرات منتفی شود حال چند روز از این تاریخ گذشته و بر اساس اظهارات غیررسمی مسئولان مخابرات،گویا قرار است این مبلغ روز شنبه پرداخت شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱ : ۵۱
آرشيو خبر ها

نظرسنجي