سرویس تلفن ثابت
مخابرات منطقه تهران نسبت به ارسال پيامک هاي جعلي از سوي افراد سودجو در خصوص برنده شدن، اهداء جوايز و يا مراجعه شهروندان به دستگاه عابر بانک هشدار داد.
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات پیروزی، شهیدان باغستان، شهید باهنر و حسن آباد از تاریخ 4 دی ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۰ : ۱۸
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهدای چیتگر از تاریخ 2 آذر ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۰ : ۶
مدير مخابرات منطقه تهران خبر داد: تخفيف 10 درصدي مخابرات براي خريد نقدي خط تلفن ثابت
مديرمخابرات منطقه تهران از در نظر گرفتن تخفيف 10درصدي براي خريداران نقدي خط تلفن ثابت خبر داده و تصريح کرد:الزامي براي خريد نقدي خط هاي تلفن ثابت وجود نداشته و مشتريان مي توانند بخشي از اين هزينه را در قالب اقساط 36 ماهه پرداخت کنند.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۷ : ۲۲
يک نماينده مجلس ابطال قرارداد مخابرات را اقدامي خودسرانه دانست و گفت: ابطال قرارداد در صورتي ممکن است که همه مراحل کار از مجراي قانوني انجام شود اما اين روند طي نشده و اقدام دولت به معني مصادره حق مردم است .
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۳ : ۵۴
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران خاطر نشان کرد: با ارائه مجوز به شرکت‌های FCP اکنون تنها مخابرات مسوولیت واگذاری خط‌های جدید تلفن ثابت را برعهده ندارد.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۴ : ۱
معاون مخابرات منطقه تهران خبر داد: مخابرات مجوز عرضه بسته صوت و ديتا گرفت
معاون مخابرات منطقه تهران، با اشاره به اخذ مجوز عرضه بسته باندلينگ صوت و ديتا براي نخستين بار گفت: باندلينگ اين دو سرويس مزيت رقابتي مخابرات نسبت به رقبا است و از اين پس انواع بسته هاي باندلينگ طبق نياز مشتريان ارائه خواهد شد.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۲ : ۴۲
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تاکيد کرد: همه کساني که از سيم کارت و تلفن ثابت استفاده مي‌کنند بايد هويت معلومي داشته باشند.
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۲۲ : ۲۲
با تصميم جديد وزارت ارتباطات از اين پس کارکرد مشترکين براي مکالمات تلفن ثابت به ثابت بين استاني و ثابت به تلفن همراه بر اساس زمان‌‌هاي نيم دقيقه‌‌اي و کارکرد مکالمات تلفن ثابت داخل استاني بر اساس دقيقه محاسبه مي‌‌شود.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۷ : ۱۲
معاون امور مشتريان شرکت مخابرات ايران در بازديد از طرح هاي منطقه2 مخابرات تهران گفت: در برنامه هاي جديد، شرکت مخابرات ايران به دنبال ارائه خدمات مناسب، سريع و با کيفيت به مشتريان است.
۱۳۹۵/۹/۱۰ - ۱۸ : ۲۷
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات الغدیر، شهید عرب سرخی، پیروزی، رباط کریم از تاریخ یکم آذر ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۸/۲۹ - ۱۶ : ۳۶
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهید ثابت قدم از تاریخ 25 آبان ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۸/۲۵ - ۱۴ : ۵۲
ضریب نفوذ تلفن ثابت از 38.13به 38.22درصد به نسبت جمعیت کشور افزایش یافت.
۱۳۹۵/۸/۲۵ - ۱۲ : ۳۷
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات آیت ا... طالقانی، شهدای چیتگر، پیروزی و شهدای ملارد از تاریخ 25 آبان ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۸ : ۵۶
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید رجائی، شهدای مشکین دشت، الغدیر، شهید زارعی از تاریخ 24 آبان ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۶ : ۱۴
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات جماران، شهید عاطف و آیت اله کاشانی از تاریخ 23 آبان ماه آغاز می شود.
۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۶ : ۱۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عودت مبلغ 10هزار تومان مندرج در قبوض تلفن ثابت خبر داد و گفت: این مبلغ ماه بعد به مشترکان عودت داده می شود.
۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۵ : ۱۷
آرشيو خبر ها

نظرسنجي