سرویس ارتباطات ثابت
به همت روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات؛ نخستين جشنواره فيلم مردمي توسعه ارتباطات روستايي برگزار مي‌شود
نخستين جشنواره فيلم 90 ثانيه‌اي «توسعه ارتباطات روستايي» با عنوان «قاب توسعه»، باهدف اطلاع‌رساني درباره سرعت توسعه ارتباطات در روستاها و تأثير آن بر زندگي روستائيان و مهاجرت معکوس، از قاب لنز مردم برگزار مي‌شود.
هيئت عمومي ديوان عدالت اداري با شکايت ديوان محاسابات کشور، دريافت آبونمان از مشترکين تلفن‌هاي ثابت را فاقد مجوز قانوني دانست و آن را ابطال کرد.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۹ : ۱۰
طي مراسمي با حضور مديران ارشد شرکت مخابرات ايران، با صدور حکمي از سوي مهندس سيد مجيد صدري، "بهمن اسماعيل‌زاده" به عنوان سرپرست مخابرات منطقه اردبيل، منصوب شد.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۰ : ۰
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید لطیفی، شهید یزدانپناه، بعثت، شهید ورمزیاری گلستان از تاریخ 19 تیر ماه آغاز می شود.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۲ : ۱۱
برمبنای پایش ارتباطات زیرساخت؛ 11کشور دارای بیشترین تماس از ایران هستند
شرکت ارتباطات زیرساخت جزئیات بیشترین ترافیک مکالمات بین الملل کاربران ایرانی را اعلام کرد؛ 11 کشور بیشترین حجم تماس ایرانیها را به خود اختصاص داده اند.
۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۶ : ۲۷
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات بيان کرد: امروز بازديدهاي ميداني از پروژه‌ها داريم تا موانع حوزه ارتباطات استان کرمان را بررسي و در تصميماتي که در سطح استان گرفته مي‌شود، براي حل آنها تسريع شود.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۷ : ۴
رئيس سازمان فضايي ايران با اشاره به تشکيل کميته زيست بوم مخابرات ماهواره‌اي، خواستار همکاري علمي و فني نهادهاي تحقيقاتي براي تدوين سند راهبردي مخابرات ماهواره اي شد.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۳ : ۵۳
مديرعامل شرکت مخابرات ايران گفت: تقويت زيرساخت شبکه و فناوري اطلاعات، ارائه سرويس‌هاي يکپارچه و باندل، ارائه اپليکيشن هاي کسب ‌وکار و توسعه شبکه فروش از جمله تغييرات آينده در يکپارچگي‌هاي‌ مجموعه ثابت و سيار است.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۷ : ۱۹
مخابرات منطقه تهران اعلام کرد: کلاهبرداران در مناسبت های مختلف با ارسال پیامک یا تماس تلفنی با مضمون برنده شدن در قرعه کشی یا اهداء جایزه خوش حسابی طرح های مخابراتی، با درخواست از شهروندان برای مراجعه به خودپرداز، اخاذی می کنند.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۷ : ۱۶
گاهي در برخورد با بعضي از موضوعات تجاري به اين فکر مي‌کنيم از چه راهي تشخيص دهيم کدام طرح کلاهبرداري است؟ آيا طرح‌هاي کلاهبرداري و دسيسه‌هاي مربوط به آن نشانه‌اي دارند؟
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۵ : ۳۰
شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که در روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1397 مصادف با اول ماه می، روز جهانی کارگر تعطیل است.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۵ : ۱۰
مدير عامل شرکت مخابرات ايران درباره همگرايي تلفن ثابت و همراه گفت: اول ما دنبال اين هستيم از منابع مشترک هر دو شرکت استفاده کنيم و بحث همگرايي بيشتر در بالا بردن کيفيت و بهره‌وري است.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱ : ۳۷
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی: ارتباط تلفنی قطع شده روستاها تا 48 ساعت آینده برقرار می شود
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ارتباط تلفنی روستاهایی که به دلیل عدم سرویس‌دهی ماهواره خارجی، تلفن ثابت آنها قطع شده است، تا 48 ساعت آینده برقرار می‌شود، گفت: از ساعات اولیه قطع سرویس در این روستاها، نیروهای متخصص در قالب 100 تیم فنی برای برگرداندن ایستگاههای ماهواره‌ای سازماندهی شده‌اند و تاکنون نیز ارتباط بیش از 100روستا برقرار شده است.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۰ : ۴۷
در حالي که واگذاري تلفن ثابت در برخي از مناطق تهران ممکن بود روندي ماهانه داشته باشد، مخابرات استان تهران امکان آن را فراهم کرده که تا ارديبهشت ماه هنگام واگذاري تلفن ثابت، هر کسي که درخواست کرد، بتواند در کوتاه‌ترين زمان و ظرف يک يا دو روز خط جديد را دريافت کند.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۷ : ۳۷
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران طی احکام جداگانه ای معاون تجاری، سرپرست امورفناوری اطلاعات و سرپرست مخابرات منطقه تهران را منصوب کرد.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۷ : ۲۵
هفت مرکز مخابراتي مناطق تهران، به منظور ارايه خدمات مستمر و موثر به مشتريان شرکت مخابرات ايران، آماده پاسخگويي در ايام تعطيلات نوروز هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۲ : ۳۷
مديرعامل شرکت مخابرات ايران از توقف همکاري با مشاوران خارجي خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۷ : ۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي