سرویس ارتباطات ثابت
به همت روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات؛ نخستين جشنواره فيلم مردمي توسعه ارتباطات روستايي برگزار مي‌شود
نخستين جشنواره فيلم 90 ثانيه‌اي «توسعه ارتباطات روستايي» با عنوان «قاب توسعه»، باهدف اطلاع‌رساني درباره سرعت توسعه ارتباطات در روستاها و تأثير آن بر زندگي روستائيان و مهاجرت معکوس، از قاب لنز مردم برگزار مي‌شود.
ارتباط تلفنی مشترکان 6 مرکز مخابراتی در تهران به دلیل انجام عملیات کابل برگردان به مدت 3 روز دچار اختلال می شود.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۲۱ : ۵۴
پاسخگویی به مشتریان با پیش شماره‌های ۸ در محدوده مخابرات منطقه ۸ تهران در روزهای اول، دوم و چهارم آذر ماه دچار اختلال خواهد بود.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۳ : ۴
ارتباط تلفنی مشترکان 7 مرکز مخابراتی در تهران طی 3 روز آینده با اختلال همراه است.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۰ : ۳۳
پس از آنکه دستور نصب تلفن‌هاي همگاني در مجاورت چادرهاي اسکان آسيب ديدگان زلزله از سوي مدير عامل شرکت مخابرات ايران صادر شد، برخي منتقدان نکاتي را مطرح کردند مبني بر اين که در مدل‌هاي مشابه زلزله و حوادث طبيعي در دنيا نصب تلفن ثابت عمومي در اين مناطق مقرون به صرفه نيست.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۲۰ : ۲۸
شبکه هوشمند استاني (IN) يکي از سرويس‌هاي مخابرات است که در ابتداي ارائه به علت ناآگاهي مشترکان سبب تحميل هزينه‌هاي ناخواسته شده بود؛ اما بهترين راه براي جلوگيري از دريافت اين هزينه‌ها، غيرفعال کردن سرويس يا استفاده آگاهانه با در نظر گرفتن قيمت هر سرويس است.
۱۳۹۶/۸/۲۸ - ۱۵ : ۱۳
در راستای مشتری مداری فروش محصولات و سرویس های مخابراتی با عنوان طرح مهرگان تا عید نوروز در مخابرات منطقه تهران ادامه دارد.
۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۲۲ : ۴
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از ایجاد امکان ثبت شکایت از ارسال پیامک‌ های تبلیغاتی با تلفن ثابت و سرشماره‌ های تبلیغاتی در سامانه 195 خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۱۱ : ۱۴
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران از بازگشت دو میلیون و ۷۰۰ هزار شماره تلفن ثابت کم کارکرد به چرخه درآمدزایی حداقلی خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۶ : ۳۷
عمليات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات ابوذر، پيروزي و هفت تير از 3 آبان ماه آغاز مي شود.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۲۱ : ۵۱
مخابرات منطقه تهران اعلام کرد: به منظور ارتقاء سرور، سامانه های 1818 و 2000 در تاریخ 6 آبان با اختلال همراه است.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۵ : ۴۰
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات پیروزی، شهید دیالمه، الغدیر، شهید لطیفی، جاجرود و پردیس از تاریخ ۳۰ مهر ماه آغاز می‌شود.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۲۲ : ۵۳
معاون شرکت مخابرات ايران گفته که مخابرات قصد دارد سرويس پرداخت قبوض تلفن را به سمتي ببرد که با توافق با بانک، قبض تلفن مشترکان بدون دريافت صورت حساب، به صورت اتوماتيک از حساب بانکي‌شان پرداخت شود.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۱۵ : ۴۴
شاید اگر برای شما پیامکی ارسال ‌شود که پیش‌شماره تلفن ثابت را دارد تعجب کنید، اما سرویس پیام کوتاه تلفن ثابت مدت زیادی است که راه‌اندازی شده و امکان تبادل تلفن ثابت با شبکه سیار را ممکن ساخته است.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱ : ۳۰
معاون شرکت مخابرات ايران از شارژ آنلاين سرويس‌هاي هوشمند تلفن ثابت براي جلوگيري از هزينه‌هاي ناخواسته روي صورت‌حساب مشترکان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳ : ۴۵
ارتباط تلفنی مشترکان 8 مرکز مخابراتی در تهران به دلیل عملیات کابل برگردان با اختلال رو به رو می شود.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۲۳ : ۵۶
مخابرات منطقه تهران فروش محصولات و سرويس هاي مخابراتي را به صورت خدمات ويژه با نام طرح مهرگان ارائه مي دهد.
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۴ : ۱۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي