سرویس تلفن ثابت
شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که در روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1397 مصادف با اول ماه می، روز جهانی کارگر تعطیل است.
معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ‌گفت: موضوع رومینگ بین اپراتورهای داخل کشوریکی از مباحث مهم است به این معنی که اپراتورهایی که معمولا شبکه گسترده‌ای دارند این امکان را فراهم کنند که اپراتور جدید به جای شبکه‌سازی از شبکه‌های آن‌ها استفاده کند.
۱۳۸۹/۸/۱۴ - ۱۲ : ۳۱
معاون فني شرکت ارتباطات سيار با بيان اينکه همراه اول هنوز موفق به دريافت مجوز خريد سهام مبين نت از رگولاتوري نشده‌ است، گفت: در صورتي که همراه اول نتواند مجوز وايمکس را اخذ کند، براي ارايه سرويس‌هاي وايمکس از فناوري‌هاي ديگري البته با کسب مجوز از رگولاتوري اقدام خواهد کرد.
۱۳۸۹/۸/۴ - ۹ : ۲۸
معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات: اپراتورهاي وايمکس تا زمان دريافت مجوز موبيليتي به کيفيت سرويس‌ها بپردازند
معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي درباره امنيت سرويس وايمکس گفت: جزئيات امنيتي را خود اپراتورها بايد جواب دهند ولي به هر حال وايمکس يک استاندارد بين المللي شناخته شده است و در همه مجامع بين المللي هم آن را به عنوان يک سيستم خوب مي‌شناسند.
۱۳۸۹/۸/۳ - ۱۱ : ۱۲
درآمد مستقیم و غیرمستقیم دولت از اجرای پروژه اپراتور تلفن همراه ایرانسل در طول 4 سال گذشته به بیش از 5 هزار میلیارد تومان رسیده است.
۱۳۸۹/۸/۲ - ۱۳ : ۵
طبق مطالعات انجام شده در دنيا راه‌اندازي و بهره برداري از شبکه وايمکس ارزان‌تر از نسل سوم موبايل خواهد بود و به همين دليل است که سرويس وابمکس سيار براي استفاده از سرويس‌هاي باند وسيع بي سيم متقاضيان بيشتري را به خود اختصاص داده است.
۱۳۸۹/۷/۲۴ - ۱۲ : ۳۴
دو شهر قرچک و خوراسگان و همچنین مناطق رحنان و نصرآباد استان اصفهان و مهرشهر کرج تحت پوشش خدمات پیشرفته وایمکس ایرانسل قرار گرفتند.
۱۳۸۹/۶/۳۱ - ۹ : ۳۵
همراه اول اعلام کرد که با وجود رکود نسبی در فروش سیم‌کارت‌های تلفن همراه در کشور، فروش سیم‌کارت‌های اعتباری این اپراتور هم‌چنان با استقبال روبه‌رو است.
۱۳۸۹/۶/۲۹ - ۹ : ۰
یک کارشناس مخابرات معتقد است که تفاوت بزرگ موجود بین نسل سوم موبایل (3G ) و سیستم کنونی تلفن در شبکه های آنها است که با شروع حجم وسیع انتقال دیتا توسط شبکه های نسل سوم تماسهای تلفنی بسیار ارزان خواهند شد.
۱۳۸۹/۶/۲۲ - ۱۲ : ۳۰
آرشيو خبر ها

نظرسنجي