سرویس ارتباطات ثابت
سخنگوی شرکت مخابرات ایران مدت‌زمان عدم پرداخت بدهی خطوط تلفن ثابت تا قطع یک‌طرف، دوطرفه و درنهایت واگذاری را یک فرآیند یک سال و سه ماهه دانست و گفت: این امکان خیلی ضعیف است که طی فرآیند یک سال و سه ماه اطلاع‌رسانی نشود.
جزييات واگذاري سهام ارتباطات سيار ايران تشريح شد فرابورس در انتظار همراه اول
* «همراه اول» جذب 38 ميليون سهامدار را هدف گرفته است
* سود امسال «همراه اول» 1100 ميليارد تومان پيش‌بيني مي‌شود
* ارزش ذاتي سهام «همراه اول» 4600 تومان است
۱۳۸۹/۹/۱ - ۱۲ : ۰
معاون مبارزه با جرائم رایانه‌ای پلیس آگاهی: هک موبایل پیگرد قانونی دارد
معاون مبارزه با جرائم رایانه‌ای پلیس آگاهی اعلام کرد: هک موبایل دسترسی غیرمجاز به سیستم‌های رایانه‌ای و مخابراتی محسوب می‌شود که طبق قانون قابل تعقیب و پیگرد است.
۱۳۸۹/۸/۳۰ - ۱۲ : ۲۱
تغییر در اعضای هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران: سراییان، مهردادی و رفیعی به عنوان اعضای جدید معرفی شدند
اعضای هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار چند روز مانده به اولین سالگرد خصوصی شدن شرکت مخابرات ایران و همراه اول صبح امروز تغییر یافتند.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۱۰ : ۴۸
معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات اعلام کرد: بررسی و اصلاح آیین‌نامه تقاضا و اشتراک مخابرات


به گفته معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، بیشتر شکایت مشترکانی که به سایت سازمان ارسال می‌شود به تلفن‌های آنها مربوط است و برخی مشترکان از اینکه خطوط آنها با مبالغ کم در میان دوره‌ و یا رسیدن به مبلغ ودیعه قطع می‌شود شکایت دارند.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۲۵
مجري اولين شبکه تلفن همراه اعتباري تاليا از عرضه شارژ رايگان 2 هزار توماني در نمايشگاه صنايع مخابراتي و اطلاع رساني خبر داد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۱۶
معاون فني شرکت ارتباطات سيار ايران: BTSهاي ايراني از کيفيت لازم برخوردار نيستند
معاون فني شرکت ارتباطات سيار ايران اعلام کرد: تجهيزات 6 ميليون خط تلفن همراه توان پشتيباني فني در شبکه همراه اول را ندارند.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۱۵
وزیر ارتباطات اعلام کرد: امیدواریم تالیا با همکاری مخابرات ایران بتواند تنوع بیشتری در خدمات خود داشته باشد و کار خود را ادامه دهد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۱۰
ارسال پیامک از تلفن ثابت به تلفن همراه توسط شرکت مخابرات استان تهران در نمایشگاه تلکام امکان پذیر شد.
۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۹ : ۵
به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، برنامه‌ای برای افزایش یا تغییر قیمت در حوزه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات با آغاز اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها نخواهیم داشت.
۱۳۸۹/۸/۱۷ - ۱۳ : ۲۰
به گفته وزیر ارتباطات، اپراتور چهارم با یک مدیریت ایرانی و کنسرسیومی متشکل از چند شرکت خصوصی تشکیل خواهد ‌شد.
۱۳۸۹/۸/۱۷ - ۱۲ : ۰
با انعقاد قراردادی میان همراه اول و اپراتور UFONE پاکستان، ازاین پس سیم کارت‌های اعتباری همراه اول، ‌در پاکستان نیز آنتن می‌دهد.
۱۳۸۹/۸/۱۶ - ۸ : ۰
رییس‌ پلیس‌ امنیت ‌اخلاقی ناجا : پلیس با باندهای‌ «هک موبایل» برخورد می‌کند
رییس پلیس امنیت اخلاقی ناجا با بیان اینکه پلیس با باندهای هک موبایل برخورد می‌کند، گفت: اعضای این باند با سوءاستفاده از فضاهای مجازی به «هک موبایل‌ها» اقدام می‌کردند.
۱۳۸۹/۸/۱۶ - ۸ : ۰
به گفته وزیر ارتباطات، درخواست حذف کدهای بین شهری برای برخی استان‌ها به هیات دولت آمده است.
۱۳۸۹/۸/۱۵ - ۱۲ : ۴۳
«ایده های نو، خدمات جدید»، شعارهمراه اول در تلکام؛ عرضه گوشی اختصاصی LG برای همراه اول در نمایشگاه تلکام 2010
مدیرکل مشترکین و متقاضیان شرکت ارتباطات سیار ایران با بیان اینکه در نمایشگاه‌ امسال همراه اول با شعار « ایده‌های نو، خدمات جدید » حضور می‌یابد گفت: در نمایشگاه امسال سیم کارتی با قابلیت جدید ارایه می‌دهیم که مختص اپراتور اول است.
۱۳۸۹/۸/۱۵ - ۱۲ : ۱۰
معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ‌گفت: موضوع رومینگ بین اپراتورهای داخل کشوریکی از مباحث مهم است به این معنی که اپراتورهایی که معمولا شبکه گسترده‌ای دارند این امکان را فراهم کنند که اپراتور جدید به جای شبکه‌سازی از شبکه‌های آن‌ها استفاده کند.
۱۳۸۹/۸/۱۴ - ۱۲ : ۳۱
معاون فني شرکت ارتباطات سيار با بيان اينکه همراه اول هنوز موفق به دريافت مجوز خريد سهام مبين نت از رگولاتوري نشده‌ است، گفت: در صورتي که همراه اول نتواند مجوز وايمکس را اخذ کند، براي ارايه سرويس‌هاي وايمکس از فناوري‌هاي ديگري البته با کسب مجوز از رگولاتوري اقدام خواهد کرد.
۱۳۸۹/۸/۴ - ۹ : ۲۸
آرشيو خبر ها

نظرسنجي