سرویس ICT بين الملل
اداره پليس شهر نيويورک آمريکا از شرکت گوگل بعنوان صاحب امتياز اپليکيشن موقعيت ياب ويز (Waze) خواست که نمايش خودرو و ايستگاههاي پليس را متوقف کند.
وزرای ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه، ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری عربی سوریه و وزیر اقتصاد آذربایجان به مناسبت انتصاب مهندس محمد جواد آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، به طور جداگانه، پیامهای تبریک ارسال کردند.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۲ : ۳۸
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در ديدار دبيرکل اپسکو ، براي همکاري در پروژه هاي مشترک اين سازمان اعلام آمادگي کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۲۳ : ۳
وزير ارتباطات با بيان اينکه در حوزه مارکتينگ اندرويدي تا حدود زيادي بي‌نياز از خدمات بيروني هستيم، درباره لزوم تلاش براي ايجاد استراتژي در حوزه موبايل و کسب‌وکارهاي نوپا در راستاي g محدوديت‌ها و کسب بازارهاي بين‌المللي توضيح داد.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۴ : ۲۳
پس از اينکه شرکت اپل اپليکيشن‌هاي ايراني را با توجيه تحريم‌هاي آمريکا عليه ايران از اپ‌استور حذف کرد، به نظر مي‌رسد اين بار نوبت شرکت گوگل شده تا در فروشگاه ‌آنلاين خود را روي اپليکيشن‌هاي اين بازار اندرويدي ببندد.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۳ : ۱۵
پروانه مافی گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تعامل با وزارت امور خارجه باید مسئله‌ی حذف برخی اپلیکیشن های ایرانی از App Store شرکت اپل را حل کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۱ : ۳۸
6 بانک و مؤسسه مالی بزرگ در جهان برای مقابله با سوءاستفاده‌های مالی در فضای مجازی و سرقت‌های اینترنتی، سیستم رمزگذاری اختصاصی راه‌اندازی می‌کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۴ : ۴۹
اپراتور مخابراتي China Unicom و شرکت اريکسون خبر از راه‌اندازي تجاري خدمات گيگابيتي LTE-B داده‌اند.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱ : ۵۳
گوگل و اپل ممکن است در حوزه تکنولوژی با هم رقابت کنند اما با این وجود، با یکدیگر شریک نیز هستند. اخیراً گزارشی منتشر شده که در آن نشان از قرارداد میلیاردی بین گوگل و اپل است.
۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۸ : ۱۸
يک بدافزار مشابه ويروس واناکري به مراکز خدمت رساني يک شرکت فناوري در کره جنوبي حمله کرده است.
۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۸ : ۷
وزیر ارتباطات از تداوم مذاکره با شرکت ام تی ان (MTN) آفریقای جنوبی برای حضور در اجرای پروژه فیبر نوری در هشت کلان شهر ایران خبر داد و گفت: موافقت نامه صاحبان سهام به زودی نهایی می شود.
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱۷ : ۶
نسل هشتم پردازنده ها اینتل intel تا 21 اگوست معرفی و وارد بازار می شوند
۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱ : ۲۱
محمود واعظي عصر امروز شنبه با پيچت دورونگ کاوروج وزير اقتصاد ، ديجيتال و جامعه تايلند که به ايران سفر کرده است، ديدار و گفتگو کرد.
۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۳ : ۳۰
شمازري از سناتورهاي آمريکايي درحال تنظيم لايحه‌اي هستند که بر اساس آن امنيت بيشتري براي اينترنت اشيا در نظر گرفته شود.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۲۰ : ۱۱
کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا با افشای حملات سایبری موسوم به DDos مخالفت کرده و می گوید این کار امنیت را در فضای مجازی تضعیف می کند.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۸ : ۵
تعداد خانه‌هایی در آمریکا که دیگر در آنها اثری از تلویزیون وجود ندارد روز به روز در حال افزایش است، امری که از محبوبیت اینترنت و دیگر ابزار ارتباطی خبر می‌دهد.
۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۸ : ۱
سامسونگ با پشت سرگذاشتن اینتل به بزرگترین شرکت سازنده تراشه در جهان مبدل شد، این شرکت کره‌ای توانسته از نظر کسب درآمد در سه ماهه دوم سال ???? اینتل را پشت سر بگذارد.
۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۲ : ۳۶
آرشيو خبر ها

نظرسنجي